Strona 310 z 551

: 30 lis 2012, 22:25
autor: MeWa
Bastian pisze:
MeWa pisze:Nie wiedziałem, że nie wiedziałeś :>
Bo przez kilka postów bębniłem, że nie wiem, o co chodzi? :P
Myślałem, że w swoim, Bastianowym stylu po prostu czepiasz się semantyki, semiotyki i innych formalnych kwestii :>

: 30 lis 2012, 22:26
autor: Bastian
No nie, jednak ciebie też kiedyś uduszę :P

[ Dodano: |30 Lis 2012|, 2012 22:27 ]
To choć mi napisz jeszcze, kto
MeWa pisze:się wyniósł po wyrzuceniu Lisieckiego i odejściu Karnowskiego :)
, bo tego nadal nie wiem :>

A nawet gdybym wiedział, to czy każdy zgadnie, o kogo ci chodziło? :-k

: 30 lis 2012, 22:45
autor: MeWa
Cały niemal zespół dziennikarzy :) Wildstein, Ziemkiewicz i kilku innych kojarzonych z prawicą. Gmyz oświadczył, że osoby, które nadal będą pisać w URZe są pozbawione honoru.
Bastian pisze:No nie, jednak ciebie też kiedyś uduszę
To chyba komplement :)

: 01 gru 2012, 1:26
autor: bepe
Odeszli m.in.: Sławomir Cenckiewicz, Krzysztof Feusette, Cezary Gmyz, Piotr Gociek, Piotr Gontarczyk, Piotr Gursztyn, Jerzy Jachowicz, Igor Janke, Jacek i Michał Karnowscy, Waldemar Łysiak, Marek Magierowski, Robert Mazurek, Piotr Semka, Łukasz Warzecha, Bronisław Wildstein, Piotr Zaremba, Rafał Ziemkiewicz i Piotr Zychowicz.

Dziwi mnie tylko, że odeszli z URze po odwołaniu Lisickiego, a nie w ogóle z wydawnictwa po wymianie Wróblewskiego na Węglarczyka (to jest dopiero kpina).

: 01 gru 2012, 6:43
autor: pietia
Odeszli m.in.: Sławomir Cenckiewicz, Krzysztof Feusette, Cezary Gmyz, Piotr Gociek, Piotr Gontarczyk, Piotr Gursztyn, Jerzy Jachowicz, Igor Janke, Jacek i Michał Karnowscy, Waldemar Łysiak, Marek Magierowski, Robert Mazurek, Piotr Semka, Łukasz Warzecha, Bronisław Wildstein, Piotr Zaremba, Rafał Ziemkiewicz i Piotr Zychowicz.
Ciekawe, czy założą jakieś nowe czasopismo, czy ograniczą się do pisania na blogach i portalach internetowych. W mediach sakiewiczowycch czy rydzykowych raczej ich nie widzę (może poza Ziemkiewiczem i Wildsteinem, którzy pisywali w GazPolu już wcześniej), a jakieś umiarkowanie prawicowy tytuł (właśnie w stylu wcześniejszego Urz) by sie przydał. Najbardziej mi szkoda comiesiecznego URz-Historia, tam było sporo naprawdę ciekawych artykułów

: 01 gru 2012, 8:40
autor: TLG
pietia pisze:Ciekawe, czy założą jakieś nowe czasopismo, czy ograniczą się do pisania na blogach i portalach internetowych.
Już założyli. Dwutygodnik "W sieci" Karnowskich wydawany jest przez firmę, powiązaną ze SKOKami.

: 01 gru 2012, 10:26
autor: Wiliam
bepe pisze:Dziwi mnie tylko, że odeszli z URze po odwołaniu Lisickiego, a nie w ogóle z wydawnictwa po wymianie Wróblewskiego na Węglarczyka (to jest dopiero kpina).
Wróblewskiego zastąpił Talaga. Węglarczyk został wicenaczelnym.

: 12 gru 2012, 17:46
autor: Glonojad
Jak to było z tą polityczną poprawnością?

http://demotywatory.pl/3991933/Nowa-Miss-Francji-Ladna

: 12 gru 2012, 20:12
autor: KwZ

: 12 gru 2012, 20:28
autor: Bastian
Hę? Kto zniknął, denat, czy sprawca? :>

: 12 gru 2012, 20:54
autor: Wolfchen
A tymczasem w radiu podali, że Jaruzelski wylądował w szpitalu. Facet chyba ucieknie Temidzie. :/

: 12 gru 2012, 21:00
autor: KwZ
Bastian pisze:Hę? Kto zniknął, denat, czy sprawca? :>
Denat. Zniknął spośród żywych.
Wolfchen pisze:A tymczasem w radiu podali, że Jaruzelski wylądował w szpitalu. Facet chyba ucieknie Temidzie. :/
Ależ ja już się przyzwyczaiłem do myśli, że "gruba kreska" i bezkarność dla komunistów było ceną za bezkrwawe i bądź co bądź spokojne oddanie władzy przez nich. Co, jakoby, miałoby być treścią porozumienia z Magdalenki. Moralnie taki układ byłby może niezbyt czysty, ale dla Polski, Narodu Polskiego opłacalny. A po tym, co zobaczyłem na Ukrainie, bardzo -- postęp cywilizacyjny przez ostatnie 20 lat jest ogromny.

: 12 gru 2012, 21:08
autor: Wiliam
Z "grubą kreską" chodziło o zupełnie co innego.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gruba_kreska

: 12 gru 2012, 21:16
autor: Wolfchen
KwZ pisze:Ależ ja już się przyzwyczaiłem do myśli, że "gruba kreska" i bezkarność dla komunistów było ceną za bezkrwawe i bądź co bądź spokojne oddanie władzy przez nich.
A moim zdaniem po prostu mają odpowiednie kwity na co ważniejszych opozycjonistów i dzięki temu mają parasol bezpieczeństwa.
Co prawda, zaangażowani w stan wojenny powinni wisieć, ale uwzględniając ich wiek, to pozbawienie praw publicznych by wystarczyło (degradacja w to się wlicza).

: 12 gru 2012, 21:22
autor: KwZ
Wiliam pisze:Z "grubą kreską" chodziło o zupełnie co innego.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gruba_kreska
Com napisał, napisałem ( :) ).

[ Dodano: Sro 12 Gru, 2012 21:35 ]
O, okazuje się, że sprawa z tym nauczycielem wyrzuconym z pracy żyje nie tylko na demotach, ale także w artykule na prawica.net.