Via Baltica

Moderator: JacekM

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 03 cze 2008, 14:47

Ja osobiście przeciwny nie jestem, wręcz przeciwnie, ale Twój wariant przebiegu w okolicach Grajewa bardzo mi się podoba ;) Proponuję nadać mu numer roboczy 11 i zgłosić do Scotta Wilsona :D

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 03 cze 2008, 15:12

Dziękuję ;) Ale Scott Wilson to mocna marka i chyba nie będzie zainteresowana mą skromną propozycją.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 03 cze 2008, 16:27

inż. Glonojad pisze:się czy nie można było Grajewa ominąć od wschodu-południa
Znaczy się bagnami biebrzańskimi? :>
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26836
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 03 cze 2008, 18:03

Aha. ;)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 03 cze 2008, 19:19

W sumie, jak wróciłem do domu i spojrzałem na dokładniejszą mapę, to jeszcze można by tam się zmieścić w sumie :-k
R-11 Kleszczowa pisze:a S8 poprowadzić tak jak na mapce poniżej:
Przez środek zakładów chemicznych pod Prostkami? ;)
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 03 cze 2008, 19:25

Fikander pisze:
Przez środek zakładów chemicznych pod Prostkami? ;)
Bardziej na południe. Południowym skrajem Jeziora Niepamiętamnazwy, które jest tuż obok Prostek. Poprowadzenie trasy bardziej na północ wiązałoby się z przecięciem Prostek przez S8... ;-)
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 03 cze 2008, 19:34

R-11 Kleszczowa pisze:Bardziej na południe. Południowym skrajem Jeziora Niepamiętamnazwy, które jest tuż obok Prostek.
Toczyłowo? Tam jest miejscowość, ale generalnie mogłoby się udać. Myślałem, że chcesz to na północ od Prostek prowadzić. Jestem za, bo prowadzenie tego śladem DK65 to konieczność wbicia się niemal w centrum Ełku.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Krzysiek_S
Posty: 5090
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 03 cze 2008, 20:04

Wariant 43 przebiegał by jak proponowana trasa S7 a nie Modlińską, następnie mostem na północny zachód od Jabłonnej, Legionowa, Zegrza i tak dalej. Spójście na mapkę.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26836
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 04 cze 2008, 14:38

To akurat jeszcze gorzej...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