gregory5576 pisze:jacek pisze:ile czasu traci sie na taki zabieg


Jakieś 10- 15 po wyjeździe
[ Dodano: |19 Kwi 2009|, 2009 20:28 ]
jacek pisze:To tak na serio ile czasu wcześniej trzeba przyjść przed wyjazdem, aby odkopac wóz, zrobić OC (bo domniemywam, że w takiej sytuacji już kierowcy brakuje czasu na tą czynność) i

Jakieś marne 60- 70 minut przed wyjazdem

No zajebiście, przecież mozna to usprawnic, ustawiając wozy, wzgledem czasów wyjazdu i sprawa zalatwiona (tak jest w ITSie, gdzie wozy wyjezdzające najwczesniej stoją przy bramie, aby kierowcy nie pedalowali po placu w poszukiwaniu swoich skarbów, natomiast w niedziele, ze wzgledu na giełde wszystkie wozy opuszczajace zakład stoją ustawione wg:czasów wyjazdu), proste, tylko trzeba chciec, móc i wtedy wystarczy przyjść 15-20 minut przed wyjazdem
Juz wiem dlaczego wozy z R6, często sie spózniają na pierwszy kurs, ostatnio była taka sytuacja na 181, gdzie wóz z R6 miał odjechać z cm.Północnego jakies 15 minut przedemna, a przyjechal 3 minuty przed moim odjazdem i do samego Wilsona siedzialem mu na ogonie
