Bany i ostrzeżenia

Moderator: Emyl

ODPOWIEDZ
mobil one
Posty: 2482
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:23
Lokalizacja: właściwa
Kontakt:

Post autor: mobil one » 03 cze 2011, 19:38

MZ pisze:
mobil one pisze:ty jak zawsze musisz wtrynić swoje trzy grosze.Ten Radom to musi być jak widać bardzo depresyjne i dołujące miasteczko...
:arrow: Jak się nie ma pojęcia o pisaniu z sensem i po polsku, to się stosuje ataki. A jak się nie ma pojęcia o niczym, to się atakuje nawet za miejsce zamieszkania. Może zabronisz mi pisać na warszawskim forum komunikacyjnym, interesować się topografią Warszawy i stołeczną komunikacją miejską, co? Popatrz lepiej na swoje posty i nie chrzań mi tutaj o "wtrynianiu trzech groszy", bo to akurat o tych zdaniach najlepiej można to powiedzieć (interpunkcję przemilczę, bo akurat to jest w tym przypadku katastrofalnie niereformalne):
Gdzieś ci się linia 217 zapodziała-Narządzie Bezruchu.
Skąd?Nie możesz NORMALNIE pisać,bez lansu ?
Przy Sanktuarium ,nie przy kościele,prawda?
Ale myślenie,to na tym portalu raczej w śladowych ilościach występuje.
Nie mam zdania w tej kwestii...Nie znam Cię...Też jesteś urządzeniem elektronicznym ?
A moduły tych urządzeń i całe sterowanie gdzie się znajduje,panie wszechwiedzący ?
Masz ciekawe poczucie estetyki.
Ciebie chyba raczej dotyczy ta druga opcja...Ale nie dyskutuje się o czymś,czego ktoś inny nie posiada.
Z tych postów aż bije merytoryką wypowiedzi.

P.S. Zacząłem pisać jeszcze przed uwagą Kleszcza, ale trochę zeszło, więc pewnie dostanę punkt za pisanie na czerwonym, ale trudno.
Będzie się miał mobil z czego cieszyć :bredzisz:.

Oto z jakiej przyczyny znalazło się to, co się znalazło w moim podpisie...Tu jest wyjaśnienie przyczyny. Niby tylko ja tu gram nie fair ? Ktoś wcześniej mnie podpuszczaał,prowokował i cytował.O wiele szerzej niż ja jego.Z mojej strony EOT.
Linia 155: 1966-2011

155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)

WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 03 cze 2011, 19:41

mobil one pisze:
MZ pisze: :arrow: Jak się nie ma pojęcia o pisaniu z sensem i po polsku, to się stosuje ataki. A jak się nie ma pojęcia o niczym, to się atakuje nawet za miejsce zamieszkania. Może zabronisz mi pisać na warszawskim forum komunikacyjnym, interesować się topografią Warszawy i stołeczną komunikacją miejską, co? Popatrz lepiej na swoje posty i nie chrzań mi tutaj o "wtrynianiu trzech groszy", bo to akurat o tych zdaniach najlepiej można to powiedzieć (interpunkcję przemilczę, bo akurat to jest w tym przypadku katastrofalnie niereformalne):
Z tych postów aż bije merytoryką wypowiedzi.

P.S. Zacząłem pisać jeszcze przed uwagą Kleszcza, ale trochę zeszło, więc pewnie dostanę punkt za pisanie na czerwonym, ale trudno.
Będzie się miał mobil z czego cieszyć :bredzisz:.

O to z jakiej przyczyny znalazło się to, co się znalazło w moim podpisie...Tu jest wyjaśnienie przyczyny. Niby tylko ja tu gram nie fair ? Ktoś wcześniej mnie podpuszczaał,prowokował i cytował.O wiele szerzej niż ja jego.Z mojej strony EOT.
Po czym z twojego cytatu wyraźnie wynika, czyj post był pierwszy. Jak się będziesz kiedyś bronić w sądzie, państwo zaoszczędzi na prokuratorze, wyręczysz go doskonale...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Kojak2

Post autor: Kojak2 » 06 cze 2011, 22:40

Panowie nie opierdalać się gdzie ban ? :smile:

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 14095
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 07 cze 2011, 21:06

Dwie sprawy: Jest jakaś szansa stworzenia listy ludzi zbanowanych? A drugie: Czy jak namierzycie klona, to moglibyście, drogi modteamie, w uzasadnieniu pisać kto się sklonował?
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 07 cze 2011, 21:13

Jeśli aktualny user, to przecież widać po zestawie zbanowanych. A jeśli nieaktualny, to po co ci to?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 14095
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 07 cze 2011, 21:14

Odnośnie niektórych mam sprzeczne informacje, czy zostali zbanowani, czy focha strzelili. Ujawnienie listy ewaporowanych chyba nikomu nie szkodzi?
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 09 cze 2011, 6:23

Co więcej, pomogłoby docenić ciężką pracę modteamu.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

zavrat
Posty: 75
Rejestracja: 03 cze 2008, 16:48

Post autor: zavrat » 01 sie 2011, 11:32

Pytanko z podobnego (phpbb2) technicznie, choć innego tematycznie forum:

Jaki mod/hack zastosować, aby wdrożyć na forum system ostrzeżeń z ustalanymi limitami max oraz autobanem i autoodbanowaniem? Czy wystarczy postawić forum na "przemie", zamiast zwykłym phpbb2? (podoba mi się jak to funkcjonuje tutaj :) ).

Czy jeśli user dojedzie do limitu warnów, to ban udzielany jest automatycznie, czy ręcznie trzeba to robić? A jak z odbanowaniem po określonym okresie "wakacji"? Auto, czy ręcznie?

Dzięki!

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 4922
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 01 sie 2011, 11:46

zavrat pisze:Czy jeśli user dojedzie do limitu warnów, to ban udzielany jest automatycznie, czy ręcznie trzeba to robić? A jak z odbanowaniem po określonym okresie "wakacji"? Auto, czy ręcznie?

Dzięki!
W prawdzie nie jestem tu modem, ale to działa automatycznie. Mam doświadczenia z innego forum.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27440
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 01 sie 2011, 13:41

zavrat pisze:Czy wystarczy postawić forum na "przemie",
Wystarczy.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2459
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 03 sie 2011, 22:56

Witam, chciałem prosić o reakcje wobec usera Chester, który napisał na mój temat na forum, cytuje : " Szkoda, że ma problem z defektem mózgu, skoro wokół wciąż wszystkich od debili, idiotów i innych różnych wyzywa... " po czym mnie zdanie później przeprosił. Nie wiem , o co w tym chodzi, ale to juz jego druga prowokacja osobista wobec mnie dzisiaj.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27440
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 03 sie 2011, 22:57

Reakcja została podjęta, nie zauważyłeś?
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2459
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 03 sie 2011, 23:00

Ok, dzieki. teraz widze.

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1716
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 10 sie 2011, 9:17

Wakacje, nuda, dzieciarnia psoci logując się na WAWKOMIE - dawno takiego wysypu banów nie było!
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 3030
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 24 sie 2011, 22:58

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Już go lubię :grin:
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

ODPOWIEDZ