problem leży w treści umowy polisy ubezpieczeniaMeWa pisze:Glonojadzie - jeden motorniczy napisał ostatni pismo z promozycją zmiany tego punktu: żeby w przypadku oczywistyczh przypadków motorniczy sam się tym zajmował, tak jak w innych miastach. Zarząd mu odpisał, że niedasie, że inna specyfika w Warszawie, a zdarzenia drogowe są zbyt stresujący dla motorniczych itp.Glonojad pisze:A. Święta Instrukcja. No, to Instrukcję się czasem zmienia.
do likwidacji zdarzeń są wytypowani pracownicy NR a nie prowadzący pojazdy