Nowoizbicka- jutro otwarcie.

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 06 cze 2006, 15:59

MZ pisze::arrow: Tam, gdzie autobusy mogłyby kiedyś jeździć, buduje się zatoczki "na wszelki wypadek". Podobnie jest na przedłużeniu Chrościckiego do Świerszcza (za pętlą). Tamta zatoczka (oznakowana nawet znakiem informującym o przystanku) przydała się kiedyś podczas objazdu jako przystanek techniczny.

Ten jeden raz się faktycznie przydała i pewnie teraz przez długie lata będą swiecić pustką. Szczególnie te na Obywatelskiej. Choć kiedyś planowano skierować 194 od PKP przez Chrościckiego, Szuberta do Świerszcza- dziś taką linię moznaby było skierować wlasnie Obywatelską.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 06 cze 2006, 17:22

R-11 Kleszczowa pisze:dziś taką linię moznaby było skierować wlasnie Obywatelską.
:arrow: Tylko czy byłoby tam na nią zapotrzebowanie? :-k Frekwencja pasażerów na odcinku do pętli NOWE WŁOCHY nie jest raczej porywająca, a to w końcu to samo osiedle.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 06 cze 2006, 17:23

(sugerowałbym wyrzucenie "jutro otwarcie" z tematu)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 06 cze 2006, 17:32

MZ pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:dziś taką linię moznaby było skierować wlasnie Obywatelską.
:arrow: Tylko czy byłoby tam na nią zapotrzebowanie?
Oczywiście, ze by niebyło. Tamta zmiana miała za soba lobbing babć, które chciały miec z Szuberta bezpośredni dojazd do kościoła :mrgreen:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 06 cze 2006, 19:58

R-11 Kleszczowa pisze:Oczywiście, ze by nie było. Tamta zmiana miała za soba lobbing babć, które chciały miec z Szuberta bezpośredni dojazd do kościoła.
:arrow: Wow, to już nawet babcie wiedzą co to lobbing :mrgreen:. A tak na poważnie, to pewnie mieszkańcy nie obraziliby się, gdyby było takie połączenie. Nie byliby wtedy uzależnieni od 127, a dla innych czas podróży wydłużyłby się minimalnie. No, mogliby protestowac tylko ci, którzy korzystają z przystanku PRZEPIÓRKI ;-).

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2932
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: przychodzimy i dokąd zmierzamy?
Kontakt:

Post autor: Colony » 06 cze 2006, 20:00

Nie mogliby. Musieli. Wyobrażacie sobie, że przez cały tydzień pracy masz jedną rzadką linię okresową i jedną jeszcze rządszą i zapchaną podmiejską (tak wiem casus 322 i 702 :mrgreen: ), a gdzieś z dala od ciebie popylają dwie w miarę częste stałki. W weekend zostałby przecież tylko 716.
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36646
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 06 cze 2006, 23:41

A przynajmniej mogłoby się tam pojawić 177, zawsze to dojazd do przesiadek przy PKP Włochy...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 07 cze 2006, 10:41

Bastian pisze:A przynajmniej mogłoby się tam pojawić 177, zawsze to dojazd do przesiadek przy PKP Włochy...
Owszem. Mieszkańcy tak do jak i z pociągu dojezdzają 127. Bo w sumie jest to dużo szybsze rozwiązanie niż spacer.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

ODPOWIEDZ