O HIV i Kameruńczyku

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 17 sty 2007, 0:07

I weszliśmy na podział na rasy. Na imigrację masową i zagrożenie dla ładu i porządku. A ja tak sobie myślę, że kto chce psa uderzyć ten kij znajdzie. Owszem mamy do czynienia z kanalią, ale osobiście znam wiele kanalii rasy białej i narodowości polskiej.

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 17 sty 2007, 0:09

I pomyśleć, że ten zasrany (dosłownie i w przenośni) niby-artysta, zalicza się do grona poetów, czyli jednej z najbardziej wrażliwych grup społecznych. I dla mnie jest to tymbardziej dziwne, że jako człowiek "światły" posuwał się do takich czynów. Dlatego wydaje mi się, że po prostu tutaj jego małpi instynkt, zwyczajna afrykańska dzicz, nieokrzesanie i nieumiejętność odpowiedniego obycia w cywilizowanym społeczeństwie wzięły górę nad zdolnościami. Dlatego może obcięcie mu tego esejskiego pindola sprawiłoby, że zacząłby w końcu klepać wiersze, zamiast wstadzać nie tam, gdzie trzeba. Oczywiście wina leży po obu stronach. Polskie dupodajki również były winne zaistniałej sytuacji, lecz bez porównania w mniejszym stopniu. Bo skąd miały wiedzieć, że trafią na buszmena, dla którego będzie się liczył jedynie jego interes :?:
Z resztą jest to już druga znana mi historia (po aferze z Billem Cosby) wykorzystywania kobiet za wszelką cenę (tamten je wcześniej usypiał). Tak więc wyjątek może potwierdzać regułę.
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 17 sty 2007, 0:10

jaką regułę?

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8392
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 17 sty 2007, 0:13

Przepraszam, ale ta dyskusja robi się niesmaczna.

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 17 sty 2007, 0:14

Działania czarnych ze szczególnym brakiem skrupułów i litości dla swoich (co by nie było) ofiar.
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 17 sty 2007, 0:15

A tak BTW. Poniekąd rozumiem sam mechanizm. Koleś gdzies to w końcu podlapał. Jeśzeli mowic tu o zwierzęcym instynkcie, to tylko o ogromnej frustracji i rozgoryczeniu. Pojawia się myśl "za co? dlaczego ja? a potem skoro ja - czemu inni nie? Dlaczego mam być lepszy? W imię czego nm m nie zarażać? Ja juz przegralem życie, więc co mnie obchodza inni? Jak są głupi tak jak ja byłem - cóż, life is brutal...."

Koszmarne to co piszę, ale zaręczam, że prawdziwe. Słyszeliście przecież o zawiści bezinteresownej?
Tylko dalej nie rozumiem związku z rasą/narodowością...

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8392
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 17 sty 2007, 0:16

ZaciszaniN pisze:Działania czarnych ze szczególnym brakiem skrupułów (...)
Biali/Polacy nie działają "ze szczególnym okrucieństwem"? To niby po co taka kategoria w polskim prawie? Zapobiegawczo?:|

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 17 sty 2007, 0:16

ja jestem ciekaw tylko czy użytkownicy też byliby tak kategoryczni w sądach, gdyby to był nie Kameruńczyk, a Polak z dziada pradziadza... Ale pewnie sprawa nie zostałaby tak nagłośniona. Wychodzi jednak na to, że większość osób - choć siępewnie za takich nie uważają - to rasiści... Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, żeczarnego człowieka to na oczy nie widzieli... Żenada i tyle.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8392
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 17 sty 2007, 0:17

Mimo wszystko mieszkać w Warszawie i nie widzieć nigdy nikogo o innym kolorze skóry, to byłoby dosyć dziwne, MeWo;-)

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 17 sty 2007, 0:18

ZaciszaniN pisze:Działania czarnych ze szczególnym brakiem skrupułów i litości dla swoich (co by nie było) ofiar.
Popatrz na rasę bialych. Polecam relacje z Afganistanu z lat 60-tych, oraz obozy dla "terrorystow" w Iraku. Polecam poczytac o rewolucjach , spuszczonych bombach atomowych na Hiroshime i Nagasaki, (ot tak, żeby zobaczyc jak to działa). O teorii III Rzeszy
q-klux-klanie. I O handlu żywym (jeszcze) towarem w Łodzi.

To oczywiście inne rasy sa winne... Biali Rulezz!
Jesteśmy The Best.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8392
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 17 sty 2007, 0:20

A (Święta) Inkwizycja, Holocaust (a, no tak, jego nie było), to co robiono z Indianami w Ameryce Południowej, Apartheid, zinstytucjonalizowany rasizm na południu USA?

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 17 sty 2007, 0:25

geograf pisze:Mimo wszystko mieszkać w Warszawie i nie widzieć nigdy nikogo o innym kolorze skóry, to byłoby dosyć dziwne, MeWo;-)
;) ale na pewno nie mieli kontaktu w senise rozmowy itp.

Natomiast podawane są tutaj przykłady jakiegoś zasztyletowania przy Maximusie - czemu nikt nie pisze tutaj i nie oburza się nt. nożowników z Gubałówki? Czemu nikt nie zajmuje się sprawą pobicia czarnych wykonawców na festiwalu na Mazurach tylko dlatego, że są czarni?
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 17 sty 2007, 0:26

geograf pisze:
ZaciszaniN pisze:Działania czarnych ze szczególnym brakiem skrupułów (...)
Biali/Polacy nie działają "ze szczególnym okrucieństwem"? To niby po co taka kategoria w polskim prawie? Zapobiegawczo?:|
Ja nie uważasz wykorzystywania (bo w perspektywie czasu tak to mozna nazwać) tylu kobiet za szczególne okrucieństwo, to krzyżyk na drogę.
MeWa pisze:ja jestem ciekaw tylko czy użytkownicy też byliby tak kategoryczni w sądach, gdyby to był nie Kameruńczyk, a Polak z dziada pradziadza... Ale pewnie sprawa nie zostałaby tak nagłośniona.
Myślę, że zostałaby tak samo jak ta. Tylko po prostu takiej sprawy z udziałem Polaka nie było.
Szamot pisze:Popatrz na rasę bialych.
Ja nie generalizuje . Po prostu pod tym względem czarni mają górę ze względu na swój popęd, na to zwracam uwagę - tyle.
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8392
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 17 sty 2007, 0:26

Dzieci w beczkach też miały białych rodziców... Polaków na dodatek...

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 17 sty 2007, 0:29

i nierzadkie wypadki wykorzystywania dzieciprzez rodziców/wujków/sąsiadów tak jak ostatnia głośna sprawa np. OIDP w Gorzowie Wlkp., zakończona zresztą morderstwem. Rzeczywiście nic strasznego i wielkiego...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

ODPOWIEDZ