: 20 mar 2012, 15:21
Nie byłoby, przecież to zupełnie inny podział brygad.KwZ pisze:Byłoby logiczne, gdyby po prostu wprowadzili jutrzejszy, już opracowany, scenariusz.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Nie byłoby, przecież to zupełnie inny podział brygad.KwZ pisze:Byłoby logiczne, gdyby po prostu wprowadzili jutrzejszy, już opracowany, scenariusz.
Rzeczywiście im się udałoashir pisze:Niskopodłogowce pięknie zostały ułożone.
Stawiam na zawieszenie 25. Dlatego pytałem, czy to ma coś wspólnego z dzisiejszymi objazdami (o których myślałem, że coś się przesunęło i to już jest właściwe zamknięcie, przepraszam), ale Bastian dementował.MichalJ pisze:Ze 45 brygad tramwajowych chyba, skąd one? 14 to z 10 brygad, jedynka z tuzin, 23 to nawet 10 nie będzie, razem coś koło 30, jeszcze mi brakuje...
25 będzie jeździło bez zmian. A ja mam pytanie odnośnie porannego wydłużenia tras do Centrum 226, 460 i linii podmiejskich, bo myślałem że te kursy będą zaznaczone w rozkładzie jazdy czy jeśli będzie 6:29 to kończy na Pl. Bankowym, a ten o 6:30 jedzie już do Centrum?KwZ pisze:Stawiam na zawieszenie 25. Dlatego pytałem, czy to ma coś wspólnego z dzisiejszymi objazdami (o których myślałem, że coś się przesunęło i to już jest właściwe zamknięcie, przepraszam), ale Bastian dementował.
A kto pisał o Politechnice?KwZ pisze:ZTM na facebooku reklamuje 226, 460 i 7xx wydłużone w porannym szczycie do Centrum, a nie Politechniki (czyli tak jak postulowałem).
Kilka brygad było niewykorzystanych w ramach planu, kilka TW dorzuciło ponad plan.KwZ pisze:Stawiam na zawieszenie 25. Dlatego pytałem, czy to ma coś wspólnego z dzisiejszymi objazdami (o których myślałem, że coś się przesunęło i to już jest właściwe zamknięcie, przepraszam), ale Bastian dementował.MichalJ pisze:Ze 45 brygad tramwajowych chyba, skąd one? 14 to z 10 brygad, jedynka z tuzin, 23 to nawet 10 nie będzie, razem coś koło 30, jeszcze mi brakuje...
Dzisiaj po południu jeździły do Politechniki z powodu zamknięcia stacji Centrum. Pisał: ZTM.MeWa pisze:A kto pisał o Politechnice?KwZ pisze:ZTM na facebooku reklamuje 226, 460 i 7xx wydłużone w porannym szczycie do Centrum, a nie Politechniki (czyli tak jak postulowałem).
To wiem, ale po pierwsze utrudnienia skończyły się o 15, a po drugie co to ma wspólnego z tym tematem?Bastian pisze:Dzisiaj po południu jeździły do Politechniki z powodu zamknięcia stacji Centrum. Pisał: ZTM.MeWa pisze:A kto pisał o Politechnice?
A myślałem, że już jest zero luzu...pawcio pisze:Kilka brygad było niewykorzystanych w ramach planu, kilka TW dorzuciło ponad plan.