Taborowe podsumowanie roku 2011.

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
Aleksander2560
(Aleksander2634)
Posty: 1194
Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Post autor: Aleksander2560 » 05 sty 2012, 19:59

Czy SU15 z R-3 zostaną wyprowadzone w 100%, bo nie ukrywam, że byłaby to przemiła informacja... ;-)
Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 2068
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 08 sty 2012, 23:53

5556 pisze:Najgorszy bałagan numeracyjny będzie w SU15, bo R1 i R3 wyrywkowo oddawały je na R2. Z moich obserwacji nie doszło (przynajmniej jeszcze) do całkowitych przenosin SU12. 1848 i 1849 są nadal na R2 a np.1861 na R5
Beni się mocno rozpędził z tymi przerzutami SU12 bo na R-11 są tylko 1862-1864, a także 1848-1849 :-" Nawet na "P" już tak to zostało wprowadzone...

ashir
Posty: 19913
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 09 sty 2012, 6:57

A 1868 należy do Ostrobramskiej, bo ostatnio jeździł na 125. ;-)

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 09 sty 2012, 11:51

ashir pisze:A 1868 należy do Ostrobramskiej, bo ostatnio jeździł na 125. ;-)
No tak to wiadomo
1865-1869 r-10 potwierdzone taki 1867 :arrow: 115
1862-1864-r-11 też potwierdzone np 1863 :arrow: 127
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

ashir
Posty: 19913
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 09 sty 2012, 16:33

A Redutowa zostawi sobie jakieś SU12 czy wszystkie na eksport do innych zakładów? :-k

ODPOWIEDZ