Strona 16 z 32

: 20 mar 2012, 15:21
autor: Bastian
KwZ pisze:Byłoby logiczne, gdyby po prostu wprowadzili jutrzejszy, już opracowany, scenariusz.
Nie byłoby, przecież to zupełnie inny podział brygad.

: 20 mar 2012, 16:47
autor: MeWa
Może wyrzucić te informacje o dzisiejszym samobóju, bo wprowadzają tylko zamieszanie w tym wątku :bredzisz:

: 20 mar 2012, 17:05
autor: ashir
Już ZTM podał rozkłady dla autobusów. Z-1 kursuje rano co 4 minuty, po południu co 5 minut, a w międzyszczycie co 6 minut. Niskopodłogowce pięknie zostały ułożone. ;/

: 20 mar 2012, 17:28
autor: MichalJ
Ze 45 brygad tramwajowych chyba, skąd one? 14 to z 10 brygad, jedynka z tuzin, 23 to nawet 10 nie będzie, razem coś koło 30, jeszcze mi brakuje...

: 20 mar 2012, 17:46
autor: KwZ
ashir pisze:Niskopodłogowce pięknie zostały ułożone. ;/
Rzeczywiście im się udało ;/
MichalJ pisze:Ze 45 brygad tramwajowych chyba, skąd one? 14 to z 10 brygad, jedynka z tuzin, 23 to nawet 10 nie będzie, razem coś koło 30, jeszcze mi brakuje...
Stawiam na zawieszenie 25. Dlatego pytałem, czy to ma coś wspólnego z dzisiejszymi objazdami (o których myślałem, że coś się przesunęło i to już jest właściwe zamknięcie, przepraszam), ale Bastian dementował.

: 20 mar 2012, 17:55
autor: ashir
KwZ pisze:Stawiam na zawieszenie 25. Dlatego pytałem, czy to ma coś wspólnego z dzisiejszymi objazdami (o których myślałem, że coś się przesunęło i to już jest właściwe zamknięcie, przepraszam), ale Bastian dementował.
25 będzie jeździło bez zmian. A ja mam pytanie odnośnie porannego wydłużenia tras do Centrum 226, 460 i linii podmiejskich, bo myślałem że te kursy będą zaznaczone w rozkładzie jazdy czy jeśli będzie 6:29 to kończy na Pl. Bankowym, a ten o 6:30 jedzie już do Centrum? :-k

: 20 mar 2012, 17:55
autor: KwZ
ZTM na facebooku reklamuje 226, 460 i 7xx wydłużone w porannym szczycie do Centrum, a nie Politechniki (czyli tak jak postulowałem :dance: ).

: 20 mar 2012, 17:57
autor: ashir
A czemu miałby reklamować do Politechniki, jak będą jeździć tylko do Centrum? ;-)

: 20 mar 2012, 18:07
autor: MeWa
KwZ pisze:ZTM na facebooku reklamuje 226, 460 i 7xx wydłużone w porannym szczycie do Centrum, a nie Politechniki (czyli tak jak postulowałem :dance: ).
A kto pisał o Politechnice? :shock:

: 20 mar 2012, 18:25
autor: pawcio
KwZ pisze:
MichalJ pisze:Ze 45 brygad tramwajowych chyba, skąd one? 14 to z 10 brygad, jedynka z tuzin, 23 to nawet 10 nie będzie, razem coś koło 30, jeszcze mi brakuje...
Stawiam na zawieszenie 25. Dlatego pytałem, czy to ma coś wspólnego z dzisiejszymi objazdami (o których myślałem, że coś się przesunęło i to już jest właściwe zamknięcie, przepraszam), ale Bastian dementował.
Kilka brygad było niewykorzystanych w ramach planu, kilka TW dorzuciło ponad plan.

: 20 mar 2012, 18:42
autor: Jakub
Jaka będzie obsługa Z-1, kto weźmie niskopodłogowce i skąd tyle ikarusów?

: 20 mar 2012, 18:50
autor: ashir
Obsługa to piętro niżej. ;-)

: 20 mar 2012, 19:15
autor: Bastian
MeWa pisze:
KwZ pisze:ZTM na facebooku reklamuje 226, 460 i 7xx wydłużone w porannym szczycie do Centrum, a nie Politechniki (czyli tak jak postulowałem :dance: ).
A kto pisał o Politechnice? :shock:
Dzisiaj po południu jeździły do Politechniki z powodu zamknięcia stacji Centrum. Pisał: ZTM.

: 20 mar 2012, 19:20
autor: MeWa
Bastian pisze:
MeWa pisze:A kto pisał o Politechnice? :shock:
Dzisiaj po południu jeździły do Politechniki z powodu zamknięcia stacji Centrum. Pisał: ZTM.
To wiem, ale po pierwsze utrudnienia skończyły się o 15, a po drugie co to ma wspólnego z tym tematem?

: 20 mar 2012, 19:53
autor: MichalJ
pawcio pisze:Kilka brygad było niewykorzystanych w ramach planu, kilka TW dorzuciło ponad plan.
A myślałem, że już jest zero luzu...