Nowoizbicka- jutro otwarcie.

Moderator: Wiliam

Krzysiek_S
Posty: 5090
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 30 maja 2006, 21:10

Jutro o 13:30 Wawer zyska nową ulice,połączenie Zbójnej góry z Aleksandrowem . =D>
http://www.wawer.warszawa.pl/wawer/inde ... sci&id=409


Serdecznie zapraszamy na
otwarcie ulicy „Nowoizbickiej”
które odbędzie się 31 maja 2006 roku
o godzinie 13.3o z udziałem Burmistrza Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy Andrzeja Bittela oraz przedstawicieli wykonawcy inwestycji.


Ulica „Nowoizbicka” zlokalizowana na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, stanowi przedłużenie ulicy Izbickiej na odcinku od ul. Przełęczy. Łączna długość nowej ulicy: 667, 50 m.
Ogólny koszt inwestycji: 1.356.493,60 zł

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 30 maja 2006, 21:34

Ciekawe czy ten nowy fragment doczeka się kiedyś komunikacji miejskiej :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36650
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 30 maja 2006, 21:42

Przed chwilą o tym myślałem, z planem przed oczami. I wyszło mi, że nie ma ani czego, ani po co tam puścić... :-k
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 30 maja 2006, 21:44

Bastian pisze:Przed chwilą o tym myślałem, z planem przed oczami. I wyszło mi, że nie ma ani czego, ani po co tam puścić... :-k

Też spojrzałem na plan. Narazie nie ma- ale to atrkacyjne tereny do budowy :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36650
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 30 maja 2006, 21:45

Choć błysnęła mi też myśl - a gdyby 161 zrobić okrężne? :-k
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 30 maja 2006, 21:48

A może 305? :mrgreen:
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36650
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 30 maja 2006, 21:50

jacek2357 pisze:A może 305? :mrgreen:
Ani nie poprawi, ani nie pogorszy. Więc lepiej wymyślić coś innego ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Krzysiek_S
Posty: 5090
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 30 maja 2006, 22:03

Fakt również bym się skupił tylko na 161, żeby coś z nim zrobić ,wprowadzając np.do Aleksandrowa.
Dopiero po otwarciu Nowopannywodnej,oraz modernizacji Skalnicowej,można pomyśleć o czym lepszym.
Oczywiście również musi się zwiększyć ilość mieszkańców.
Plan rozwoju zabudowy mieszkalnej w Wawrze przewiduje dla rejonów Aleksandrowa budowe osiedli mieszkalnych.
Symptomem przyszłego rozwoju tych terenów, może być budowa osiedla domków przy Złotej Jesienii o nazwie Złotej Podkowy

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36650
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 30 maja 2006, 22:08

Krzysztof Sokołowski pisze:po otwarciu Nowopannywodnej,oraz modernizacji Skalnicowej
Rozumiem, że NowoPannyWodnej ( :lol:) łączyłaby Panny Wodnej z Traktem, a dalej przez Skalnicową z Wałem?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 7767
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Czerniaków/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 30 maja 2006, 22:08

119 czy jakaś tam mutacja tego cuda połączone z 359 można -> Aleksandrów tak puścić...
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 17, 33, 136, 141, 172, 186, 509, 518, N01, N32

Krzysiek_S
Posty: 5090
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 30 maja 2006, 22:13

Bastian pisze:
Krzysztof Sokołowski pisze:po otwarciu Nowopannywodnej,oraz modernizacji Skalnicowej
Rozumiem, że NowoPannyWodnej ( :lol:) łączyłaby Panny Wodnej z Traktem, a dalej przez Skalnicową z Wałem?
Tak,mieli już ją budować w tym roku,ale dzielnica nie wykupiła jeszcze wszystkich działek,więc środki przeznaczone na tą inwestycje przeszły na inne cele.
W przyszłym roku może zacznie się budowa.
A Skalnicowa ma być przebudowana jeszcze w tym roku.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 30 maja 2006, 22:41

Pewnie w przyszłości coś ze 161 możnaby... Ale teraz to raczej nie...
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36650
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 30 maja 2006, 22:42

No tak, to stworzy rzeczywiście ciekawe perspektywy... A znasz jeszcze jakieś wawerskie "plany drogowe"?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 30 maja 2006, 22:45

A mam jeszcze pytanie do znawców Wawra, czy da się przejechać z Wesołej do Zbójnej Góry? Na mapie cienko zaznaczoną ulica Fabryczną, a potem Podmokłą?
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 30 maja 2006, 22:54

Piotrek pisze:A mam jeszcze pytanie do znawców Wawra, czy da się przejechać z Wesołej do Zbójnej Góry? Na mapie cienko zaznaczoną ulica Fabryczną, a potem Podmokłą?
Da radę.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

ODPOWIEDZ