Strona 3 z 5

: 28 maja 2006, 15:55
autor: Santos
BTW,jeszcze zapomnialem o bezsensownej całosciowej obsłudze R7 na 436 #-o Woronicza mogłaby oddac 3-4 brygady R6 albo R11 :dance: A w zależności czy te brygady by dostały Reduty czy Kleszcze,to Woronicza w zamian by dostała:resztki redutowych brygad na 167(w przypadku przejęcia brygad 436 przez R6),doatki na 188(w przypadku przejęcia brygad 436 przez R11)...pzdr ;-) :smile:

: 29 maja 2006, 20:06
autor: dzidek
Czemu Kleszczowa miałaby oddać 188 ?? Jeśli już porównujemy 188 i 436 to do Kleszczowej bardziej pasuje 188 a do Woronicza (ze względu na zjazdy) 436. Tym bardziej, że nie ma różnicy w odległości między Kleszczową a Woronicza w dojeździe na Żwirki i Wigury.

: 29 maja 2006, 22:52
autor: mobil one
dzidek pisze:Czemu Kleszczowa miałaby oddać 188 ??
dzidek pisze:Kleszczowej bardziej pasuje 188

R-1 "WORONICZA",posiadała jeszcze niedawno,bo około trzech lat temu,większość calaków i dodatków na linii 188.
W ostatnim czasie "WORONICZA",posiadała jeden dodatek na w/w linii.
Sądzę,że zwrot części całek w DP i DS zakładowi "WORONICZA"-byłby w pełni uzasadniony.
W zamian,"Kleszczowa" objęłaby by więcej brygad linii 172 oraz właśnie 436.
Lub też zabrać od R-1,parę brygad linii 501 (zarówno w DP jak i w DS) które to brygady zjeżdżałyby na zakład z OS.GóRCZEWSKA,bądz na PT-ze STEGIEN.W zamian "Kleszczowa"mogłaby dać parę całek na linii:512

: 30 maja 2006, 6:11
autor: dzidek
o tak , szczególnie te brygady wyjeżdżające i zjeżdżające z Olszynki pasują na Woronicza jak nie wiem. Dobrze, że ponownie przejęte zostały przez Ostrobramską. Natomiast dzięki obsłudze przez R11 wreszcie 08/188 jest bardziej wysokie niż niskie.
Co do przejęcia 436 przez R11 to już napisałem, że zjazdy z Młynowa czy Natolina do Rzymowskiego są bardzo dobre.
A co do 172 to Kleszczowa ma w tej chwili bardzo dużo brygad na tej linii i więcej jej już nie potrzeba [-X

: 30 maja 2006, 19:54
autor: Santos
dzidek pisze:Co do przejęcia 436 przez R11 to już napisałem, że zjazdy z Młynowa czy Natolina do Rzymowskiego są bardzo dobre[-X
Do Sasanki Kleszcze tez bez problemu mogłby zjeżdzać :dance: I z Natolina zjazd tez byłby niezły :-$
dzidek pisze:A co do 172 to Kleszczowa ma w tej chwili bardzo dużo brygad na tej linii i więcej jej już nie potrzeba [-X
dokładnie =D>

: 31 maja 2006, 6:46
autor: dzidek
Santos pisze:
dzidek pisze:Co do przejęcia 436 przez R11 to już napisałem, że zjazdy z Młynowa czy Natolina do Rzymowskiego są bardzo dobre[-X
Do Sasanki Kleszcze tez bez problemu mogłby zjeżdzać :dance: I z Natolina zjazd tez byłby niezły :-$
Kleszczowa może oddać trochę dodatków 189 dla R7 i wtedy brać 436 ale ponieważ na 436 ciągle wysyłane są SU15 to Woronicza musiałaby dostać brygady na liniach gdzie mogłaby wysyłać sztywniaki.

: 31 maja 2006, 15:32
autor: Santos
dzidek pisze:Woronicza musiałaby dostać brygady na liniach gdzie mogłaby wysyłać sztywniaki.
takową linią są juz wspomniane w temacie ''ósemki'' :dance:

: 31 maja 2006, 23:16
autor: dzidek
ale ponieważ na 08/188 może wyjeżdżać Ikarus to po co dawac to Woronicza? Poza tym po kasacji R9 Ochotę głównie obsługuje R11 a udział R7 bardzo zmalał dlatego nie ma co się dziwić, ze 188 obsługuje Kleszczowa. Tak będzie zapewne przynajmniej do czasu kasacji Redutowej.

: 31 maja 2006, 23:17
autor: mobil one
Santos pisze:juz wspomniane w temacie ''ósemki''
Zwane też "bałwankami"... :mrgreen:
Zgadzam się w pełni z userem "Santos"-calaki linii 188(zarówno w DP jak i DS),powinny wrócić jak najszybciej ,na R-1 "WORONICZA".

: 31 maja 2006, 23:27
autor: dzidek
Wogóle coś bardzo dużo chcecie :P 136, 188 ale nie ma tak dobrze [-X z 172, 175 też liczba brygad woroniczańskich spada.

: 01 cze 2006, 14:28
autor: Santos
dzidek pisze:Wogóle coś bardzo dużo chcecie :P 136, 188 ale nie ma tak dobrze
ale w zamian tez cos trzeba oddac :P tak wiec R11 mimo wszystko powinna dostac cos na 436 =P~ Co do 136 to szkoda gadac co Mza wyprawia z obsługa na tej linii ](*,)
dzidek pisze:z 172, 175 też liczba brygad woroniczańskich spada.
chyba spadła :dance: a nie spada ;-) Cuz nic nie ginie w przyrodzie,liczba busów z R7 wzrosła na 116,182,186,519,E-2 :-$ Co do obsługi linii na Ochocie i Okęciu przez R7,sytuacja nie jest zła :-$ 175,182,186,189,401,436 wcale w niemałej liczbie obsługuje R7 :-$
PzDr ;-)

: 01 cze 2006, 20:37
autor: Maciek
Santos pisze:liczba busów z R7 wzrosła na 116,182,186,519,E-2
hmmm na E-2 nic nie wzrosło :-k

stosunek brygad w obsłudze jest nadal taki sam, 8:10

: 01 cze 2006, 20:54
autor: Santos
tonny5545 pisze:
Santos pisze:liczba busów z R7 wzrosła na 116,182,186,519,E-2
hmmm na E-2 nic nie wzrosło :-k

stosunek brygad w obsłudze jest nadal taki sam, 8:10
po kasacji chełmskiej of course =P~

: 02 cze 2006, 7:08
autor: dzidek
Santos pisze: Co do obsługi linii na Ochocie i Okęciu przez R7,sytuacja nie jest zła :-$ 175,182,186,189,401,436 wcale w niemałej liczbie obsługuje R7 :-$
PzDr ;-)
W porównaniu z tym co było przed kasacją R9 to Woronicza dużo brygad staciła. Teraz znacznie zwiększył się udział Radutowej na Ochocie ale i tak nic nie przebije ilości linii obsługiwanych przez Kleszczową w tej dzielnicy :P

: 02 cze 2006, 18:12
autor: Santos
dzidek pisze:W porównaniu z tym co było przed kasacją R9 to Woronicza dużo brygad staciła. Teraz znacznie zwiększył się udział Radutowej na Ochocie ale i tak nic nie przebije ilości linii obsługiwanych przez Kleszczową w tej dzielnicy
dokadnie :P Tak samo nikt nie przebije woroniczakow na ursynowie,mokotowie czy wilanowie :P :)