Tramwaj przetnie Pole Mokotowskie

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 22 sty 2007, 19:38

MZ pisze:No to teraz ruch powinien należeć do Hanny Gronkiewicz-Waltz, jeśli nie chce do tego dopuścić.
No właśnie - bez jej zgody nie powinno nic powstać :] Forma takiego Central Parku na Polach brzmi bardzo zachęcająco... :D
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

ŁUKASZ_1
Posty: 117
Rejestracja: 16 sty 2006, 23:37
Lokalizacja: WARSZAWA
Kontakt:

Post autor: ŁUKASZ_1 » 24 sty 2007, 0:27

mgs84 pisze:tak, a my dużo możemy....
Możemy :)
Może niezbyt dużo, ale możemy.

Na wszelki wypadek przypominam maila do Pani Prezydent: Hanna.Gronkiewicz-Waltz @ Platforma.org

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26838
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 03 wrz 2013, 18:53

Redaktor wieszczy kłopoty...

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... edle_.html
Inne warte odnotowania zmiany proponowane przez plan zagospodarowania to m.in. wprowadzenie linii tramwajowej w ul. Rostafińskich. Ma to być część ujmowanej już w studium zagospodarowania miasta trasy ciągnącej się od dworca Zachodniego do Wilanowa.
Tyle, że trasa tramwajowa jest już w sąsiednim planie Pola Mokotowskiego - zatwierdzonym i przyklepanym już jakiś czas temu. Granica między planami biegnie między tym tramwajem a ulicą Rostafińskich. [/quote]
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