Nie.Jacek Z. pisze: No ale jeździło to wszystko w barwach SKM, na rzecz SKM i w taryfie SKM - jeśli chodzi o fakt, a nie niuanse natury prawnej.
Jeździły w barwach warszawskich, na zamówienie ZTM i w taryfie ZTM.
Moderator: JacekM
Nie.Jacek Z. pisze: No ale jeździło to wszystko w barwach SKM, na rzecz SKM i w taryfie SKM - jeśli chodzi o fakt, a nie niuanse natury prawnej.
Dzięki za rozproszenie mroków mej niewiedzyalojz pisze:Jeździły w barwach warszawskich, na zamówienie ZTM i w taryfie ZTM.
