Postępowanie po zdarzeniach z udziałem tramwajów

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
SieneK
Posty: 317
Rejestracja: 21 cze 2007, 8:37
Lokalizacja: WWrembertówC

Post autor: SieneK » 17 maja 2011, 2:20

MeWa pisze:
Glonojad pisze:A. Święta Instrukcja. No, to Instrukcję się czasem zmienia.
Glonojadzie - jeden motorniczy napisał ostatni pismo z promozycją zmiany tego punktu: żeby w przypadku oczywistyczh przypadków motorniczy sam się tym zajmował, tak jak w innych miastach. Zarząd mu odpisał, że niedasie, że inna specyfika w Warszawie, a zdarzenia drogowe są zbyt stresujący dla motorniczych itp.
problem leży w treści umowy polisy ubezpieczenia
do likwidacji zdarzeń są wytypowani pracownicy NR a nie prowadzący pojazdy
... życie jest jak koń mijający nas w galopie ...

ODPOWIEDZ