Stan techniczny autobusów MZA a bezpieczeństwo pasażerów

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 11 lip 2006, 20:55

MZ pisze:
Santos pisze:I tak znany prezesik w jakims stopniu wykiwał piesków z drogówki
:arrow: Fajnie, że o tym oznajmiłeś całemu światu :-s. Jak się o tym dowiedzą, to następnym razem taki numer nie przejdzie. A ten pan niech lepiej zastanowi się, czy znudziła mu się wolność, bo chyba nie zdaje sobie sprawy, co może go czekać, jeśli wskutek takich jego poleceń ktoś ucierpi wskutek wypadku zdezelowanego autobusu :-?.
no ale mysle ze pisze tu z normalnymi luździm i to info nie wyjdzie poza sfere wawkomowa ;-)

Pzdr :smile:

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10153
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 11 lip 2006, 20:59

Nie wiesz kto to może czytać ;)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 11 lip 2006, 21:03

Santos pisze:to info nie wyjdzie poza sfere wawkomowa ;-)
po pierwsze przypomnij sobie temat o mapie komunikacji i zobacz jak szybko nasze informacje powoduja zmiany na mapie, a po drugie pamietaj, ze kazdy z nas jest pasazerem i chcialby sie czuc bezpiecznie...

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8622
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 11 lip 2006, 23:49

Bastian pisze:To akurat chyba całkiem dobrze...
:arrow: Oczywiście, że dobrze, tylko podejrzewam, że Santos miał nieco inne intencje.
MZ pisze:P.S. Poza tym cytuj poprawnie, bo to zdanie było z ŻW, a nie moje.
Chciałbym tu przy okazji bardzo pochwalić 5291 za to, że na PW przyznał się do błędnego zacytowania i przeprosił za swój błąd. Oczywiście nie domagałem się aż czegoś takiego, ale naprawdę miło, że wśród forumowiczów są takie pozytywne zachowania =D>. Zawsze stwarza to przyjemniejszą atmosferę do dyskusji.

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 12 lip 2006, 20:29

MZ pisze:Oczywiście, że dobrze, tylko podejrzewam, że Santos miał nieco inne intencje.
Oczywiscie dobrze podejrzewasz :P Chyba normlane to ze lubie R7 i niechcialbym zeby stracila kilka ikarowych lewarów :dance: (na R7 coraz ich mniej) :neutral: Popieram działanie pana Z(chyba 1 raz) w 100% :-$

[ Dodano: 2006-07-12, 20:32 ]
hafilip84 pisze:szybko nasze informacje powoduja zmiany na mapie
#-o :-k

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 12 lip 2006, 20:34

A ja wolę jeździć sprawnymi i bezpiecznymi pojazdami. Albo zajezdnia nie potrafi o to zadbać (za co odpowiedzialność spada na jej kierownika), albo nie daje sobie rady wobec zbyt małych środków, a zbyt dużych limitów. Odpowiedzialność za niezgłoszenie tego "wyżej" spada na kierownika zajezdni. Istnieje też ewentualność, że kierownik zgłosił, i niczego nie uzyskał. Za wykonywanie niezgodnych polecień odpowiedzialność spada także na niego (a niezależnie od tego za ich wydawania odpowiadają wydający). Tak więc, jak by nie patrzeć - wina pana Z. pozostaje niewątpliwa... :P
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 12 lip 2006, 20:38

Bastian pisze:Tak więc, jak by nie patrzeć - wina pana Z. pozostaje niewątpliwa...
to jest twoja racja :dance: :P A wiadomo jak jest z racjami =P~ kazdy ma swoja :D

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10153
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 12 lip 2006, 20:48

Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 12 lip 2006, 21:05

Santos pisze:
Bastian pisze:Tak więc, jak by nie patrzeć - wina pana Z. pozostaje niewątpliwa...
to jest twoja racja :dance: :P A wiadomo jak jest z racjami =P~ kazdy ma swoja :D
No dobra. Czy potrafisz mi wobec tego wyjaśnić, dlaczego twoim zdaniem pan Z. nie odpowiada za stan "swojego" taboru?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 12 lip 2006, 21:08

Bastian pisze:Czy potrafisz mi wobec tego wyjaśnić, dlaczego twoim zdaniem pan Z. nie odpowiada za stan "swojego" taboru?
a czy ja cos takiego napisałem ](*,) wrecz przeciwnie dba o tabor dobrze i dlatego postąpił w ostaniej sytuacji tak jak postąpił :P

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 12 lip 2006, 21:13

Pytam o stan taboru. Jeśli dba, to nie miałby nic przeciwko pokazaniu go policji. Jeśli nie pokazał, to się widocznie czegoś bał. Czego?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 12 lip 2006, 21:21

a to juz musiałbys sie pofatygowac do samego pana Z ;-) Ja nim nie jestem nie nie moge odpowiedziec na to pytanie :P A wogóle co Policja ma do taboru MZA :-? Zachowali sie jakby autobusy były ich własnoscia :-? Kierownik jeszcze mógł postapi inaczej 8-[ poprostu mógl nakazac kierowcom nie zatrzymywanie sie przy bramie głownej mundurowym :boohoo:

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 12 lip 2006, 21:24

A ja jestem, bo inteligencja przejawia się m.in. w umiejętności wnioskowania. Bał się ich kontroli. Czyżby nie były w pełni sprawne?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 12 lip 2006, 21:30

Bastian pisze:A ja jestem, bo inteligencja przejawia się m.in. w umiejętności wnioskowania. Bał się ich kontroli. Czyżby nie były w pełni sprawne?
To sa tylko przypuszczenia :dance: Jak było naprawde wie on tylko sam :-$

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 12 lip 2006, 21:31

Santos pisze:a to juz musiałbys sie pofatygowac do samego pana Z ;-) Ja nim nie jestem nie nie moge odpowiedziec na to pytanie :P A wogóle co Policja ma do taboru MZA :-? Zachowali sie jakby autobusy były ich własnoscia :-? Kierownik jeszcze mógł postapi inaczej 8-[ poprostu mógl nakazac kierowcom nie zatrzymywanie sie przy bramie głownej mundurowym :boohoo:
Policja ma prawo kontrolować stan techniczny pojazdów.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

ODPOWIEDZ