Biletomaty w autobusach i tramwajach

Moderator: JacekM

Flash8222
Posty: 7270
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 30 sie 2024, 8:36

Ale piszesz o tramwaju czy autobusie?

wincenty
Posty: 1939
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 30 sie 2024, 8:52

Flash8222 pisze:
30 sie 2024, 8:36
Ale piszesz o tramwaju czy autobusie?
MAN z Kleszczowej, wczoraj na 207.

Flash8222
Posty: 7270
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 30 sie 2024, 9:41

Możliwe, że sterownik został podmieniony. Oczywiście poinformowałeś kierowcę?

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 30 sie 2024, 9:51

Od kierowcy to można co najwyżej cenzura wzrokiem dostać za przeszkadzanie. Lepiej wyklikać na 19115.

Edycja postu, vernalisadonis
ŁK

wincenty
Posty: 1939
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 30 sie 2024, 9:51

Flash8222 pisze:
30 sie 2024, 9:41
Możliwe, że sterownik został podmieniony. Oczywiście poinformowałeś kierowcę?
A miałem obowiązek?

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1707
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 30 sie 2024, 10:19

Nie, ale możesz z czystej życzliwości. A co do gburowatego tonu Łukasza, to jak tak mówisz innym to powodzenia w życiu
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 30 sie 2024, 10:30

ZielonyJamnik pisze:Nie, ale możesz z czystej życzliwości. A co do gburowatego tonu Łukasza, to jak tak mówisz innym to powodzenia w życiu
Nie mam ogólnie gburowatego tonu, w przeciwieństwie do pracowników głównie MZA.

Za to Ty mnie już wystarczająco irytujesz, więc ***PLONK*** :D
ŁK

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1707
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 30 sie 2024, 10:52

Już nawet na Szmulce mają większą kulturę. No cóż... i tak dalej będę kontrować twoje krzywe wypowiedzi :wink:
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

wincenty
Posty: 1939
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 30 sie 2024, 11:54

ZielonyJamnik pisze:
30 sie 2024, 10:19
Nie, ale możesz z czystej życzliwości. A co do gburowatego tonu Łukasza, to jak tak mówisz innym to powodzenia w życiu
No nie wiem jaka byłaby reakcja, mógłby to odebrać za czepialstwo, zwracanie uwagi, napomnienie... Generalnie tego kierowcy nie lubią...

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 30 sie 2024, 12:14

Kierowca przecież i tak przed każdym wyjazdem sprawdza z osobna każdy kasownik, więc jest w stanie to bez problemu wychwycić. Prawda? :wink:

A zresztą to w sumie i tak nie ma żadnego większego znaczenia od kiedy nie istnieje coś takiego jak bilet jednorazowy, ważne żeby godzina się zgadzała z rzeczywistością.

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 30 sie 2024, 12:19

Autobus Czerwon pisze:
30 sie 2024, 12:14
A zresztą to w sumie i tak nie ma żadnego większego znaczenia od kiedy nie istnieje coś takiego jak bilet jednorazowy, ważne żeby godzina się zgadzała z rzeczywistością.
To może być ważne przy ew. reklamacji w sprawie biletu. No jednak to jaki wóz ma tutaj znaczenie. Tak mi się wydaje. Ale może się mylę.

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 30 sie 2024, 12:37

reserved pisze:
Autobus Czerwon pisze:
30 sie 2024, 12:14
A zresztą to w sumie i tak nie ma żadnego większego znaczenia od kiedy nie istnieje coś takiego jak bilet jednorazowy, ważne żeby godzina się zgadzała z rzeczywistością.
To może być ważne przy ew. reklamacji w sprawie biletu. No jednak to jaki wóz ma tutaj znaczenie. Tak mi się wydaje. Ale może się mylę.
Jak podaje poprawnie datę, linię i brygadę to chyba nie powinno być problemów.
ŁK

Awatar użytkownika
primoż
Posty: 4157
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:57
Lokalizacja: tenmiasto w tenkraju

Post autor: primoż » 31 sie 2024, 0:38

Przy 75-minutowym bilecie, jeżeli będę chciał kontynuować podróż po upływie 75' środkiem lokomocji (bez przesiadki), w którym skasowałem bilet, chyba nr boczny ma znaczenie? :>

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 31 sie 2024, 7:57

primoż pisze:Przy 75-minutowym bilecie, jeżeli będę chciał kontynuować podróż po upływie 75' środkiem lokomocji (bez przesiadki), w którym skasowałem bilet, chyba nr boczny ma znaczenie? :>
A nie linia i brygada?
ŁK

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1707
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 31 sie 2024, 9:20

primoż pisze:
31 sie 2024, 0:38
Przy 75-minutowym bilecie, jeżeli będę chciał kontynuować podróż po upływie 75' środkiem lokomocji (bez przesiadki), w którym skasowałem bilet, chyba nr boczny ma znaczenie? :>
Jeśli dobrze rozumiem twój tok myślenia, to nie ma to żadnego znaczenia. Kanar i tak się patrzy tylko na godzinę skasowania, a pojazd w którym go skasowałeś jest dla niego nie istotny.

A tak w ogóle to co drukuje bramka w metrze w miejscu nr taborowego? Tak dawno nie kasowałem biletu, że nie pamiętam
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

ODPOWIEDZ