Strona 302 z 551

: 01 lis 2012, 11:57
autor: a/p TALENT
Raj, nirwana, eldorado, ekstaza - takie stany osiąga jednostka zaburzona psychicznie kiedy znajdzie szeroki odbiór na swoje urojenia i majaczenia.

: 01 lis 2012, 14:41
autor: Wolfchen
Bastian pisze:Bardzo "interesująca" konferencja "wynalazcy" trotylu:
Nie mniej interesujące, jak twierdzenia niektórych, że mają "dowody" na ten trotyl, ale nie mogą powiedzieć, jakie... Paranoja, a niektórzy głupi, to i w to uwierzą...

: 01 lis 2012, 18:35
autor: KwZ
Os0 pisze:A Putin się cieszy.
Rosyjska prasa o materiałach wybuchowych na pokładzie Tu-154M (wp.pl)
Franz Klincewicz pisze:skieruje notę do Polski z żądaniem wpłynięcia na pracowników rozpowszechniających kłamliwe wiadomości.
Jak Polska mogłaby wpłynąć na pracowników prywatnej gazety??

: 01 lis 2012, 18:38
autor: Os0
KwZ pisze:
Franz Klincewicz pisze:skieruje notę do Polski z żądaniem wpłynięcia na pracowników rozpowszechniających kłamliwe wiadomości.
Jak Polska mogłaby wpłynąć na pracowników prywatnej gazety??
U nich się da :D

: 01 lis 2012, 19:17
autor: KwZ
Wiem, dlatego pytam o nas. Są jakieś formalne możliwości? Nie było noty dyplomatycznej po nazwaniu Kaczyńskiego ziemniakiem?

: 01 lis 2012, 19:39
autor: Szamot
Ależ oczywiście, że się cieszy. Tu mamy inny artykuł. Oba zestawione ze sobą pokazują coś znamiennego. Gdy Francuzi z niepokojem pukają się w czoło, Rosjanie będą badać zagadnienie. Oczywiście będą to robić dostatecznie długo i skrupulatnie i na koniec nic z tego nie wyniknie. Nie może wyniknąć, bo im się to nie opłaca. Nie zdziwiłbym sie gdyby te sprawdzone źródła biednego redaktorzyny były prowokacją Rosji. Bąkiem puszczonym podobnie jak zdjecia zwłok na syberyjskich serwerach. A może (zabawiając sie w teorie spiskowe - w końcu mi tez czasem wolno) ktoś nawet rozmazał TNT na tych fotelach i teraz smieje się w kułak? A Kaczyński grzecznie wisi na sznurku Rosji i tańczy jak mu zagrają.

Nie, nie pomylili mi sie premierzy. Kaczyński grzecznie wisi na sznurku Rosji i tańczy jak mu zagrają. Tylko kiwną palcem, natychmiast niczym dobrze opłacany szpieg zaczyna napieprzać w Polskiego Premiera, Polskiego Prezydenta, Polski Rząd, w rezultacie osłabia kraj. I jeszcze napuszcza Polaków na siebie nawzajem przy dowolnej demonstracji, szukając bojówek nawet wśród kiboli, byśmy w tej chorobie psychicznej wreszcie skoczyli sobie do gardeł. Po co opłacać szpiegow jak można ten kraj rozpieprzać całkowicie za darmo śmiejac się w kułak z bandy schizofreników. I mowię o tym z całą odpowiedzialnością. Jesteśmy bandą schizofreników stanowiących zagrożenie dla siebie nawzjem.

Bo mają prawo śmiać sie w kułak jak ostatni szaleńcy widząc, że jesteśmy niemal o krok od wymiany rządu. A w tym wszystkim gówno kogokolwiek obchodzi, że nawet jakby była bomba na pokładzie - to musiała by być umieszczona W POLSCE, na POLSKIM lotnisku, strzeżonym przez POLSKIE SŁUŻBY. Bo niby jak oni te bombę mieli tam włożyć?
Teleportowali? :D

Jesteśmy bandą schizofreników stanowiących zagrożenie dla siebie nawzajem.

: 01 lis 2012, 19:39
autor: Wolfchen
KwZ pisze:Są jakieś formalne możliwości?
ZTCW, to nie ma żadnych. Prawo do autokompromitacji ma każdy :P

: 01 lis 2012, 19:43
autor: MeWa
Wolfchen pisze:
KwZ pisze:Są jakieś formalne możliwości?
ZTCW, to nie ma żadnych. Prawo do autokompromitacji ma każdy :P
Ale dla rosyjskiego odbiorcy to się nie liczy. On tego nie musi wiedzieć.

: 01 lis 2012, 20:10
autor: fik
Szamot pisze: Nie, nie pomylili mi sie premierzy. Kaczyński grzecznie wisi na sznurku Rosji i tańczy jak mu zagrają. Tylko kiwną palcem, natychmiast niczym dobrze opłacany szpieg zaczyna napieprzać w Polskiego Premiera, Polskiego Prezydenta, Polski Rząd, w rezultacie osłabia kraj. I jeszcze napuszcza Polaków na siebie nawzajem przy dowolnej demonstracji, szukając bojówek nawet wśród kiboli, byśmy w tej chorobie psychicznej wreszcie skoczyli sobie do gardeł. Po co opłacać szpiegow jak można ten kraj rozpieprzać całkowicie za darmo śmiejac się w kułak z bandy schizofreników. I mowię o tym z całą odpowiedzialnością. Jesteśmy bandą schizofreników stanowiących zagrożenie dla siebie nawzjem.
=D> =D>

: 01 lis 2012, 20:27
autor: Bastian
Z Szamotem zgodził się nawet... Roman Giertych ;)

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 86141.html

(jak tylko wyleciał z głównego nurtu polityki, tak od razu zaczął gadać o połowę rozsądniej - z całą poprawką na jego światopogląd, rzecz jasna; symptomatyczne?)

: 01 lis 2012, 20:48
autor: Wolfchen
Może dlatego, że jak był w polityce, to dostosowywał sie do wyborców? :-k

: 01 lis 2012, 20:49
autor: fik
Bastian pisze:Z Szamotem zgodził się nawet... Roman Giertych ;)
Solidarność dryblasów.

: 01 lis 2012, 20:51
autor: Os0
Bardzo mnie cieszy, że takie głosy przebijają się w mediach ogólnokrajowych.

Jarosław, Polskę (po)zbaw.

: 01 lis 2012, 21:23
autor: Szamot
fik pisze:
Bastian pisze:Z Szamotem zgodził się nawet... Roman Giertych ;)
Solidarność dryblasów.
Bez przesady - troche inaczej kombinuje. Moim zdaniem motywem jest oslabienie społeczno-gospodarcze ramienia UE po przesunięciu "żelaznej kurtyny" i to głownie dlatego, że z przyczyn historycznych to akurat ramię nie chce z nimi normalnie gadać. A nie jakies tam marne odszkodowania.
Poza tym brzydki jest jak noc.

: 01 lis 2012, 21:52
autor: Paweł_K
Tak się zastanawiam - trotyl, trotyl - czy ten zamach robili, do k**** nędzy, górnicy? To już ruskim służbom specjalnym zabrakło kasy czy wyobraźni? Nie ma bardziej efektywnych materiałów niż trotyl i nitrogliceryna? Ot, choćby poczciwy semtex (na bazie mocno wybuchowego pentrytu) czy C4 (na bazie heksogenu)...