Strona 13 z 29
: 05 lis 2007, 22:19
autor: Teokryt
Chyba wydrukuje te mapki i kierowcom na Okęciu rozdam :d
Albo pojadę z Nawigacją z ustawioną trasą. Nie wiem jak. Ja w te rejony sie nie zapuszczam, ale pewnie skojare po ogladniu google Earth.
W każdym razie będzie wesoło jak sie wybierze wawkom zwiedzać linie.
: 05 lis 2007, 22:22
autor: ikarus
Znam te trasy, jak nic się nie zmieni to po ukazaniu rozkładu i linii jadę tam.
: 05 lis 2007, 22:23
autor: R-9 Chełmska
Dlatego jadę w sobotę na pierwszy kurs tej linii

: 05 lis 2007, 22:26
autor: Teokryt
Dlatego jadę w sobotę na pierwszy kurs tej linii
Zapytam nieśmiało.. Jako kto?
Ja tęz będe tamtędy sobie kursował. Fajnie bo może będzie można kółeczko zatoczyć
Co ciekawe Mieszkańcy Żelechowa sa zainteresowani przystankiem w Krakowianach

: 06 lis 2007, 9:37
autor: Mario
Ikarus 5780 pisze:JotPeCet pisze:A Wiatraczna - Glinianka to coś około 31 km.
A Leszno - os. Górczewska - ponad 20 km.
Z Górczewskiej do Leszna po trasie 719 jest 22 km 614 m,
Z Wiatraka do WIązownej jest 18 km 394 m. - więc do Glinianki jest około 23 - 25.
Gwoli ścisłości najdłuższą podmiejską jest z tego co widzę 712 (26km 616 m) bardzo zbliżone jest 710 (26 km. 231 m.)
728 ma nieco ponad 20 km. Jest sporo dłuższych, chociażby 700 które ma 26 km (bez metra

przynajmniej w jedną stronę, w drugą to możę się różnić o kilkadziesiąt metrów).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Autobusy_m ... iekawostki
Wikipedia pisze:Najkrótszymi dziennymi liniami autobusowymi są linie: 124 (Okęcie - Paluch) oraz 153 (Rembertów-Kolonia - Mokry Ług) - obie liczą 4,7 km; najdłuższymi zaś: 503 (Natolin Płn. - Nowodwory) oraz 720 (Wiatraczna - Glinianka) - długość obydwu wynosi ok. 30 km. Najkrótsze linie nocne to: N32 (Dw. Centralny - Port Lotniczy) oraz N38 (Dw. Centralny - Okęcie) - trasa obydwu liczy ok. 7,7 km. Linia nocna o najdłuższej trasie to N02, która w drodze z Ursynowa Płn. do al. Reymonta na Bielanach, z podjazdem pod zajezdnię przy Stalowej, pokonuje ok. 39 km.
Drugi punkt od góry. Kompendium wiedzy.

: 07 lis 2007, 23:06
autor: Piotrek
Jest już rozkład. Fajnie, 4 kursy dla Paroli i po 4 dla Starej Wsi

: 08 lis 2007, 8:58
autor: marinheiro
Ta linia chyba nie powinna zatrzymywac się w Raszynie, chyba że na żądanie wysiadających, a na żądanie wsiadających tylko na przystanku Szkolna, bo Raszyn jej nie dofinansowuje. Po co więc Nadarzyn ma ułatwiać życie mieszkacom Raszyna?
: 08 lis 2007, 9:22
autor: Teokryt
Nie wiem czy ktoś zauważył ale...
733 będzie szybciej jechać z Pl. poniatowskiego na Okecie niż 703/711
: 08 lis 2007, 11:38
autor: Bastian
Temat "Spotkania forumowe" został oczyszczony i odblokowany, więc zapraszam do umawiania się w nim na inauguracyjną wycieczkę na linii 733 
: 08 lis 2007, 11:55
autor: marinheiro
Z tym szybszym czasem przejazdu, to tylko na pierwszy rzut oka wygląda kuriozalnie. W rzeczywistości jednak autobusy 703 i 711 często (poza sytuacjami, gdy trasa była zakorkowana, zatem usprawiedliwionymi) wloką się niemiłosiernie, choć mogłyby jechac szybciej, ale tak a nie inaczej ułozono rozklad jazdy.
: 08 lis 2007, 12:00
autor: Teokryt
Rozkład jazdy a podróż to dwie różne rzeczy.
Im szybciej kierowca jedzie z Pl. Poniatowskiego tym dłuższy korek w Raszynie. I czasami zasuwa tak w Wolicy ze mało sie nie rozpadnie cały autobus. Wiec rozkłady sobie a Jazda sobie.
: 08 lis 2007, 17:20
autor: Piotrek
No i wcale nie zmieniali rozkładu 711.
marinheiro pisze:Ta linia chyba nie powinna zatrzymywac się w Raszynie, chyba że na żądanie wysiadających, a na żądanie wsiadających tylko na przystanku Szkolna, bo Raszyn jej nie dofinansowuje. Po co więc Nadarzyn ma ułatwiać życie mieszkacom Raszyna?
Na pewno tak jest?
: 08 lis 2007, 20:07
autor: marinheiro
Piotrek pisze:marinheiro napisał/a:
Ta linia chyba nie powinna zatrzymywac się w Raszynie, chyba że na żądanie wysiadających, a na żądanie wsiadających tylko na przystanku Szkolna, bo Raszyn jej nie dofinansowuje. Po co więc Nadarzyn ma ułatwiać życie mieszkacom Raszyna?
Na pewno tak jest?
_________________
Chyba tak, Raszyn nie chciał płacić za kolejną linię, a o zmianie zdania nic nie słyszałem.
: 08 lis 2007, 20:15
autor: ziomal
Bez sensu jest właśnie takowe rozmieszczenie przystanków stałych w Raszynie, a zrobionie NŻtów dla prawie wszystkich przystanków za Nadarzynem, w tym np. w Rogalinie...
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
: 08 lis 2007, 20:40
autor: Teokryt
W Raszynie i tak sie stoi.. wiec...