Colony pisze:Może coś takiego. Nudziło mi się kiedyś.
//edit by R-11: usunięto link, na prośbę Colonego.
Colony pisze:Może coś takiego. Nudziło mi się kiedyś.
Podmiejskie eNki by się jeszcze przydałyColony pisze:Dziękuję.Mam to i w wersji z samymi podmiejskimi, ale teraz naprawdę upraszam o usunięcie mapki z cytowania. Forumowicz mnie ostrzegał, uwiarygadniając to odpowiednim artykułem.
Tak jest.solaris8315 pisze:Niech zgadnę "Firma kartogrficzna z Łodzi na masową skalę pozywa osoby które na swych stronach umieściły obrazy map z programów mapowych firm Cartall i e-Mapa.(...)" ?
Są już w robocie, na osobnej mapce, czekam tylko aż ZTM skończy się dogadywac z gminami i poda nowe trasy N61 i N63.R-11 Kleszczowa pisze:Podmiejskie eNki by się jeszcze przydały
Gofer, mam nadzieję, że się nie obrazisz za "przeniesienie" tego w dobre miejscegofer_415 (post z tematu HUMOR na WOLNE CHWILE) pisze:Odcinek Pl.Grunwaldzki - Rondo,, Radosława '' nadal nie poprawili, wg. mapy jeździ tam 606.Wpadka na planie
No to chyba tam po piachu jeździMZ pisze:Na tym fragmencie mapy linii nocnych: http://ztm.waw.pl/mapa/mapa_n2.htm linia N11 jedzie starym odcinkiem Głębockiej wzdłuż Parku Leśnego Bródno, chociaż wszystkie autobusy kursują już nową jezdnią, co wynika choćby z mapy linii dziennych: http://ztm.waw.pl/mapa/mapa_2.htm .
solaris8315 pisze:Przydałyby się jeszcze strzałki jak N11 jedzie do i z Skarbka z Gór. N13 z/do Choszczówki takie ma.