Strona 12 z 32

: 16 mar 2012, 17:49
autor: Bastian
MisiekK pisze:skoro nikomu to nie przeszkadza, to mam ciekawsze tematy do roboty.
Dość dziwna argumentacja :>

Przeciwnie, wszystkim przeszkadza, pisz!

: 16 mar 2012, 21:02
autor: ashir
Z-1 w weekend pojedzie co 7,5 minuty, pojawiły się rozkłady na stronie ZTM. ;-) Pojawiły się również rozkłady od 21 marca, ale jakieś wybrakowane. Są tylko zmiany tramwajowe, autobusy są po staremu. :-k Częstotliwość 74 wyniesie 5/7.5/7.5, a 75 co 4/7.5/7.5. 1 pocięte do 10/15/15. A na 6 i 15 częstotliwość się nie zmieni.

: 16 mar 2012, 22:32
autor: SU45-206
Są też już rozkłady tramwajów ważne od środy. W szczycie 74 co 5 min, 75 co 4 min.

: 16 mar 2012, 22:43
autor: Paweł D.
I jeszcze pocięte 23 i ciut okrojone 26.

: 16 mar 2012, 23:16
autor: Georg
26 przejmie w całości Wola. To dobrze. Może tak zostanie na dłużej.

: 16 mar 2012, 23:48
autor: KwZ
Czyli oberwała także WZ. Ciekawe, jak tam będzie wyglądać sytuacja. A pewnie pocięli coś jeszcze...

: 17 mar 2012, 5:59
autor: Glonojad
To jest po prostu żenujące. Takie numery, to można robić w wakacje, ale nie w ciągu roku!!!

Rwa nać, kontrakt za 4 miliardy, od dwóch lat trwa, a tu taka partyzantka na ostatnią chwilę... zamiast ściągnąć dodatkowe autobusy czy nawet tramwaje na zetki... ](*,) ](*,) ](*,)

(Swoją drogą, z 1 ściągnięto świnki tak umiejętnie, że dziura w rozkładzie mędzy niskaczami wynosi 45 minut...)

: 17 mar 2012, 7:50
autor: Georg
No właśnie. A może rozwiązaniem byłoby podcięcie częstotliwości, ale danie większego taboru (SWINGI, PESY) kosztem linii mniej wykorzystywanych - myślę tu głównie o 1 na Towarowej. Co do 26 to trochę to rozumiem: Wola dojeżdża nim do metra Ratusz. Nie będzie metra (na Kabaty) to część osób przesiądzie się na 8 i w Centrum już wsiądą w metro.

: 17 mar 2012, 9:36
autor: MichalJ
I jeszcze się wyciąga argumenty "niedalosie inaczej, bo tylko 3 dni na wprowadzenie tego mieliśmy". Wa mać, od ilu lat wiadomo, że ta budowa będzie?

: 17 mar 2012, 10:36
autor: Dantte
Strasznie mało niskopodłogowych 74 będzie jeździło po trasie metra (bo na 75 nie ma ani jednego!). Zresztą, w sobotę w świetnym takcie, a w DP ostatnie 74 z Centrum parę minut po 23 (swoją drogą, 4 minuty przed 4...). Cała koordynacja 74 i 4 jest przepiękna zresztą, 1-5-4 w DP po południu -> Bródno.
Czas przeprosić się ze 118.

: 17 mar 2012, 11:11
autor: Georg
Z tego co pamiętam 118 ma strasznie ślamazarny rozkład. Ale może już poprawili.

: 17 mar 2012, 13:13
autor: KwZ
Georg pisze:No właśnie. A może rozwiązaniem byłoby podcięcie częstotliwości, ale danie większego taboru (SWINGI, PESY) kosztem linii mniej wykorzystywanych - myślę tu głównie o 1 na Towarowej.
A mnie się zdaje, że to właśnie 2x105Na ma więcej miejsc (stojących) od Swinga, a zwłaszcza Pesy :>
Georg pisze:Co do 26 to trochę to rozumiem: Wola dojeżdża nim do metra Ratusz.
A krytyczny nie jest sam most?

: 17 mar 2012, 14:41
autor: Georg
KwZ pisze:Georg napisał/a:
No właśnie. A może rozwiązaniem byłoby podcięcie częstotliwości, ale danie większego taboru (SWINGI, PESY) kosztem linii mniej wykorzystywanych - myślę tu głównie o 1 na Towarowej.
A mnie się zdaje, że to właśnie 2x105Na ma więcej miejsc (stojących) od Swinga, a zwłaszcza Pesy
Ale chodziło mi o to, że jeśli ma być pocięty rozkład (do 10/15/15), to powinno być dużo więcej Swingów/Pes a mniej stopiątek.

: 17 mar 2012, 16:56
autor: Rosa
W Swingach jest malo miejsc stojacych. Tam niby jest malo siedzeń ale tak naprawde nie za bardzo jest gdzie stanąc i tutaj nie tylko 105 ale nawet Pesy wygladaja pod tym wzgledem lepiej.

: 17 mar 2012, 17:12
autor: Glonojad
KwZ pisze: A mnie się zdaje, że to właśnie 2x105Na ma więcej miejsc (stojących) od Swinga, a zwłaszcza Pesy :>
Masz rację - zdaje Ci się.