Wesoły kierowca

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 14095
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 24 lut 2014, 22:29

Ale czy ten gość oferuje polot ewentualnie finezję? Jeśli "łanie" są finezyjne, to tak. Ja bardziej bym to podciągnął pod prostactwo pierwszego sortu.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

MC
Posty: 1828
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 24 lut 2014, 23:21

Za pierwszym razem jak na niego trafiłam to nie miałam humoru, dobrze że akurat do mnie nie pajacował. Za drugim razem stwierdziłam że niech sobie pajacuje, ale liczyłam na to, że schowa te swoje rekwizyciki...
Ostatnim razem wynotowałam:
- "łączymy się w pary, panie proszą panów" i puścił radio
- do pani z zakupami "zapraszamy do przodu, może jest piwo, mąż się ucieszy i ja też, zakupy to dobra rzecz" - yyy... :roll:

Zabierzcie go ze 103, błagam! Nawet dopłacę! (-o<

Awatar użytkownika
primoż
Posty: 3833
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:57
Lokalizacja: z pól kartoflanych

Post autor: primoż » 24 lut 2014, 23:31

MC pisze:Zabierzcie go ze 103, błagam! Nawet dopłacę! (-o<
Zmień linię na taką, której nie obsługuje ITS. Zawsze to jakieś rozwiązanie problemu :term:

Domas
(A408 i A451)
Posty: 7375
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 25 lut 2014, 0:00

A co, jeśli mieszka na Tatarskiej i 103 jest jej jedyną linią do dworca Wsch... czegokolwiek? :D

MC
Posty: 1828
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 25 lut 2014, 0:48

Nie mam tak źle, ale na DWZ 103 jak znalazł.

Wywiadzik był. Chyba nasi małoletni miłośnicy pana wesołego coś przeoczyli ;)
Zacytuję - niestety dużo, bo i wesołek rozgadany, jednak on nie widzi w tym nic złego, wręcz przeciwnie - sam się chwali dennymi żartami i jest z tego dumny... (podkreślenia moje)
Jak udało mi się ustalić przy okazji naszego poprzedniego spotkania - pasażerów autobusu zabawiasz przez mikrofon. Ale co mówisz konkretnie? Możesz przytoczyć przykłady?

Mam kilka swoich stałych, ulubionych tekstów, ale reszta wychodzi zupełnie spontanicznie. Lubię bawić się w skojarzenia z tym, jak ktoś jest ubrany, jak się zachowuje, w jakim jesteśmy miejscu, czy ile osób wsiada. W Olesinie na przykład, gdzie jeździłem przez jakiś czas, drogę przebiegały lisy. Zdarzyło się też tak, że do autobusu wsiadła pasażerka ze sztucznym futrem pod szyją. Pochwaliłem wtedy, że ma fajny kaptur, bo to pewnie z lisa, którego ostatnio przejechałem (śmiech). Żarty są więc nieraz ekstremalne, ale robię to wszystko po to, żeby ludzie się uśmiechali. Wiem, że czasami przesadzam - chcę ich jednak jakoś pobudzić do życia. Innym razem na przystanku stała staruszka z laską. Powiedziałem, że będziemy mieli dwie kolejne laski na pokładzie. Za trzecim razem z kolei, do jakiejś pani z pieskiem: „O, jaki fajny! To york? A jadalny?”. Takie są właśnie te żarty...

Widzę, że w większości niewegetariańskie...

To już na szczęście ostatni, ale są jeszcze inne o zwierzątkach i do tego rymowane, na przykład: „Kolejna łania do zabrania”, gdy jakaś miła pani stoi na przystanku. „Witam serdecznie kobiece trio na pokładzie naszego Boeinga” - mówię z kolei, kiedy jest ich więcej. Ewentualnie: „Proszę się rozgościć, siadamy sobie wygodnie, najlepiej na czterech literach, i dobieramy się parkami. Jak w Arce Noego”.

O matko!

Nie martw się, to nic strasznego (śmiech). Po prostu się w ten sposób integrujemy, rozmawiamy, uśmiechamy, bo bardzo nam tego w naszym kraju brakuje.
OESU :oops:

Awatar użytkownika
winnux8
Posty: 932
Rejestracja: 07 mar 2013, 16:50
Lokalizacja: Tarchodwory

Post autor: winnux8 » 25 lut 2014, 1:10

Dobra, wycofuję to co powiedziałem.
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 8295
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 25 lut 2014, 10:01

Matrix2441 pisze:Oczywiście, że wszyscy wolimy np. niektórych woroniczańskich kierowców, którzy drą się na wszystkich, którzy raczą stanąć (nawet gdy jest ogromny tłok) w 81xx przy pierwszych drzwiach, że tam nie wolno stać czy na wsiadających zbyt wolno pasażerów posyłają pod nosem wyzwiska.
Jeżeli ma ograniczone pole widzenia to dlaczego ma ich nie przeganiać? Co do wsiadania pasażerstwa. Tak, jest to irytujące, jak nie wkurwiające, gdy 20 osób wchodzi jednymi drzwiami. Wcześniej przepuszczając 15 wysiadających. I tak, też gadam sobie pod nosem. Wymagają jazdy o czasie, a sami potrafią opóźniać autobus... 8-(

drapka
Posty: 3535
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 25 lut 2014, 10:49

