O grzaniu i niegrzaniu

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 30 sty 2006, 9:01

AEG pisze:To zawdzięczamy panu prezesowi K. i nieudanym wynikom wszystkich dotychczasowych przetargów ,za panowania wyżej wymienionego.
Czy aby na pewno wszystkich? :p
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 04 lut 2006, 20:17

MZ pisze:A swoją drogą ciekawe, jak wygląda ogrzewanie w prawdziwych "ogórkach", czyli autobusach Jelcz MEX-272 :-k.
Ogrzewanie zapewnia silnik z przodu. :D A przynajmniej dla kierowcy. :)

Awatar użytkownika
Nordyk110
Posty: 1634
Rejestracja: 06 sty 2006, 21:32

Post autor: Nordyk110 » 04 lut 2006, 20:35

Dlatego siadało się w zimie na tej trumnie żeby cieplej było :) .
Czasem trzeba było złazić jak autobus się popsuł i kierowca podnosił pokrywę silnika.

zadzior
Posty: 146
Rejestracja: 30 gru 2005, 11:19
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów

Post autor: zadzior » 07 lut 2006, 10:50

MZ pisze:
Nordyk110 pisze:Znaczy chodzi o parówy
:arrow: Prawdopodobnie. Wszystko na to wskazuje. A swoją drogą ciekawe, jak wygląda ogrzewanie w prawdziwych "ogórkach", czyli autobusach Jelcz MEX-272 :-k.
Bardzo dobrze. Ogrzewanie zapewnia tzw. system Webasto, który jest bardzo skuteczny. O czym mogłem się zresztą przekonać w ostani weekend, jeżdżąc z soboty na niedzielę jako obsługa wynajmu, naszym klubowym Mexem.

pzdr
zadzior

2952
Posty: 224
Rejestracja: 13 sty 2006, 13:01
Lokalizacja: Z przed komputera.

Post autor: 2952 » 07 lut 2006, 13:34

Jak ja pomyślę, że w sobotę będę konduktorem na jakiejś linii specjalnej obsługiwanej przez ogórki, to aż mi ciarki przechodzą po plecach.
Ikarus 280.37A #5411 - Najlepszy Ikarus na świecie :)

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 07 lut 2006, 16:51

:arrow: Z zimna, czy z radości? :)

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 07 lut 2006, 18:14

wlasnie.... ktos wie co to za linia bedzie? bo tez jezdze, a nie wiem o co chodzi...

zadzior
Posty: 146
Rejestracja: 30 gru 2005, 11:19
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów

Post autor: zadzior » 08 lut 2006, 13:00

2952 pisze:Jak ja pomyślę, że w sobotę będę konduktorem na jakiejś linii specjalnej obsługiwanej przez ogórki, to aż mi ciarki przechodzą po plecach.
A dlaczego Cię ciarki przechodzą? Przecież w ogórkach jest bardzo wydajne ogrzewanie. Chłopaki w nich jeździli bez kurtek.

pzdr
zadzior

[ Dodano: 2006-02-08, 13:04 ]
hafilip84 pisze:wlasnie.... ktos wie co to za linia bedzie? bo tez jezdze, a nie wiem o co chodzi...
Jeśli ktoś Cię poinformawał, że to jakaś linia będzie, to był w błędzie. Będzie to zwykły wynajem na przejażdżkę dla ludzi z firmy Allegro. Z tego co wiem, to będą potzrebne tylko 3 osoby. Moja małżonka, która to koordynuje ma się skontaktować z wybrańcami.

pzdr
zadzior

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 08 lut 2006, 15:44

zadzior pisze:Jeśli ktoś Cię poinformawał, że to jakaś linia będzie, to był w błędzie. Będzie to zwykły wynajem na przejażdżkę dla ludzi z firmy Allegro. Z tego co wiem, to będą potzrebne tylko 3 osoby. Moja małżonka, która to koordynuje ma się skontaktować z wybrańcami.
a czy skontaktuje sie rowniez z niewybranymi, a zapisanymi na liste przez Gacka? bede wdzieczny za info czy sobote mam poswiecic na ogorka czy dla siebie...

zadzior
Posty: 146
Rejestracja: 30 gru 2005, 11:19
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów

Post autor: zadzior » 08 lut 2006, 15:56

hafilip84 pisze:
zadzior pisze:Jeśli ktoś Cię poinformawał, że to jakaś linia będzie, to był w błędzie. Będzie to zwykły wynajem na przejażdżkę dla ludzi z firmy Allegro. Z tego co wiem, to będą potzrebne tylko 3 osoby. Moja małżonka, która to koordynuje ma się skontaktować z wybrańcami.
a czy skontaktuje sie rowniez z niewybranymi, a zapisanymi na liste przez Gacka? bede wdzieczny za info czy sobote mam poswiecic na ogorka czy dla siebie...
Skontaktuje się z Tobą, ale pod jednym warunkiem: musisz się przedstawić z imienia i nazwiska, bo Twój nick mi nic nie mówi.

pzdr
zadzior

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 08 lut 2006, 16:28

zadzior pisze:musisz się przedstawić z imienia i nazwiska
wyslalem Ci wiadomosc prywatna :)

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7686
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 20 lut 2006, 22:06

Doktor Borensztajn pisze:Dowiedziałam się, że najstarsze tramwaje kursujące codzień po Warszawie nie mają ogrzewania. Dlaczego nie można zamontować w pojeździe grzejników? A może pracownicy Tramwajów Warszawskich nie dojeżdżają tramwajami do Warszawy i nie czują zimna? Odnoszę wrażenie, że owa firma wciąż jest skuta tzw. prl-owskim betonem i zimne tramwaje są wyrazem nostalgii za minionymi czasami, kiedy tramwajarskiej klasie robotniczej żyło się dostatnio. Tramwajarska klasa robotnicza wciąż dba tylko o własną wygodę i dlatego ciepłe powietrze bucha tylko z kabiny. Myślę, iż nadszedł najwyższy czas, by pomyśleć o pasażerach, lub rozpędzić pracującą tam łobuzerię. Dodam jeszcze, że w moim gabinecie jest ciepło mi oraz każdemu pacjentowi, który do mnie przyjdzie.
Wagony 13N nie posiadaja zadnego ogrzewania. Poniesienie temperatury zima ma zapewnic kanal biegnacy wzdluz scian wagonu. Z tego kanalu powinno wydobywac sie nagrzane powietrze z rozrusznika. Ile to daje - wiemy wszyscy.
A montaz grzejnikow? Zapomnij - do 40-letnich wozow sie nie doklada.

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 20 lut 2006, 22:11

MisiekK pisze:A montaz grzejnikow? Zapomnij - do 40-letnich wozow sie nie doklada.
tu akurat decydujące powinno być nie to ile już jeździły, tylko ile jeszcze będą :roll:
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 21 lut 2006, 15:24

Kilka lat pojeżdżą, bo pierwsze do kasacji pójdą raczej najstarsze 105ki...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 21 lut 2006, 15:28

Kilka lat pojeżdżą, bo pierwsze do kasacji pójdą raczej najstarsze 105ki...
i bardzo dobrze, jednak na te kilka lat przydałoby sie zamontowac ogrzewanie
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

ODPOWIEDZ