: 14 lis 2010, 13:11
Nie tyle myjnia się zepsuła, co cosik się hmmm.. zawaliło ;-o
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Dobrze powiedziane. Czyszczą tylko miejsce, w którym jest tylny wyświetlacz, numer taborowy i ciepłe guzikibepe pisze:prawie czarne
Nie działa od połowy września. Jedynie przed porannym wyjazdem jest szansa na umycie autobusu. Wielu kierowcom po prostu nie chce się i tyle. Patrząc co się rano dzieje, to ja się nie dziwię... A i tak kierowca ma płacone za jedynie 15 minut OC przed wyjazdem.Pawel_ pisze:27 października działała...
Hm, a co, myjnia działa o 4 rano, a o 20 już nie czy jak?Flash8222 pisze:Jedynie przed porannym wyjazdem jest szansa na umycie autobusu.
Będąc tegoż dnia w godzinach przed, a także popołudniowych na zajezdni, widziałem jak autobusy wyjeżdżały lśniące - hmm, nie z myjni?Flash8222 pisze:Nie działa od połowy września. Jedynie przed porannym wyjazdem jest szansa na umycie autobusu. Wielu kierowcom po prostu nie chce się i tyle. Patrząc co się rano dzieje, to ja się nie dziwię... A i tak kierowca ma płacone za jedynie 15 minut OC przed wyjazdem.Pawel_ pisze:27 października działała...
DokładnieBJ pisze:Hm, a co, myjnia działa o 4 rano, a o 20 już nie czy jak?Flash8222 pisze:Jedynie przed porannym wyjazdem jest szansa na umycie autobusu.
Niektórzy jak mają czas, to myją je szlaufemPawel_ pisze:Będąc tegoż dnia w godzinach przed, a także popołudniowych na zajezdni, widziałem jak autobusy wyjeżdżały lśniące - hmm, nie z myjni?Flash8222 pisze: Nie działa od połowy września. Jedynie przed porannym wyjazdem jest szansa na umycie autobusu. Wielu kierowcom po prostu nie chce się i tyle. Patrząc co się rano dzieje, to ja się nie dziwię... A i tak kierowca ma płacone za jedynie 15 minut OC przed wyjazdem.![]()
![]()
To mnie przerasta.Flash8222 pisze:Dokładnie
A jednak - wyjechał z myjni..Flash8222 pisze:Niektórzy jak mają czas, to myją je szlaufem
Do tej pory chyba nikt jeszcze nie odpowiedział konkretnie na pytanie.desert_eag pisze:Nie tyle myjnia się zepsuła, co cosik się hmmm.. zawaliło ;-o