DTP 2014

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Autobus Czerwon
Posty: 4109
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 23 wrz 2014, 6:34

Kulikowski jak zwykle drze ryja bo jest nie uważnym człowiekiem i nie zauważył że zapisy były tylko na miejsca siedzące.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7682
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 23 wrz 2014, 7:25

kulikowski pisze:Dyrektor ZTM nie lubi tłoku, czy jakoś tak :-?
A co ma z tym wspólnego dyrekcja ZTM, że się tak zapytam?
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

ashir
Posty: 27734
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 23 wrz 2014, 7:33

MisiekK pisze:A co ma z tym wspólnego dyrekcja ZTM, że się tak zapytam?
Jemu chyba chodzi o to, że dyrektor ZTM brał udział w przejeździe. :wink:

Autobus Czerwon
Posty: 4109
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 23 wrz 2014, 7:38

Brał, ale bez obstawy. Jak był mały tłok na przejściu bo dzieciaki poleciały na konkurs to nie było "Przepraszam, proszę mnie nie pognieść, jestem prezesem ZTM!".

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7682
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 23 wrz 2014, 8:40

Autobus Czerwon pisze:Brał, ale bez obstawy.
Nie bardzo rozumiem... Dyrektor ZTM nie może mieć prywatnego życia i pojeździć sobie pociągiem na imprezie komunikacyjnej?
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

cns80
Posty: 981
Rejestracja: 01 wrz 2011, 12:33
Lokalizacja: Warszawa-Lucerny

Post autor: cns80 » 23 wrz 2014, 10:52

Mi się część Ostrobramska podobała ale zacznę od minusów bo nie jest ich dużo:
1. Konkursy były małe. Tzn do tego samego konkursu powinno być kilka stanowisk równoległych a nie jedna koleja.
2. Promocja dla posiadaczy WKM raczej nie nakłania kogoś kto jej nie posiada do zapoznania się z transportem publicznym. Dla porównania na "dniach śmieciowych" na Agrykoli dostęp do atrakcji nie był reglamentowany wypełnioną deklaracją o ilości mieszkańców :P
3. Wata cukrowa. Nie dość że jedno stoisko to ten pan robił ją chyba raz w życiu. Będąc piątym w kolejce stałem 27 minut po porcję dla swojej córki, a zjadła ją szybciej niż ten pan zrobił watę dla następnego dziecka (a je bardzo wolno :) ). Z chęcią zapłaciłbym te 2-5 zł za obsługę na lepszym poziomie.
4. Za mały zamek dmuchany. Dzieci jednak lubią się oderwać od autobusów i zwyczajnie pobawić.
5. Wystawienie przez SM fotoradaru na wprost wejścia miało chyba rozdrażnić zmotoryzowanych ;)

A teraz plusy:
1. Fajny dobór taboru na zajezdni.
2. Możliwość wejścia do każdej kabiny
3. Super stoisko Polskiego Busa i bardzo sympatyczny i rozmowny kierowca (ten młody, łysiejący, wysoki)
4. Bardzo sympatyczni kierowcy MZA (nie wiem czy służbowo czy gościnnie ale właśnie stoisko PB zwiedzali).
5. Fajny "rejs" ogórkiem cabrio.
6. Ścianka wspinaczkowa
7. Straż pożarna i ratownictwo medyczne (aż raził brak Policji - chyba że przegapiłem).
8. Stoisko ŻW
9. Fajne plakaty pod płotem (słabo wyeksponowane) z kierowcami MZA i ich pasjami. Szkoda że nie można ich było spotkać w naturze.

Troszkę nieład organizacyjny jeśli chodzi o rozmieszczenie na placu, bo chyba można było te stoiska ustawić w okręgu z autobusami pokazowymi w środku.

P.S. Po czym poznać miłośnika komunikacji ? Z wypiekami na twarzy opowiada drugiemu że wystawiony przegubowy SU Hybrid ma napisane 10,5 metra długości :spoko:

Autobus Czerwon
Posty: 4109
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 23 wrz 2014, 16:47

Nie bardzo rozumiem... Dyrektor ZTM nie może mieć prywatnego życia i pojeździć sobie pociągiem na imprezie komunikacyjnej?
Właśnie może. Tym bardziej nie rozumiem czemu Kulikowski uważa że prezes ZTM musiał mieć więcej miejsca dla siebie.

