Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu

Moderator: JacekM

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 15 lut 2015, 21:15

A cóż to na Wschodniej patyki połamało?

Dodano: Chyba się większy bałagan robi - chcą RLa 98731 rozwiązać na Wschodniej, brak możliwości wyjazdu w kierunku Pragi, w drugą stronę podobnie, jakaś S3 (92424) stoi na WPT.

Są plany żeby 92424 na WWO pojechało przez WWT - dość rzadka sytuacja chyba...

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3561
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 15 lut 2015, 21:35

71002 na Grochowie i 61107 na Michałowie :D
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Michał96
Posty: 216
Rejestracja: 29 gru 2014, 15:47

Post autor: Michał96 » 15 lut 2015, 21:36

WojtekE65 pisze:A cóż to na Wschodniej patyki połamało?

Dodano: Chyba się większy bałagan robi - chcą RLa 98731 rozwiązać na Wschodniej, brak możliwości wyjazdu w kierunku Pragi, w drugą stronę podobnie, jakaś S3 stoi na WPT.
S3-92424 pojedzie przez Wschodnią Towarową.
51150 TLK KRASICKI na Wschodnią z Pragi po torze nr 1

Michał96
Posty: 216
Rejestracja: 29 gru 2014, 15:47

Post autor: Michał96 » 16 lut 2015, 15:15

Utrudnienia na linii Warszawa Wileńska - Tłuszcz

Z powodu usterek urządzeń sterowania ruchem kolejowym na szlaku Wołomin - Tłuszcz - Wołomin zostały odwołane pociągi:

1) 91754 relacji Tłuszcz (13:12) - Warszawa Wileńska (14:02)

2) 19754 relacji Warszawa Wileńska ( 14:23) - Tłuszcz (15:33)

Podróżni zastępczo mogą skorzystać z pociągów:

1) 91716 relacji Tłuszcz (14:15) Warszawa Wileńska (15:04)

2) 19715 relacji Warszawa Wileńska (14:45) - Tłuszcz (15:33)

-----

Aktualizacja

Z powodu usterek urządzeń sterowania ruchem kolejowym na szlaku Wołomin - Tłuszcz - Wołomin, pociągi na linii Warszawa Wileńska - Tłuszcz - Warszawa Wileńska mogą być opóźnione od 15 do 40 minut. Wielkości opóźnień mogą ulegać zmianie.

kebe

Post autor: kebe » 16 lut 2015, 16:11

Jakieś problemy na WKD? Siedzę sobie w biurze i widzę już drugi skład, który zatrzymuje się na kilka minut na wjeździe na wiadukt za Alejami Jerozolimskimi.

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 16 lut 2015, 16:15

Na stronie WKD jest telefon do dyżurnego ruchu - zadzwoniłem i powiedział:
"wszystko dobrze jeździ, kto takich rzeczy panu naopowiadał? Eeee, to pan wierzy co na forum napiszą?" - z humorem to było...
:-D :-D :-D
Mam nadzieje, że miał rację, bo za 20 minut jadę :)

Michał96
Posty: 216
Rejestracja: 29 gru 2014, 15:47

Post autor: Michał96 » 16 lut 2015, 16:16

Przed nami nocne zamknięcie na szlaku Wyszków - Przetycz
Utrudnienia na linii Tłuszcz - Ostrołęka

Z powodu naprawy infrastruktury wykonywanej przez PKP PLK w dniu 16.02.14 na szlaku Wyszków - Przetycz pociąg 91669 relacji Tłuszcz (22:10) - Ostrołęka (23:44), został odwołany na odcinku Wyszków - Ostrołęka. Za odwołany pociąg zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. W dniu 17.02.14 pociąg 19654 relacji Ostrołęka (2:49) - Przetycz (3:33) - Wyszków (3:59) - Tłuszcz (4:23), zostanie odwołany na odcinku Przetycz - Wyszków. Za odwołany pociąg zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 16 lut 2015, 19:36

Pruszków: wypadek z człowiekiem w peronach.

91376 będzie cofany do Grodziska.

