Moderatorzy: JacekM, Dantte
-
Aleksander2560
- (Aleksander2634)
- Posty: 1194
- Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
- Lokalizacja: Warszawa-Białołęka
Post
autor: Aleksander2560 » 05 sty 2012, 19:59
Czy SU15 z R-3 zostaną wyprowadzone w 100%, bo nie ukrywam, że byłaby to przemiła informacja...

Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa
-
Szymon
- (Mr_Kolesław)
- Posty: 2068
- Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
- Lokalizacja: Szamoty
-
Kontakt:
Post
autor: Szymon » 08 sty 2012, 23:53
5556 pisze:Najgorszy bałagan numeracyjny będzie w SU15, bo R1 i R3 wyrywkowo oddawały je na R2. Z moich obserwacji nie doszło (przynajmniej jeszcze) do całkowitych przenosin SU12. 1848 i 1849 są nadal na R2 a np.1861 na R5
Beni się mocno rozpędził z tymi przerzutami SU12 bo na R-11 są tylko 1862-1864, a także 1848-1849

Nawet na "P" już tak to zostało wprowadzone...
-
ashir
- Posty: 19913
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 09 sty 2012, 6:57
A 1868 należy do Ostrobramskiej, bo ostatnio jeździł na
125.

-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Post
autor: michał1984 » 09 sty 2012, 11:51
ashir pisze:A 1868 należy do Ostrobramskiej, bo ostatnio jeździł na
125.

No tak to wiadomo
1865-1869 r-10 potwierdzone taki 1867

115
1862-1864-r-11 też potwierdzone np 1863

127
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo

-
ashir
- Posty: 19913
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 09 sty 2012, 16:33
A Redutowa zostawi sobie jakieś SU12 czy wszystkie na eksport do innych zakładów?
