Strona 32 z 37

: 14 lis 2010, 13:11
autor: desert_eag
Nie tyle myjnia się zepsuła, co cosik się hmmm.. zawaliło ;-o

: 14 lis 2010, 13:20
autor: MC
bepe pisze:prawie czarne
Dobrze powiedziane. Czyszczą tylko miejsce, w którym jest tylny wyświetlacz, numer taborowy i ciepłe guziki :D

: 14 lis 2010, 13:34
autor: Flash8222
Pawel_ pisze:27 października działała...
Nie działa od połowy września. Jedynie przed porannym wyjazdem jest szansa na umycie autobusu. Wielu kierowcom po prostu nie chce się i tyle. Patrząc co się rano dzieje, to ja się nie dziwię... A i tak kierowca ma płacone za jedynie 15 minut OC przed wyjazdem.

: 14 lis 2010, 13:40
autor: BJ
Flash8222 pisze:Jedynie przed porannym wyjazdem jest szansa na umycie autobusu.
Hm, a co, myjnia działa o 4 rano, a o 20 już nie czy jak?

: 14 lis 2010, 13:43
autor: Pawel_
Flash8222 pisze:
Pawel_ pisze:27 października działała...
Nie działa od połowy września. Jedynie przed porannym wyjazdem jest szansa na umycie autobusu. Wielu kierowcom po prostu nie chce się i tyle. Patrząc co się rano dzieje, to ja się nie dziwię... A i tak kierowca ma płacone za jedynie 15 minut OC przed wyjazdem.
Będąc tegoż dnia w godzinach przed, a także popołudniowych na zajezdni, widziałem jak autobusy wyjeżdżały lśniące - hmm, nie z myjni? :> :P :)

: 14 lis 2010, 13:45
autor: Flash8222
BJ pisze:
Flash8222 pisze:Jedynie przed porannym wyjazdem jest szansa na umycie autobusu.
Hm, a co, myjnia działa o 4 rano, a o 20 już nie czy jak?
Dokładnie :)
Pawel_ pisze:
Flash8222 pisze: Nie działa od połowy września. Jedynie przed porannym wyjazdem jest szansa na umycie autobusu. Wielu kierowcom po prostu nie chce się i tyle. Patrząc co się rano dzieje, to ja się nie dziwię... A i tak kierowca ma płacone za jedynie 15 minut OC przed wyjazdem.
Będąc tegoż dnia w godzinach przed, a także popołudniowych na zajezdni, widziałem jak autobusy wyjeżdżały lśniące - hmm, nie z myjni? :> :P :)
Niektórzy jak mają czas, to myją je szlaufem ;)

: 14 lis 2010, 13:54
autor: BJ
Flash8222 pisze:Dokładnie
To mnie przerasta.
Dlaczego tak jest?

: 14 lis 2010, 15:31
autor: Pawel_
Flash8222 pisze:Niektórzy jak mają czas, to myją je szlaufem ;)
A jednak - wyjechał z myjni.. ;]

: 16 lis 2010, 11:29
autor: Bierut
desert_eag pisze:Nie tyle myjnia się zepsuła, co cosik się hmmm.. zawaliło ;-o
Do tej pory chyba nikt jeszcze nie odpowiedział konkretnie na pytanie.

A więc część hali m.in gdzie jest wykonywane OC jest w remoncie. Dlatego nie można korzystać z myjni. OC jest wykonywane gdzie indziej. Czasami można skorzystać z myjni w zależnosci od postępu prac. Ostatnio czyste były nowe nabytki te które przyjechały umyte ze Stalowej. :grin:

: 16 lis 2010, 12:08
autor: drapka
A właśnie. Też dzisiaj byłem zdegustowany syfem na 195 ;) Ale nie tylko dzisiaj, chociaz ostatnio byłem raczej samochodowy, wiec nie miałem okazji się poprzyglądać.

: 16 lis 2010, 17:31
autor: Lion's
Jakiś SU18 (81XX) co ostatnio na 193 latał, próbował udawać czysty autobus, ale widać, że myli go gąbką albo inną ścierką, bo wszędzie były syfiaste zacieki charakterystyczne dla niedokładnego mycia ręcznego. :P

: 16 lis 2010, 18:21
autor: michał1984
Ostatnio zauważyłem ze solarki u18 numeracji serii 82,84 są czyściejsze np taki 8436 który miał na obudowie silnika pełno mazgrołów teraz jakby czyściej napisy są mało widoczne lub znikome.Czyżby się wreszcie za to zabrali :D

: 16 lis 2010, 19:07
autor: bepe
Na Woronicza oszczędzają wodę, to na Ostrej mogą poszaleć :D

: 17 lis 2010, 12:49
autor: Piotrek
Co jak co, ale to już jest przegięcie. Wczoraj takimi brudasami jeździłem z Woronicza, że aż wstyd. Wszystkie na Krakowskim. Reszta autobusów czysta (z innych zajezdni). Może ktoś w końcu zwróci na to uwagę.

: 17 lis 2010, 13:21
autor: Flash8222
No i na co liczysz? Wyjazd z myjni jest całkowicie rozpieprzony, jak chcesz to sam możesz myć autobusy lub pomóc przy budowie podbudowy. Bo klepaniem w klawiaturę nie spowodujesz, że remont szybciej się zakońy lub wozy będą umyte...