Michał96
Posty: 216
Rejestracja: 29 gru 2014, 15:47

Post autor: Michał96 » 17 lut 2015, 14:49

Utrudnienia na linii Warszawa - Skierniewice

Z powodu usterki urządzeń sterowania ruchem kolejowym na stacji Pruszków , pociągi kursujące linią Warszawa - Skierniewice mogą doznawać opóźnień rzędu 5-10 minut. Wielkość opóźnień może ulegać zmianie

-------------------------------------

Aktualizacja 14:30

Na odcinku Pruszków - Grodzisk Mazowiecki nastąpiła usterka urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Z tego powodu pociągi kursujące linią Warszawa - Skierniewice mogą doznawać opóźnień rzędu 20-40 minut. Wielkość opóźnień może ulegać zmianie

Odwołany pociąg na odcinku Warszawa Rembertów - Warszawa Wschodnia

Z przyczyn technicznych pociąg 98970/1 relacji Warszawa Rembertów (15:22) - Warszawa Wschodnia (15:28) - Grodzisk Mazowiecki (16:24) został odwołany na odcinku Warszawa Rembertów - Warszawa Wschodnia. Podróżni mogą skorzystać zastępczo z pociągu 91862/3 relacji Siedlce (14:21) - Warszawa Rembertów (15:45) - Warszawa Wschodnia (15:52) - Warszawa Zachodnia (16:06) i dalej do Grodziska Mazowieckiego z pociągu 98370/1 relacji Otwock (15:28) - Warszawa Wschodnia (16:03) - Grodzisk Mazowiecki (16:55)

DODANO 16:40
Z Warszawy Zachodniej p.8 wyjechały opóźnione o ponad 10 minut 92715 (16:15) i 15611 (16:21). Wie ktoś z Was może dlaczego?

Awatar użytkownika
laczor
Posty: 372
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:43
Lokalizacja: Warszawa/Tłuszcz
Kontakt:

Post autor: laczor » 17 lut 2015, 19:17

Co się dzieje na linii Tłuszcz-Ostrołęka, że już drugi dzień z rzędu będzie zamknięcie Pt - Wz w nocy?
www.linia29.cal.pl Linia 29 Tłuszcz-Ostrołęka

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3561
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 17 lut 2015, 21:35

Naprawa sieci trakcyjnej po prywatyzacji.
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

VLnt7
Posty: 743
Rejestracja: 15 maja 2012, 11:57

Post autor: VLnt7 » 17 lut 2015, 21:40

27WE-010 na obiegu 15 miał dzisiaj problemy. Kiedy wyszedłem na peron Zachodniej, był zgaszony. Z tym, że w środku miał ludzi, a pociąg zaczynał - drzwi były zablokowane, ciemno itd. Po pewnym czasie dało się otworzyć drzwi, później nawet światła i urządzenia zaczęły działać. Ale miał chyba problem z drzwiami - maszynista zbiorowo otworzył wszystkie pary na stronę i zamknął, a potem zaczęły się spacerki kierpocia. :)
Odjechał z +7, a kończył (w Otwocku) z ok. +13.

To był tzw. reset? Czy tam restart...

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 18 lut 2015, 7:50

Jak patyki w dół, w środku ciemno etc, to raczej restart ;)
Tylko na faktyczne usterki to raczej nic nie pomaga ;)

AAdamq
Posty: 489
Rejestracja: 30 lis 2010, 13:27

Post autor: AAdamq » 18 lut 2015, 9:13

laczor pisze:Co się dzieje na linii Tłuszcz-Ostrołęka, że już drugi dzień z rzędu będzie zamknięcie Pt - Wz w nocy?
Ano jeździ zestaw pogotowia energetycznego w nocy z szybkością 5km/h niemiłosiernie opóźniając jadące pociągi z pasażerami. Dziwię się tylko dlaczego dyżurni wiedząc że energetyczny nie dojedzie do najbliższej mijanki tak by nie opóźnić osobowego wypuszczają Go na szlak... ewidentna wina PLK.
:-D " Nigdy się nie tłumacz - przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą " - Mark Twain

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3561
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 18 lut 2015, 10:23

W mieście Łowicz o mało co nie doszło do bliskiego spotkania 3 stopnia pociągu KM i pociągu do Szczecina. Ktoś ich wpuścił na ten sam tor
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

ODPOWIEDZ