Strona 70 z 136

: 19 sty 2013, 20:11
autor: bepe
^^^
Na odcinku między Młocinami, a placem Wilsona ruch przez 1,5 godziny odbywał się wahadłowo.
Dlaczego aż do pl. Wilsona było wahadło? Rozebrali rozjazd na Słodowcu?

: 19 sty 2013, 21:05
autor: geronimo
O 7:30 wahadło kursowało między Słodowcem, a Młocinami. Z racji na wczesną porę dosyć sprawnie to wszystko przebiegało.

: 19 sty 2013, 22:15
autor: radeom
bepe pisze: Dlaczego aż do pl. Wilsona było wahadło? Rozebrali rozjazd na Słodowcu?
Wahadło kursowało na odcinku Młociny - Słodowiec.

: 03 lut 2013, 16:47
autor: Blotny
Utrudniania na linii metra

16:16

Tymczasowe zamknięcie stacji metra Centrum.
Pociągi kursują w obu kierunkach z pominięciem stacji CENTRUM.

http://ztm.waw.pl/utrudnienia.php?c=539&i=917&l=1
Wiadomo dlaczego? Jakaś bomba, manifestacja, budowa II linii?

EDYTOWANY:
Sam sobie odpowiem - alarm bombowy:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... _osob.html
Wszak ferie na półmetku.

: 24 lut 2013, 19:40
autor: Paweł D.
Metro Centrum w kierunku Kabat. Powód nieciekawy.
http://www.ztm.waw.pl/utrudnienia.php?c=539&i=957&l=1

: 24 lut 2013, 20:02
autor: Domas
Ruch wstrzymany na odcinku Politechnika - Dw. Gdański, grubo. Ktoś wie co się dzieje?

: 24 lut 2013, 20:06
autor: Paweł D.
Domas pisze:Ruch wstrzymany na odcinku Politechnika - Dw. Gdański, grubo. Ktoś wie co się dzieje?
A czy określenie użyte przeze mnie "powód nieciekawy" oraz w komunikacie "ze względu na charakter zdarzenia utrudnienia mogą potrwać dłuższy czas" naprawdę nic nie mówią?

: 24 lut 2013, 20:07
autor: alojz

: 24 lut 2013, 20:11
autor: Domas
To od razu muszą ruch na takim odcinku wyłączać?

: 24 lut 2013, 20:26
autor: MZ
Domas pisze:To od razu muszą ruch na takim odcinku wyłączać?
:arrow: Muszą. Przecież to najbliższe stacje, na których jest możliwa zmiana toru.

: 24 lut 2013, 20:27
autor: MichalJ
Ale czy przy każdym tego typu wypadku zamyka się drugi tor?

: 24 lut 2013, 20:28
autor: przewoz
Nom, do Gdańskiego nie ma jak zmienić toru. Można by wahadła wprowadzić, ale w momencie w którym prawie co stację był pociąg - trzeba by to wszystko gdzieś wycofać. Nie ma gdzie.
Ruch wstrzymany tylko w kierunku Kabat.

: 24 lut 2013, 20:30
autor: MichalJ
Raczej trudno wstrzymać ruch tylko w jednym kierunku, bo pociągów zabraknie.

: 24 lut 2013, 23:17
autor: michalek^
Rozumiem, że ludzie mają problemy w życiu, wszystko rozumiem, ale po kiego grzyba rzucać się pod pociąg metra?! Nie można skoczyć z mostu? Mało ich w Warszawie? Albo z wieżowca? Mało ich w Warszawie? Tylko jakiś idiota musi iść na stacje metra, na oczach setek ludzi skoczyć pod pociąg, chociaż przed śmiercią by mógł pomyśleć, że ten pociąg nie jeździ sam, tylko prowadzi go człowiek i ten człowiek będzie miał traumę do końca życia, że kogoś zabił, do tego ludzie, dzieci na stacji...

: 25 lut 2013, 0:14
autor: Paweł D.
Prawie 5h wstrzymania ruchu.... Chyba niechlubny rekord? Poprzedni taki wypadek (miejsce to samo) jakieś niecałe 3h zajął, jak dobrze pamiętam.