1) Dzisiaj widziałem SU18 skręcające bez problemu z Witosa w Idzikowskiego. Więc czemu nie?w kierunku północnym: al. Witosa - zawrotka na rondzie przy ul. Czerniakowskiej - al. Witosa - (w prawo) - Beethovena - (w prawo)
2) Czy pchanie tego na tamto rondo nie oznacza w razie nie skończenia remontu w poniedziałek totalnego paraliżu i +15 do czasu przejazdu czymkolwiek?