Matt Cubis pisze: ↑10 wrz 2024, 11:20
A już w ogóle dramat jak przerwy są dzielone w stylu 15 minut na jednym krańcu i 12 minut na drugim. Zrobienie ustawowej przerwy graniczy z cudem. Pozdrawiam linię 218.
Linia 500 tak samo. Odkąd zabrali dodatek 08 trzeba nie jeździć, a zapierdalać. Przerwy po 16min na Podgrodziu przez cały dzień. Przy odrobinie szczęścia i bardzo ciężkiej nodze da się zrobić przerwy ustawowe, ale to nie jest normalne, że od Radosława do Żaby autobus jedzie ciągle 70km/h.
Kolejny przykład lini przyspieszonej rozkładem, a nie ilością przystanków.
Łojewska - Szpital Bródnowski 1min
Szpital Bródnowski - Metro Kondratowicza 1min
Tymczasem 199 i 245:
Łojewska - Szpital Bródnowski 2min
Szpital Bródnowski - Metro Kondratowicza 2min
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)