Moderatorzy: Tyrystor, Dantte
-
Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36226
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Post
autor: Bastian » 15 lut 2013, 7:36
RAKOWIECKA 06: brak DS wszystkich linii prócz 10 oraz brak 14 w ogóle.
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
-
SG
- Posty: 881
- Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
- Lokalizacja: ZEA Woronicza
Post
autor: SG » 27 lut 2013, 6:32
-
ashir
- Posty: 19905
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 02 mar 2013, 12:35
Na Dzieci Warszawy 04 wiszą naklejki 187.
-
5690
- Posty: 506
- Rejestracja: 26 sie 2007, 22:44
- Lokalizacja: Warszawa/Ursus
Post
autor: 5690 » 02 mar 2013, 19:31
Ciepłowania Wola

Sadyba wisi rozkąłd specjalny z grudnia
Jawczyce

Cm.Wolski brak rozkładu 713
PKP Ursus

Pkp Gołąbki wisi nowy rozkład na 194 , a jest aktalnie stary
#5690 07.11.1997-10.09.2013
-
Stary Pingwin
- Posty: 6062
- Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48
Post
autor: Stary Pingwin » 03 mar 2013, 0:42
Na wzorcowej pętli AMT HUTA ,przy wyjściu z łącznika na perony tramwajowe,
wiszą dawno zdezaktualizowane rozkłady. Brak(o zgrozo)rozkładu linii 2.
Kto kontroluje kontrolujących, że polecę klasykiem?
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 24 mar 2013, 22:35

Zarówno na przystanku INSTRUKTORSKA 01, jak i na INSTRUKTORSKA 02 wiszą identyczne rozkłady linii
N21 (właściwe dla przystanku 01).
Na przystanku 02 powinien być tymczasem rozkład linii
N71.
-
pasażer
- Posty: 658
- Rejestracja: 25 lip 2007, 10:19
- Lokalizacja: Warszawa- Praga Południe
Post
autor: pasażer » 05 kwie 2013, 22:37
Stacja krwiodawstwa 04 po zmianie rozkładu 509 pozostały rozkłady N02 i 509 resztę wcięło.
-
adner
- Posty: 625
- Rejestracja: 16 lut 2012, 17:17
Post
autor: adner » 08 kwie 2013, 15:20
Hynka 05 - brak rozkładów wszystkich linii.
-
sajbeer
- Posty: 714
- Rejestracja: 06 maja 2008, 21:06
- Lokalizacja: Warszawa-Bielany
Post
autor: sajbeer » 08 kwie 2013, 17:03
Anielewicza 04 brak rozkładów 111 i 180.
Ostatnia skonsumowana "PARÓWKA"
21.12.2012
366+218

013B/28
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685

019B/33

-
Pawel_
- Sierściuch
- Posty: 6176
- Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
- Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)
Post
autor: Pawel_ » 08 kwie 2013, 17:26
Park Kaskada 06. Nie ma niczego.
-
klucha
- Posty: 88
- Rejestracja: 23 paź 2011, 15:22
Post
autor: klucha » 16 kwie 2013, 17:37
Pratulińska 01 - Brak rozkładu 212,
DKS Targówek 02 - Brak rozkładu 162,
Myszkowska 02 i Kołowa 04 - Nie ma niczego...
-
ashir
- Posty: 19905
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 16 kwie 2013, 17:48
klucha pisze:Myszkowska 02 - Nie ma niczego...
Twoje informacje są już nieaktualne.
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
-
JacekM
- Śnieżynka
- Posty: 8858
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Post
autor: JacekM » 17 kwie 2013, 22:11
Hala Mirowska, brak rozkładu 37.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
-
pasażer
- Posty: 658
- Rejestracja: 25 lip 2007, 10:19
- Lokalizacja: Warszawa- Praga Południe
Post
autor: pasażer » 05 maja 2013, 0:52
Stacja Krwiodawstwa 04 nie ma niczego po za rusztowaniem.
-
Pawel_
- Sierściuch
- Posty: 6176
- Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
- Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)
Post
autor: Pawel_ » 05 maja 2013, 15:33
Wczoraj, przy Starym Mieście, cała plansza z rozkładami stała sobie... obok wiaty. Dzisiaj planszy nie było. W gablocie też nic nie było. 