Zamknięcie metra w rejonie stacji Świętokrzyska: wiosna 2012

Moderator: Wiliam

Pan Piotr
(XXXX)
Posty: 865
Rejestracja: 26 sie 2007, 18:42
Lokalizacja: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Post autor: Pan Piotr » 17 mar 2012, 19:19

BTW, to od 21.03 na Marszałkowskiej w szczycie będzie 51 kursów na godzinę, a kolejne kursy niskopodłogowe z dziurami 30-40 minutowymi ](*,)

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36227
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 17 mar 2012, 22:30

A, ciekawe jak sobie poradzi sygnalizacja na rondzie Dmowskiego.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 18 mar 2012, 11:15

Glonojad pisze:Rwa nać, kontrakt za 4 miliardy, od dwóch lat trwa, a tu taka partyzantka na ostatnią chwilę... zamiast ściągnąć dodatkowe autobusy czy nawet tramwaje na zetki... ](*,)
Masz jakieś wolne wagony na zajezdni? I ewentualnie miejsce dla nich?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 18 mar 2012, 12:50

Za 4 miliardy to i zajezdnie by się...

Łukasz
Posty: 12139
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 18 mar 2012, 13:15

W komunikatach tego nie znalazłem, ale od środy rano 718/738 mają dojeżdżać do Centrum od 6:30 do 9:30.

Tymczasem wczoraj na Ratuszu tłok, zamienione tory w dodatku. Wahadło co 15 minut. Popołudniowe metro od Racławickiej kilkuminutowe postoje. O 10 z Bankowego Z-1 opóźnione (520 za to przyjechało sporo przed czasem) - widać było, że dopiero wjeżdża na Ratusz, a już powinno być na Bankowym. Nie wiem jak frekwencja, ale pewnie marna, bo raptem na Bankowym czekały 3-4 osoby.
ŁK

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 18 mar 2012, 13:30

@MichalJ: Dokladnie. Na 10 czy 20 gruchotow to wewnatrz petli tory postojowe mozna by zrobic. A w przypadku zamowienia dodatkowych autobusow to w ogole.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Stary Pingwin
Posty: 6062
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 18 mar 2012, 13:45

Lekko licząc, R3 ma 20 brygad na 74. Skąd ludzie i wozy? Co z przepustowością? Filtrowa ma zielone 20 sekund, Raszyńska 2 min. 20 sekund(kiedyś zmierzyłem).
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.

fraktal
Posty: 5576
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 18 mar 2012, 13:52

Łukasz pisze:W komunikatach tego nie znalazłem, ale od środy rano 718/738 mają dojeżdżać do Centrum od 6:30 do 9:30.
226 także. :smile: Wychodzi na to, że wszystkie linie stojące na Ratuszu tak mają jeździć, to w takim razie nie wiem po co 500-ka na Ratuszu kończy w tych godzinach. Tzn wiem - nie będzie tkwiła w korkach....

Paweł D.
Posty: 5842
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 18 mar 2012, 14:01

500 zabije Międzyparkowa.

Łukasz
Posty: 12139
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 18 mar 2012, 14:07

To pewnie od czwartku będzie jeździć przez Babkę
ŁK

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 18 mar 2012, 14:12

fraktal pisze:
Łukasz pisze:W komunikatach tego nie znalazłem, ale od środy rano 718/738 mają dojeżdżać do Centrum od 6:30 do 9:30.
226 także. :smile:
Czyli 805 również zostanie wydłużone do Centrum. :smile: Można gdzieś o tym przeczytać?

Awatar użytkownika
Patryk2222
Posty: 1088
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:52
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Patryk2222 » 18 mar 2012, 14:19

ashir pisze:
fraktal pisze:226 także. :smile:
Czyli 805 również zostanie wydłużone do Centrum. :smile: Można gdzieś o tym przeczytać?
W autobusach 226, 718, 738 na wywieszce pod dechą :smile:
A415>>3911>>3916>>3905>>4796>>4938 :?: >>5457>>1804

D2156HM6UT POWER >> http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=xyaT6AMVrU0
Ehhh wspomnienia ostatnią jazdą 5202 https://www.youtube.com/watch?v=xdPpMuFIcAg

Awatar użytkownika
Dantte
Posty: 2865
Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
Lokalizacja: 8052

Post autor: Dantte » 18 mar 2012, 14:54

500 powinna jechać na Bródno przez Szwedzką, nie przez Gdański.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17

pietia
Posty: 790
Rejestracja: 29 maja 2007, 14:21

Post autor: pietia » 18 mar 2012, 15:11

Dantte pisze:500 powinna jechać na Bródno przez Szwedzką, nie przez Gdański.
Ominęłaby R. Strzyńskiego i możliwość przesiadki do tramwajów w kierunku Gdańskiego. Ale już skierowanie tej linii przez Jagiellońską-Trasę WZ mogłoby mieć jakiś sens

Paweł D.
Posty: 5842
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 18 mar 2012, 15:14

pietia pisze:
Dantte pisze:500 powinna jechać na Bródno przez Szwedzką, nie przez Gdański.
Ominęłaby R. Strzyńskiego i możliwość przesiadki do tramwajów w kierunku Gdańskiego. Ale już skierowanie tej linii przez Jagiellońską-Trasę WZ mogłoby mieć jakiś sens
Przecież Bankowy z rondem Starzyńskiego i Bródnem będzie miał połączenie 4-ką i silną 74. Jechać 500 z Bankowego aby na Starzyńskiego przesiąść się w tramwaj w stronę Gdańskiego? Wstąpił do piekieł...

ODPOWIEDZ