: 03 sty 2013, 17:48
Jak mówię - nie da się ocenić historii w kategoriach czarno-białych.
Niektórym, i to nie aparatczykom władzy, faktycznie mogło się żyć lepiej w PRL-u. Po prostu trzeba to sobie przyjąć do świadomości.
PRL też miał różne strony, różne stopnie zamordyzmu, gorsze i lepsze okresy.
Niektórym, i to nie aparatczykom władzy, faktycznie mogło się żyć lepiej w PRL-u. Po prostu trzeba to sobie przyjąć do świadomości.
PRL też miał różne strony, różne stopnie zamordyzmu, gorsze i lepsze okresy.