Quo vadis, MZA?

Moderatorzy: JacekM, Dantte

fraktal
Posty: 5579
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » dzisiaj, 11:03

SU89 pisze:
wczoraj, 19:04
Solobusy 73xx są wycofywane z ruchu przez ZTM po dzisiejszym pożarze 7325.
Mam nadzieję, że starsze Mercedesy Conecto jeszcze pojeżdżą, a MZA zacznie wycofywać solbusy.

ODPOWIEDZ