Strona 2 z 2
: 19 gru 2011, 8:39
autor: Bastian
JotPeCet pisze:To "obsługa trasy" z A do B nie kończy się wg Ciebie na punkcie B?

Oczywiście, że nie. Chyba, że kierowca zamyka autobus i idzie do domu.
JotPeCet pisze:Według MichalaJ pojazd obsługuje trasę cały dzień. A wg mnie pojazd obsługuje trasY.
A według mnie tym się różnią warianty od trasy, że składają się na jedną trasę wariantowaną

: 19 gru 2011, 14:09
autor: Łukasz
Czym się zatem różnią linie od trasy? Jest pojazd jeżdżący na linii 520, pojazd jeżdżący na trasie 520, pojazd jeżdżący na trasie linii 520? A może jadący a nie jeżdżący?
: 15 kwie 2012, 16:36
autor: mateusz1800
Pojazd obsługuje linię gdyż napisane jest "Linię obsługuje(...)"
: 15 kwie 2012, 19:06
autor: Premo
Spójrz sobie na datę poprzedniego postu
: 16 kwie 2012, 8:59
autor: Miki996
To może zamknąć temat bo niektórym się nie chce czytać daty

: 16 kwie 2012, 22:32
autor: m72
Miki996 pisze:To może zamknąć temat bo niektórym się nie chce czytać daty

To może zamknąć forum, bo niektórym nie chce się czytać?
: 17 kwie 2012, 14:00
autor: Miki996
m72 pisze:Miki996 pisze:To może zamknąć temat bo niektórym się nie chce czytać daty

To może zamknąć forum, bo niektórym nie chce się czytać?
Może nie.

Poprostu bez sensu jest trzymanie tematów w którym ostatni post jest sprzed 5 miesięcy>
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
: 17 kwie 2012, 14:22
autor: fik
Miki996 pisze: Poprostu bez sensu jest trzymanie tematów w którym ostatni post jest sprzed 5 miesięcy>
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
To ja decyduję, co tutaj jest bezsensu. Powoli dochodzę do wniosku, że twoja obecność.
: 17 kwie 2012, 14:38
autor: Miki996
Wyrażam tylko swoją opinię i nic więcej.
: 17 kwie 2012, 14:39
autor: fik
No właśnie.