Strona 81 z 193
: 26 sty 2010, 22:14
autor: JacekM
Jeśli Ci bardzo nie zależy na jakości to możesz sobie ściągnąć ten filmik i od razu przekonwertować przy użyciu wtyczki do FF DownloadHelper (konieczna będzie jeszcze wtyczka do wtyczki czyli konwerter wideo), wrzucić plik wideo do Windows Movie Maker i nałożyć w audio głos z IVONY (czego nie pochwalam ogólnie rzecz biorąc

).
: 26 sty 2010, 22:20
autor: Teokryt
Ktoś poradzi?
Poradzi ale obiecaj że nie opublikujesz tego NIGDZIE!
Wpierw zaopatrz sie w jakieś ściagadło plików FLV, może być to nawet strona
http://keepvid.com/ lub podobna. Ważne by dało sie zapisać. plik FLV to w rzeczywistości MP4 w ładnym opakowaniu stad należy potraktować go programem SUPER (pojawiał sie już link do niego w tym temacie, przeszukaj posty).
Konwertując to na jakiegoś mpg-a, moze być nawet mpg2. potem jak już go bedziesz miał wrzuć choćby do moviemk (Start, uruchom:moviemk)
Tam już sie pobaw jak chcesz podkładając mp3. I pamiętaj, nie publikuj, w internecie jest już dużo takich śmieci a zapewniam cie ze jak podłozysz własnym głosem to będzie zabawniejsze, lepsze ciekawsze.
: 26 sty 2010, 22:30
autor: Emdegger
To mam jeszcze pytanie, czy najpierw należy zapisać jakieś dialogi i syntezator będzie je czytał, czy ki? No bo chyba nie będzie samorzutna paplanina? Spokojnie, tylko dla jaj to sobie robię, na Tubie nie będzie. Dobra, na razie pościągam, co mi każecie i będę pytał dalej, dzięki!
: 26 sty 2010, 22:49
autor: JacekM
Nie wiem jak to cholerstwo (zguba polskiego internetu) zwane iwoną funkcjonuje, ale podejrzewam że można wyeksportować paplaninę do .wav albo .mp3, a później zaimportowac ją do windows movie maker i nałożyć na film. Zresztą to nie może być takie trudne, skoro tyle tych filmów na tak dennym poziomie egzystuje w internetach
to moja ulubiona przeróbka z serii bez ivony -
http://www.youtube.com/watch?v=rZ6Ym-MFHy0 
: 26 sty 2010, 23:16
autor: Tm
Albo napisy podłożyć - vide filmiki z cyklu "Hitler dowiaduje się o...".
: 27 sty 2010, 18:41
autor: florekf
Teokryt pisze:florekf,
Komputer mojej siostry nęka cos podobnego i w sumie nie znalazłem żadnego sensownego rozwiązania.
CHyba wiem gdzie był problem. Błąd krytyczny powodowany był przez firefoxa (wyskakiwał zawsze gdy uruchomiony był firefox). Póki co używam chrome i jest ok.
: 27 sty 2010, 19:44
autor: rhemek
Mam pytanie: na laptopie mam viste home premium, a na stacjonarnym basic. Czy jesli wpisze kod z visty z laptopa, to ta na stacjonarnym zmieni sie w premium? Bo cche inatlowac upgrade legalnej 7-ki ale on dziala tylko na premium...
: 27 sty 2010, 19:50
autor: SławekM
Nie.
: 29 sty 2010, 12:55
autor: R-9 Chełmska
Mam w PDFie plan komunikacyjny pewnego miasta. Potrzebuję go wydrukować, jednak na tym planie jest tak naćkane, że w skali 1/1 nic nie widać. Plan robi się czytelny przy ok.400%. Niestety plan ten jest na jednej stronie, a drukarka nie jest w stanie wydrukować go na (przykładowo) 4 stronach (ale w drugą stronę jak najbardziej - 16 stron na jednej kartce papieru - proszę bardzo). Da się coś z tym zrobić? Mi, komputerowemu laikowi, przychodzi do głowy jedynie partyzancka metoda - tryb pełnoekranowy, przybliżenie, printscreen i drukowanie po kawałku jako obraz, jednak mam nadzieję, że nie będę musiał tego robić

Ma ktoś jakiś lepszy pomysł?
: 29 sty 2010, 13:04
autor: zzz
Ja sie tez specjalnie nie znam. Ale jak mam problemy z PDF'em to konwertuje go do jakiegos formatu graficznego i potem tne na mniejsze kawalki.
: 29 sty 2010, 14:56
autor: hafilip84
R-9 Chełmska pisze:tryb pełnoekranowy, przybliżenie, printscreen i drukowanie po kawałku jako obraz, jednak mam nadzieję, że nie będę musiał tego robić
Przede wszystkim Twój plik jest w formacie wektorowym, a printscreen będzie bitmapowy... Stracisz niesamowicie na jakości... Podejrzewał, że poradziłby sobie z tym Adobe Acrobat (nie Reader, tylko wersja pełna!), ale on jest niestety albo płatny albo nielegalny.
Można też spróbować poszukać jakieś bardziej zaawansowanego sterownika druku do pdf (czyli takiej wirtualnej drukarki)... W dowolnym programie wybierasz polecenie drukowania, wybierasz wirtualną drukarkę i dostajesz w wyniku nowy plik .pdf. Jest szansa, że taki sterownik umożliwi Ci więcej niż Twoja drukarka, na przykład właśnie druk jednej płachty w podziale na arkusze.
: 29 sty 2010, 16:08
autor: Teokryt
R-9 Chełmska,
nie kombinuj w domu, oddaj to do drukarni wielkoformatowej

wychodzi taniej szybciej i lepiej - serio

: 30 sty 2010, 12:48
autor: radeom
Genialne!

: 04 lut 2010, 18:55
autor: Bastian
Może ktoś by polecił jakąś ofertę na internet stały + mobilny? Bez telefonu stacjonarnego, telewizja niekoniecznie...
: 10 lut 2010, 17:49
autor: hafilip84
Chciałbym zrobić obrazy partycji z dysku twardego zanim zacznę bawić się w zmianę systemu. Mam już sformatowany dysk, który pomieści te dane, ale dysk ten znajduje się w innym komputerze... Czy znacie jakiś program, który poradzi sobie z zapisem takiego obrazu przez sieć? Komputery mogę połączyć bezpośrednio kabelkiem przez kartę gigabitową, więc prędkość nie będzie tu jakimś wielkim problemem...