Strona 4 z 10
: 19 kwie 2009, 22:39
autor: fraktal
jacek pisze:Jeden koles z ITSu poszedł na R6 i tylko miesiąc wytrzymał, ze wzgledu na taki burdel, brud panujący w autobusach i atmosfere panującą we firmie

A ja znam historię, jak to jeden człowiek z R-6 poszedł sobie do ITS-u i też jakoś krótko wytrzymał ze względu na atmosferę. Teraz zasila w Mobilisie (jak wielu kierowców z R-6). W ogóle takie przykłady są trochę bez sensu, bo każdemu trochę co innego odpowiada i każdy ma jakieś inne doświadczenia. Jeden twierdzi, że w ITS-ie jest źle i że już lepiej w Mobilisie. Drugi twierdzi, że w Mobilisie już nigdy nie będzie jeździł po tym, co tam zastał i zostanie na pewno w zajezdni Woronicza. Trzeci mówi, że na Woronicza by nigdy nie poszedł i że najlepiej jest na Stalowej. A czwarty uważa, że to właśnie na Redutowej jest świetna atmosfera i tu się czuje dobrze. Piąty pewnie najbardziej na świecie woli Kleszczową itp, itd. Jak to dobrze, że w Warszawie jest aż taki wybór miejsc, gdzie kierowcy mogą się zatrudnić. Natomiast jeśli to prawda o tej ciasnocie na Redutowej, to ciekawe, co się dzieje, jak dany kierowca sobie odblokuje już swój wóz zastawiony przez inne autobusy, a tu wóz nie chce mu odpalić bądź ruszyć itp. (na Redutowej są przecież odkurzacze). I musi znowu iść, odblokować sobie kolejny wóz i liczyć, że mu odpali.

Nic dziwnego, że czasem mają problemy z punktualnym przyjazdem na kraniec.

: 19 kwie 2009, 23:16
autor: Santos
gregory5576 pisze:
Jakieś marne 60- 70 minut przed wyjazdem

No ale Grzesiu, czy tam u was na Redutowej jak masz, dajmy na to wyjazd ''na pierwszego'' ,zakładając około 3:50, to czy jakiś dyżurny nie mógłby Ci przygotować konkretnego wozu do wyjazdu ?

Na Woronicza 3 ''dycha''(1 w DS) w DP startuje o 03:35 i tam ktoś z dyżurnych zazwyczaj przygotowuje wóz właściwemu kierowcy - a niech dany kierowca jeszcze dociera na zakład Extrówką(bo często tak jest)

przyjazd około 03:40

: 19 kwie 2009, 23:34
autor: Adam G.
jest jeszcze jeden warunek: ten dyżurny o 3 w nocy musi być, a to jednak raczej rzadkość.
: 19 kwie 2009, 23:39
autor: Santos
Adam G. pisze:jest jeszcze jeden warunek: ten dyżurny o 3 w nocy musi być, a to jednak raczej rzadkość.
Bywasz tam często o 03:35 i wcześniej, że tak śmiało to piszesz?

Bo śmiem w to wątpić

: 19 kwie 2009, 23:39
autor: Adam G.
Santos pisze:Adam G. pisze:jest jeszcze jeden warunek: ten dyżurny o 3 w nocy musi być, a to jednak raczej rzadkość.
Bywasz tam często o 03:35 i wcześniej, że tak śmiało to piszesz?

Bo śmiem w to wątpić

nie, nie bywam tam o 3:35, ale wiem, że jak mają braki na noc, to tym bardziej nie będzie dyżurnego o 3 w nocy
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
oczywiście nie zawsze.
: 19 kwie 2009, 23:42
autor: levar
ŻW pisze:Według ustaleń „ŻW”, w poniedziałek zdymisjonowany zostanie też szef zajezdni Woronicza Krzysztof Zaręba i zajezdni Ostrobramska – Mariusz Krupa.
Zastanawiam się tylko, czemu za stan autobusów tracić stanowisko ma kierownik zakładu, a nie kierownik zaplecza?
: 19 kwie 2009, 23:51
autor: Adam G.
levar pisze:ŻW pisze:Według ustaleń „ŻW”, w poniedziałek zdymisjonowany zostanie też szef zajezdni Woronicza Krzysztof Zaręba i zajezdni Ostrobramska – Mariusz Krupa.
Zastanawiam się tylko, czemu za stan autobusów tracić stanowisko ma kierownik zakładu, a nie kierownik zaplecza?
pamiętaj, że to może być twórczość radosna ŻW

prasa lubi pisać tego typu bzdury.
: 20 kwie 2009, 0:03
autor: levar
Zobaczymy dziś... Ostatecznie nie mam interesu, by bronić rzetelności ŻW czy jakiejkolwiek innej gazety, ale nie wydaje mi się, żeby wyssali to sobie z palca

.
: 20 kwie 2009, 0:05
autor: BJ
Oby to była prawda, co piszą o Zarębie

: 20 kwie 2009, 0:08
autor: NR
Ciekawe, bardzo ciekawe, a najbardziej ten wątek o Wielgusie

: 20 kwie 2009, 0:14
autor: levar
BJ.2052 pisze:Oby to była prawda, co piszą o Zarębie

Ja tego nie powiedziałem
[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 03:04 ]
No tytuł to już przesadzona propaganda, powinni tego zabronić
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
: 20 kwie 2009, 9:15
autor: Janek1236
I oczywiście stare zdjęcie do artykułu

: 20 kwie 2009, 9:41
autor: Flash8222
levar pisze:Zobaczymy dziś... Ostatecznie nie mam interesu, by bronić rzetelności ŻW czy jakiejkolwiek innej gazety, ale nie wydaje mi się, żeby wyssali to sobie z palca

.
Jednak przeliczyłeś się

Mówiłem, że to plotka wymyślona przez szmatławiec... Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz?
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
: 20 kwie 2009, 9:49
autor: Santos
Adam G. pisze:Santos pisze:
Bywasz tam często o 03:35 i wcześniej, że tak śmiało to piszesz?

Bo śmiem w to wątpić

nie, nie bywam tam o 3:35, ale wiem, że jak mają braki na noc, to tym bardziej nie będzie dyżurnego o 3 w nocy
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
oczywiście nie zawsze.
Może źle to określiłem, ale po prostu jak wcześniej zgłosisz, że będziesz na dotyk na wyjazd - to zawsze się ktoś znajdzie, chociażby inni kierowcy, którzy przybyli wcześniej
![;]](./images/smilies/krzywy.gif)
Nie jestem pewny ale pierwsi dzienni dyżurni przychodzą jakoś przed 4

: 20 kwie 2009, 11:27
autor: TJ
Flash8222 pisze:levar pisze:Zobaczymy dziś... Ostatecznie nie mam interesu, by bronić rzetelności ŻW czy jakiejkolwiek innej gazety, ale nie wydaje mi się, żeby wyssali to sobie z palca

.
Jednak przeliczyłeś się

Mówiłem, że to plotka wymyślona przez szmatławiec... Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz?
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Spokojnie Panowie. Kierownicy zajezdni nie są powoływani żeby można było ich zwolnić od tak. Zwolnienie osoby zatrudnionej na umowę o pracę musi być poparte argumentami. Inaczej osoba zwolniona wygra w sądzie pracy bez najmniejszych problemów. W tym przypadku argumenty takie mogą znaleźć się w raporcie pokontrolnym, takie jak zaniedbania kierownictwa oddziału. Poza tym jest jeszcze okres wypowiedzenia...