Matrix2441 pisze:Oczywiście, że wszyscy wolimy np. niektórych woroniczańskich kierowców, którzy drą się na wszystkich, którzy raczą stanąć (nawet gdy jest ogromny tłok) w 81xx przy pierwszych drzwiach, że tam nie wolno stać czy na wsiadających zbyt wolno pasażerów posyłają pod nosem wyzwiska. Zdecydowanie bardziej komfortowa jazda. Nagrodę Jobla im przyznajmy. Nic do Wesołego Kierowcy nie mam, ale za nie wiadomo kogo też go nie mam. Po prostu jest taki ktoś, ma taki styl bycia i wsio.

Daleki jestem od stwierdzenia, że kierowca jest od kierowania jak... aktor od grania, ale jak czytam o działalności tego pana, to chyba jednak czego innego bym oczekiwał od prowadzącego pojazd.
O ile nie jest to jakiś autobus rozwożący imprezowe towarzystwo po klubach, ale niech to będzie jasno powiedziane w rozkładzie jazdy.
Popatrz, jaka franca!

px33
Posty: 1592
Rejestracja: 07 lut 2011, 17:43

Post autor: px33 » 25 lut 2014, 13:03

Jeżeli ma ograniczone pole widzenia to dlaczego ma ich nie przeganiać?
Można przeganiać na różne sposoby. Albo
"przepraszam,czy mógłby się pan trochę przesunąć bo nic nie widzę", albo
"przesunie się od tych drzwi"/"nie stać przy drzwiach" [wysyczane], albo
"wara od tych drzwi" [pół-wywrzeszczane]

Awatar użytkownika
Matrix2441
Posty: 1885
Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27

Post autor: Matrix2441 » 25 lut 2014, 17:01

"Proszę dalej na wóz!" albo "Umie Pan czytać? Proszę się przesunąć". Nawet jak ktoś nie kładł się na poręcz oddzielającą przedział pasażerski od przedziału kierowcy, to i tak warczał. A co do Pana Wesołego, to teksty, które przytoczyła MC rzeczywiście nie są zbyt sympatyczne. :-?

michał1984
Posty: 3305
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 23 kwie 2014, 9:32

Dobra jechałem sobie z tym Panem wczoraj wozem A235 na 114 kurs 12:40 z Podgrodzia mam mieszane uczucia do humoru jaki posiada ale lepszy taki niż babsko ze 192 z którą łagodnie mówiąc miałem niemiłą wymianę zdań.
Apropos Pana wesołka miał liczną brygadę w postaci trzech młodych wesołków przez chwilę czułem się jakbym jechał na wycieczkę szkolną w podstawówce.Ogólnie na plus :D
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Oktixerek7x
Posty: 77
Rejestracja: 26 maja 2013, 14:24
Lokalizacja: Konin (Wlkp.)

Post autor: Oktixerek7x » 29 kwie 2014, 18:31

A ja bym się chętnie przejechał - nawet jeżeli, jak tutaj piszecie jego niektóre wypowiedzi są żenujące i prostackie (nie wiem, nie bylem, sam nie słyszałem) to jednak zawsze jakieś nowe doświadczenie wszak nigdy żaden kierowca nie gadał przez cala trasę jazdy do mikrofonu). A i jest jeszcze jeden plus (zauważone na Facebook.com) - można mieć zdjęcie przy autobusie, i nie boicie się, ze kierowca zaraz do was wyskoczy z wyzwiskami. Poza tym ja mam duży dystans do wielu rzeczy (także do swojej osoby) i myślę, ze jakoś specjalnie te jego żarty by mi nie przeszkadzały (w razie czego i tak nie mieszkam w Warszawie, wiec jak mi się nie spodoba, to nie będę zmuszony go słuchać jeszcze raz).

reserved
Posty: 14640
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 29 kwie 2014, 22:06

On by mógł obsługiwać śp. linię 100. ;) Nawet gniotem by przyciągnął tłumy.

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 4922
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 04 maja 2014, 9:13

Wesoły kierowca wystąpił w reportażu "Dzień Dobry TVN" dotyczącym najmilszych miast w Polsce.
ObrazekObrazek

klucha
Posty: 266
Rejestracja: 23 paź 2011, 15:22

Post autor: klucha » 04 maja 2014, 16:40

Bywalec pisze:Wesoły kierowca wystąpił w reportażu "Dzień Dobry TVN" dotyczącym najmilszych miast w Polsce.
Do obejrzenia tu. http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/n ... 21746.html

ODPOWIEDZ