Awatar użytkownika
kulikowski
Posty: 894
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:39
Lokalizacja: Rakowiec

Post autor: kulikowski » 24 wrz 2014, 1:25

Autobus Czerwon pisze:Kulikowski jak zwykle drze ryja bo jest nie uważnym człowiekiem i nie zauważył że zapisy były tylko na miejsca siedzące.
Primo - jesteś rzecznikiem prasowym KM / SSKS :?: To jest oficjalne stanowisko KM / SSKS :?:
Secundo - Jak tak, to promocja że klękajcie narody =D> Zamiast wyrazić ubolewanie i przeprosić, to lecą epitety i argumenty ad personam, zero empatii; ponadto jak się organizuje wycieczkę, to savoir-vivre
wymaga, aby poczekać na powrót grupy z przewodnikiem;
Tertio - właśnie wylazł z Ciebie burak (chamstwo zamiast merytoryki w odpowiedzi na racjonalne argumenty) (patrz wyżej);
Quarto - w "mojej" grupie były małe dzieci i starsze osoby ...

I żeby nie było :arrow: wycieczka po Konstancinie super, pogoda dopisała, świetny przewodnik że chapeau-bas ode mnie :!:

Kończąc - w tym roku byłem nastawiony wyłącznie na szynobus (w dniu miejskim miałem inne plany).
7 9 15 128 136 154 172 175 188 208 504 S-2 S-3 RL R8 N32 N38 N88

Autobus Czerwon
Posty: 4109
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 24 wrz 2014, 7:01

Primo - jesteś rzecznikiem prasowym KM / SSKS :?: To jest oficjalne stanowisko KM / SSKS :?:
Nie, jakbym nim był to napisałbym grzeczniej. A jestem zwykłym człowiekiem (na szczęście, albo i niestety).

Piszesz że pociąg odjechał o czasie. I kto tu ma problem?

Dla twojej informacji (nie wiem na jakiej podstawie wysnułeś że jestem jakimkolwiek rzecznikiem) nawet nie jechałem tym kursem. Ale jak sam napisałeś że pociąg odjechał o czasie, i jeszcze masz z tego tytułu pretensje, to już sam się skompromitowałeś.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7682
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 24 wrz 2014, 7:02

kulikowski pisze:savoir-vivre wymaga, aby poczekać na powrót grupy z przewodnikiem;
Poczekać to sobie może taksówka, autobus turystyczny, a nie rozkładowy pociąg.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3596
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 29 wrz 2014, 16:38

Nie żebym bronił czy winił kogokolwiek- ale skoro w programie przejazdu promocyjnego była wycieczka po Konstancinie to, pociąg powinien poczekać.
Tylko że Kulikowski do niewłaściwej firmy kieruje pretensje- na takich przejazdach kierownik pociągu robi próbę hamulca, daję zgodę na odjazd i generalnie odpowiada za bezpieczeństwo uczestników w trakcie przejazdu. W tym wypadku organizatorzy dali przysłowiowej d.... . Ktoś z organizatorów powinien poinformować kierownika ze grupa zwiedzającą Konstancin będzie później i że muszą poczekać na nią
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7682
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 29 wrz 2014, 20:33

rufio198 pisze:Nie żebym bronił czy winił kogokolwiek- ale skoro w programie przejazdu promocyjnego była wycieczka po Konstancinie to, pociąg powinien poczekać.
I zrobić pierdolnik na połowie węzła warszawskiego. Przy takiej organizacji przewodnik powinien gapić się na zegarek i tak poprowadzić zwiedzanie, żeby nie było takiej sytuacji.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

MC
Posty: 1828
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 30 wrz 2014, 10:49

Poprzednim kursem poczekali na grupę z przewodnikiem i pociąg był opóźniony, ale poczekali ;)

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3596
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 30 wrz 2014, 20:08

MisiekK pisze:
rufio198 pisze:Nie żebym bronił czy winił kogokolwiek- ale skoro w programie przejazdu promocyjnego była wycieczka po Konstancinie to, pociąg powinien poczekać.
I zrobić pierdolnik na połowie węzła warszawskiego. Przy takiej organizacji przewodnik powinien gapić się na zegarek i tak poprowadzić zwiedzanie, żeby nie było takiej sytuacji.
Żartujesz chyba - linia radomska nie jest tak obłożona pociągami jak siedlecka czy skierniewicka , a na Zachodniej spokojnie jedna krawędź wolna przy niedzieli się znajdzie.
Inna sprawa że masz racje co do gapienia się na zegarek itp
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

1000
Posty: 624
Rejestracja: 23 wrz 2006, 22:09

Post autor: 1000 » 30 wrz 2014, 21:34

Na tej wycieczce nie byłem, ale czytając to mogę napisać jedynie, że skoro pociąg odjechał o ustalonym czasie, to zawinił tylko przewodnik (bo spóźnił się z grupą). Niestety, ale to przewodnik powinien "pilnować czasu" i bezwzględnie się wyrobić, a nie liczyć, że "chłopaki może zaczekają". Marne to pocieszenie dla uczestników, ale takie są reguły. I w sumie nie jest to aż takie ważne, czy pociąg mógł zaczekać, czy może nie mógł, a może nie chciał...

ODPOWIEDZ