Wadliwe oznaczenia przystankowe
Za to brak jest rozkładu 147, ale tabliczka z numerem linii jest.
Batumi 01 - brak rozkładów, uszkodzona gablota (przynajmniej od piątku).
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
Konstruktorska 02 - od kiedy jeździ tu 73 
Na przystanku Rybie 01 mądre głowy z ZTMu z jednej strony przykleiły warunkowe 715 (z drugiej strony jest już w porządku). 
Nie myślałeś, żeby swoje wycieczki w kółko autobusami zamienić w coś pożytecznego i oprócz takich zapierających dech w piersiach wypisówek na Waflu zgłosić to do ZTMu? Choćby na Fejsie?
A kto powiedział, że ja w kółko jeżdżę autobusami? I to naprawdę nie jest śmieszne, bo ostatnio dużo czasu pochłaniają mnie różne niekomunikacyjne sprawy, dzisiaj zresztą również, więc może z góry nie oceniaj obcej osoby co? A i pamiętaj, że ja wszelkie sprawy prawie zawsze muszę wykonać z użyciem transportu publicznego, niestety nie mogę sobie pozwolić na wożenie samochodem swojej szanownej pupci, więc może i stąd masz to mylne wrażenie, jakbym jeździł w kółko autobusami. To tyle poza tematem, co do tego przypadku to z Facebooka z zasady raczej nie korzystam, ewentualnie czasem coś przeczytam, ale to też rzadko. A drogę mailową to uznaję przy poważniejszych sprawach. A tego typu tematy też pracownicy ZTMu potrafią po cichu czytać, kilka razy już się przekonałem ekspresową reakcją, chyba nawet szybszą niż jakbym zgłosił drogą oficjalną i przynajmniej można było pominąć: "dziękujemy za zgłoszenie i blablabla". Już kończąc na tym, że skoro jest taki temat to każdy może w nim napisać, obojętnie czy to zostało dalej zgłoszone czy też nie. A gdybym chciał to wszystko zgłosić ZTM to chyba w formie księgi, bo takich drobnostek jest sporo. I w ostateczności ja sobie poradzę, obojętnie jakich bzdur organizator nie poda (a kreatywność potrafi mieć wysoką i nie zawsze są to nieumyślne błędy). Dlatego organizator sam powinien dbać o to, żeby wszystko współgrało. Bo jeśli po 5 latach ZTM nie jest w stanie zorientować się, że autobusy zapowiadają nadal Ujęcie Wód i Brzeziny-Osiedle to coś jest nie tak, albo sam czegoś takiego nie wyłapał albo ma to zwyczajnie gdzieś. Co nie pokazuje organizatora z najlepszej strony. A takich przykładów jest więcej. 
No właśnie. Co Ty wiesz o jeżdżeniu autobusem w kółko. Mówi Ci to pasażer linii 208.ashir pisze:A kto powiedział, że ja w kółko jeżdżę autobusami?
Według naklejek Paderewskiego 02 jest warunkowy dla 325. 
Jak ma to wyłapać? Jeżdżąc każdym autobusem każdego przewoźnika na każdej trasie? Nie lepiej do ZTM lub do przewoźnika napisać maila?ashir pisze: Bo jeśli po 5 latach ZTM nie jest w stanie zorientować się, że autobusy zapowiadają nadal Ujęcie Wód i Brzeziny-Osiedle to coś jest nie tak (...)
Polityka złym doradcą w pracy!
No jak to? To nie lepiej napisać na Waflu?
Chyba to ZTM dostarcza pliki dźwiękowe?JotPeCet pisze:Jak ma to wyłapać? Jeżdżąc każdym autobusem każdego przewoźnika na każdej trasie? Nie lepiej do ZTM lub do przewoźnika napisać maila?
ashir pisze:Chyba to ZTM dostarcza pliki dźwiękowe?
Prawda, ale jeśli problem dotyczy wszystkich przewoźników?
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Ale przewoźnicy tak naprawdę mogą mieć to głęboko. Za to nie ma kar, bo wina leży po stronie ZTM, który zresztą i tak zapowiedzi nie sprawdza. No to skoro nie ma kar, to po co się tym zajmować? I po co informować o nieprawidłowościach, jeszcze ktoś ze strony Organizatora poprawi i będzie sprawdzał, co już może spowodować nałożenie kar.
Kłamiesz!Szeregowy_Równoległy pisze: bo wina leży po stronie ZTM
Polityka złym doradcą w pracy!