401 - dzielić, czy nie?
Moderator: Wiliam
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Całe szczęście, że to PRZEDPOLE tylko w jednym kierunku. Brakowałoby tylko, żeby ZTM uniemożliwił omijanie przynajmniej części korka na Łopuszańskiej w kierunku Ursusa.ashir pisze:Ale podstawowe kursy i tak w korku będą stały, dobrze rozumiem?
Mam jeszcze pytanie: czy ktoś wie po jasną cholerę to 401 jedzie aż na Marysin? Pasażerów za bardzo nie wozi, więc może jest jakiś inny cel?
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
A padła na nie jakaś sensowna odpowiedź? Znaczy: zapomniałem czy sensownej nie było?emyl pisze:Bardzo odgrzewane jest to pytanie, Panie Kierowco
Bo miało pojechać na Rembertów, tylko Rembertów nie chciał oddać 515 do Śródmieścia. Trzeba było więc gdzieś to na Zapłowieczu zakańcować. Na Marysin daleko nie jest, a i stanowisko po 141 się wówczas zwolniło. Wpasowało się więc jak znalazł. A innych wolnych miejsc w okolicy za bardzo nie ma.Szeregowy_Równoległy pisze:A padła na nie jakaś sensowna odpowiedź? Znaczy: zapomniałem czy sensownej nie było?emyl pisze:Bardzo odgrzewane jest to pytanie, Panie Kierowco
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Czyli chodzi o miejsce, nie o potrzebę wożenia kogokolwiek do Marysina?
Marysin jest krańcem absolutnie nienewralgicznym, choć zapewne wyrwanie tego stamtąd teraz bardzo proste, co oczywiste, nie będzie.
Jak wymyślisz jakąś fajną kombinację, to się podziel. Póki co nic absolutnie bezbłędnego stworzone nie zostało.
Jak wymyślisz jakąś fajną kombinację, to się podziel. Póki co nic absolutnie bezbłędnego stworzone nie zostało.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Ale oni mimo tego jakoś TS nie chcą jeździć. Nie ma opcji, żeby po minięciu Gocławia nie zostawały mi wolne siedzące. A od Płowieckiej jest 520.Łukasz pisze:My tym 401 otwieramy oczy niedowiarkom i mówimy: Trasą Siekierkowską jest szybko.Szeregowy_Równoległy pisze:Czyli chodzi o miejsce, nie o potrzebę wożenia kogokolwiek do Marysina?
Gdziekolwiek, gdzie nie ładuje się w Marsa. Jedzie z Ursusa, ma minus-od-cholery, to jeszcze w Marsa go, gdzie o dowolnej porze dnia można utknąć na dobrych paręnaście minut albo lepiej. I stoi w korku pełen much. Wiatraczna? Gocławek Wschodni (przez Podolską)?pawcio pisze:Jak wymyślisz jakąś fajną kombinację, to się podziel. Póki co nic absolutnie bezbłędnego stworzone nie zostało.
Projekt ZTM z 2011 roku był sensowny.pawcio pisze:Marysin jest krańcem absolutnie nienewralgicznym, choć zapewne wyrwanie tego stamtąd teraz bardzo proste, co oczywiste, nie będzie.
Jak wymyślisz jakąś fajną kombinację, to się podziel. Póki co nic absolutnie bezbłędnego stworzone nie zostało.
1 9 15 128 136 154 157 172 186 208 414 N01 N38 N88
Nie był to 2011, a 2009 rok, projekty mi się powaliły:
http://www.trasbus.com/projektwawer_1.htm
http://www.trasbus.com/projektwawer_1.htm
1 9 15 128 136 154 157 172 186 208 414 N01 N38 N88