: 04 lut 2013, 0:12
Pomnik jak pomnik tylko z tą wielkością przesadzili. Kaczyński 2,5 m. Przynajmniej o metr za dużo. 
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Nie żebym był entuzjastą stawiania pomnik?w Lechowi Kaczyńskiemu, ale jeśli już stawiać, to właśnie za publiczne pieniądze - w końcu był jednak prezydentem tego kraju...Wolfchen pisze:Aczkolwiek pozytywnym aspektem w tym całym zamieszaniu jest to, że na ten pomnik nie idzie publiczna kasa.
Żyjącym się pomników nie stawia (z wyjątkami...). Kaczorowski swoich pomników się jeszcze pewnie doczeka.Wolfchen pisze:Kaczorowski, Wałęsa i Kwaśniewski również.
A to się stawia oddzielne pomniki jako prezydentowi, oddzielne jako naukowcowi i oddzielne jako działaczowi niepodległościowemu? Narutowicz wszystko łączył, trochę zasług w życiu miał.MeWa pisze:Ale skoro Narutowicz może mieć swoje place i pomniki, skoro najwyraźniej jego jedyną zasługą na stanowisku prezydenta było to, że go ktoś zastrzelił...
OIDP to Kwachu jak odchodził po II kadencji nie był lubianym politykiem w Polsce wg sondaży. Startować nie mógł, bo więcej jak II kadencje na stołku prezydenckim być nie można, więc trochę było mu też wszystko jedno. Nawet SLD w wyborach potem po dupie dostało (w 2005 wybory prezydenckie i parlamentarne zbiegły się w podobnym momencie). Druga (a nawet trzecia, bo druga miłość to raczej była przy wyborach w 2000 r.grzegorz w temacie religijnym pisze:(...)sprowadza się do nierobienia niczego konkretnego (chyba za to zresztą ogół Polaków kocha Kwaśniewskiego).
Tego chyba jeszcze nie było - klub stanowczo żąda odwołania swojego wicemarszałka za pierdołę, a inne kluby tegoż wicemarszałka bronią jak niepodległości...Polityk zapowiedział, że jeżeli Nowicka nie odejdzie, to RP złoży wniosek o odwołanie wszystkich marszałków, w tym także Ewy Kopacz. - Wanda Nowicka powiedziała, że zrezygnuje ze stanowiska jeśli nie zostanie odwołana. Zobaczymy, czy dotrzyma tych słów - przypomniał Palikot.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/palikot- ... omosc.html
Apetyt rośnie w miarę jedzenia.esbek pisze:Mi bardzo podobał się tekst Pani Szydło "nam należy się więcej"
Nieodłączna córa Solidarności.
Nieuczciwe jest takie formułowanie myśli, bo tak właśnie miało być. Ja bym powiedział raczej: 'gdyby panowały u nas normalne standardy przyzwoitości, nikt nie blokowałby kandydatury na marszałka z powodu jego seksualności, a tym bardziej nie robiłby tego stawiając tę kwestię wyżej niż standardy etyczne marszałka dotychczasowego'.Wiliam pisze:Gdyby u nas były normalne standardy to pani Nowicka wyleciała by za tekst "że wzięła nagrodę bo inaczej by się zmarnowało". Nawet jeśli to prawda (o tym marnotrawstwie) to wydaje mi się że nie powinna tego mówić.