: 29 gru 2011, 17:43
Ja widziałem, dziwnie wygląda taki Solbus. 
Solbusy nie mają zakazu wyjazdów na noc, ale w nocy jeżdżą tylko pojazdy 12/18 metrowe. A Solbus ma 10,5m.
_________________
No i wysyłają - z kierowcami w kurtkach i czapkach, bo ogrzewanie jest znacznie gorsze niż w dowolnym Ikarusieashir pisze:Ale metrażowo to jest za mały wóz, pojemnościowo też czasem może być. Poza tym nikt nie broni wysyłać Woronicza SU12
Ikarus ma tę przewagę, że ma zabudowaną kabinę, dlatego tam kierowcom ciepło. Gdyby jeździć z otwartą, to nie wszystkie ikarusy zdałyby test - no chyba że się trochę kiero spalinami przytruje. Ale w ogóle nie wiem po co ta dyskusja - ech ci miłośnicy....Adam G. pisze:No i wysyłają - z kierowcami w kurtkach i czapkach, bo ogrzewanie jest znacznie gorsze niż w dowolnym Ikarusie
Dyskusja toczy się na inny temat, gdybyś ją przeczytał, to byś wiedział. Moja wypowiedź była wyłącznie dygresją. - to raz.fraktal pisze:Ikarus ma tę przewagę, że ma zabudowaną kabinę, dlatego tam kierowcom ciepło. Gdyby jeździć z otwartą, to nie wszystkie ikarusy zdałyby test - no chyba że się trochę kiero spalinami przytruje. Ale w ogóle nie wiem po co ta dyskusja - ech ci miłośnicy....Adam G. pisze:No i wysyłają - z kierowcami w kurtkach i czapkach, bo ogrzewanie jest znacznie gorsze niż w dowolnym Ikarusie
Rzeczywiście ciągnie tam trochę. Wczoraj miałem okazję pierwszy raz skorzystać z tej marki. Ciepło było, owszem, mimo tych przeciągów przy samej szybie. Piszczydło przy otwieraniu drzwi jest do natychmiastowego zlikwidowania, drzwi, przynajmniej w tym wozie, którym jechałem otwierały się niezrozumiale długo. Przy wstawaniu rąbnąłem głową w jakąś poręcz. A generalne wrażenie było takie (może nieuzasadnione), że ten sprzęt dość szybko będzie mocno rozklekotany - coż na wzór scanii czy liberów. Co nie jest dobre, bo moim zdaniem ładniej starzeją się solarisy.henio_wpz pisze:Zawiesi się firanki i nie będzie tak czuć, jak wieje z nieszczelnych okien
No faktycznie te pół metra to przeszkoda nie do pokonania.ashir pisze:Ale metrażowo to jest za mały wóz, pojemnościowo też czasem może być.
Nie byłem i nie jestem miłośnikiem, poruszam temat który zarówno mnie jak i innych kierowców nocnych interesuje.No i wysyłają - z kierowcami w kurtkach i czapkach, bo ogrzewanie jest znacznie gorsze niż w dowolnym Ikarusie
Ikarus ma tę przewagę, że ma zabudowaną kabinę, dlatego tam kierowcom ciepło. Gdyby jeździć z otwartą, to nie wszystkie ikarusy zdałyby test - no chyba że się trochę kiero spalinami przytruje. Ale w ogóle nie wiem po co ta dyskusja - ech ci miłośnicy....