Moderatorzy: JacekM, Dantte
-
marko80
- Posty: 2104
- Rejestracja: 22 mar 2010, 10:10
Post
autor: marko80 » 21 paź 2010, 10:52
No to co w końcy z tymi nowymi U18 które miały przyjść na R-10? Wiadomo czy już są lub kiedy przyjdą?
-
fraktal
- Posty: 5576
- Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03
Post
autor: fraktal » 21 paź 2010, 13:01
Jak już będą, to się dowiemy, bo na pewno ktoś zrobi zdjęcia.
-
fluger
- Posty: 531
- Rejestracja: 01 paź 2008, 20:28
Post
autor: fluger » 21 paź 2010, 20:12
A co słychać z nowymi mobllisowymi przegubowcami solarisa?
-
beni
- Posty: 2364
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 14:53
Post
autor: beni » 23 paź 2010, 9:27
24 sztuki już mamy jeszcze 6 i będzie na razie dość reszta w listopadzie. Za to Solarisy jakie ładne.
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
-
Peter
- (Czepel)
- Posty: 305
- Rejestracja: 10 cze 2008, 11:08
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Peter » 23 paź 2010, 18:35
10 minut jadąc 523 widziałem 7 lub 8 nowych solarisów jadących w stronę Ostrobramskiej.
-
marko80
- Posty: 2104
- Rejestracja: 22 mar 2010, 10:10
Post
autor: marko80 » 23 paź 2010, 19:53
To czekamy na jakies fotki tych nowych U18.
-
Gontar
- (Rav5202)
- Posty: 932
- Rejestracja: 15 paź 2009, 19:42
- Lokalizacja: Warszawa - Witolin
Post
autor: Gontar » 23 paź 2010, 21:43
Peter pisze:10 minut jadąc 523 widziałem 7 lub 8 nowych solarisów jadących w stronę Ostrobramskiej.
7. - 18.18 wjeżdzały na Trasę Ł od strony DWZ

przstańcie z opcją you w podpisie

-
5690
- Posty: 506
- Rejestracja: 26 sie 2007, 22:44
- Lokalizacja: Warszawa/Ursus
Post
autor: 5690 » 23 paź 2010, 22:22
Na R3 dostarczone zostały nowe Su18 83xx widziałem tylko 7 sztuk
#5690 07.11.1997-10.09.2013
-
Gontar
- (Rav5202)
- Posty: 932
- Rejestracja: 15 paź 2009, 19:42
- Lokalizacja: Warszawa - Witolin
Post
autor: Gontar » 23 paź 2010, 23:55
ponoć jest nawet 8 sztuk...

przstańcie z opcją you w podpisie

-
Gontar
- (Rav5202)
- Posty: 932
- Rejestracja: 15 paź 2009, 19:42
- Lokalizacja: Warszawa - Witolin
Post
autor: Gontar » 23 paź 2010, 23:56
5690 pisze:Na R3 dostarczone zostały nowe Su18 83xx widziałem tylko 7 sztuk
ponoć nawet 8 już jest.
przstańcie z opcją you w podpisie

-
ashir
- Posty: 19913
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 24 paź 2010, 17:20
Są już zdjęcia nowych SU18 na przegubowcu.

-
Domas
- (A408 i A451)
- Posty: 4997
- Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36
Post
autor: Domas » 24 paź 2010, 17:53
Widać, że są podobne do tych z 2008 r. Chociażby nie mają bocznych wyświetlaczy oraz dużych panelów LCD w środku. O! Nie mają też szerokich wyświetlaczy z tyłu.
-
ashir
- Posty: 19913
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 24 paź 2010, 18:42
Czytałem w komentarzach na przegubowcu, że już jutro mają wyjechać nowe solarisy. Wie ktoś może na jakie linie? A many nadal stoją na zajezdni.

-
TLG
- Posty: 5890
- Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20
Post
autor: TLG » 24 paź 2010, 19:20
Domasq12 pisze:Chociażby nie mają bocznych wyświetlaczy oraz dużych panelów LCD w środku. O! Nie mają też szerokich wyświetlaczy z tyłu.
Kompletacja zgodna z kontraktem z 2008r. Nic dziwnego, że są wersją uboższą niż obecnie zamawiane pojazdy.
15/12/2005-12/7/2019