: 01 lis 2012, 11:57
Raj, nirwana, eldorado, ekstaza - takie stany osiąga jednostka zaburzona psychicznie kiedy znajdzie szeroki odbiór na swoje urojenia i majaczenia.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Nie mniej interesujące, jak twierdzenia niektórych, że mają "dowody" na ten trotyl, ale nie mogą powiedzieć, jakie... Paranoja, a niektórzy głupi, to i w to uwierzą...Bastian pisze:Bardzo "interesująca" konferencja "wynalazcy" trotylu:
Rosyjska prasa o materiałach wybuchowych na pokładzie Tu-154M (wp.pl)Os0 pisze:A Putin się cieszy.
Jak Polska mogłaby wpłynąć na pracowników prywatnej gazety??Franz Klincewicz pisze:skieruje notę do Polski z żądaniem wpłynięcia na pracowników rozpowszechniających kłamliwe wiadomości.
U nich się daKwZ pisze:Jak Polska mogłaby wpłynąć na pracowników prywatnej gazety??Franz Klincewicz pisze:skieruje notę do Polski z żądaniem wpłynięcia na pracowników rozpowszechniających kłamliwe wiadomości.
Ależ oczywiście, że się cieszy. Tu mamy inny artykuł. Oba zestawione ze sobą pokazują coś znamiennego. Gdy Francuzi z niepokojem pukają się w czoło, Rosjanie będą badać zagadnienie. Oczywiście będą to robić dostatecznie długo i skrupulatnie i na koniec nic z tego nie wyniknie. Nie może wyniknąć, bo im się to nie opłaca. Nie zdziwiłbym sie gdyby te sprawdzone źródła biednego redaktorzyny były prowokacją Rosji. Bąkiem puszczonym podobnie jak zdjecia zwłok na syberyjskich serwerach. A może (zabawiając sie w teorie spiskowe - w końcu mi tez czasem wolno) ktoś nawet rozmazał TNT na tych fotelach i teraz smieje się w kułak? A Kaczyński grzecznie wisi na sznurku Rosji i tańczy jak mu zagrają.Rosyjska prasa o materiałach wybuchowych na pokładzie Tu-154M (wp.pl)A Putin się cieszy.
ZTCW, to nie ma żadnych. Prawo do autokompromitacji ma każdyKwZ pisze:Są jakieś formalne możliwości?
Ale dla rosyjskiego odbiorcy to się nie liczy. On tego nie musi wiedzieć.Wolfchen pisze:ZTCW, to nie ma żadnych. Prawo do autokompromitacji ma każdyKwZ pisze:Są jakieś formalne możliwości?
Szamot pisze: Nie, nie pomylili mi sie premierzy. Kaczyński grzecznie wisi na sznurku Rosji i tańczy jak mu zagrają. Tylko kiwną palcem, natychmiast niczym dobrze opłacany szpieg zaczyna napieprzać w Polskiego Premiera, Polskiego Prezydenta, Polski Rząd, w rezultacie osłabia kraj. I jeszcze napuszcza Polaków na siebie nawzajem przy dowolnej demonstracji, szukając bojówek nawet wśród kiboli, byśmy w tej chorobie psychicznej wreszcie skoczyli sobie do gardeł. Po co opłacać szpiegow jak można ten kraj rozpieprzać całkowicie za darmo śmiejac się w kułak z bandy schizofreników. I mowię o tym z całą odpowiedzialnością. Jesteśmy bandą schizofreników stanowiących zagrożenie dla siebie nawzjem.
Solidarność dryblasów.Bastian pisze:Z Szamotem zgodził się nawet... Roman Giertych![]()
Bez przesady - troche inaczej kombinuje. Moim zdaniem motywem jest oslabienie społeczno-gospodarcze ramienia UE po przesunięciu "żelaznej kurtyny" i to głownie dlatego, że z przyczyn historycznych to akurat ramię nie chce z nimi normalnie gadać. A nie jakies tam marne odszkodowania.fik pisze:Solidarność dryblasów.Bastian pisze:Z Szamotem zgodził się nawet... Roman Giertych![]()