Strona 314 z 551

: 09 lut 2013, 22:14
autor: Wiliam
Ja zupełnie abstrachuję od tego co się toczy wokół pani Grodzkiej. Poprostu chciałbym dożyć czasów kiedy ludzie jakoś odpowiadający za finanse państwa nie będą mówić takich rzeczy.

: 19 lut 2013, 12:28
autor: Bastian
Tymczasem Korwin-Mikke startuje w wyborach uzupełniających do senatu:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... rtuje.html
i
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... bnika.html

: 20 lut 2013, 8:45
autor: MisiekK
Bastian pisze:Tymczasem Korwin-Mikke startuje w wyborach uzupełniających do senatu
To zawodowy kandydat w wyborach wszelakich. Dopóki będą jakieś wybory to tam będzie startował Korwin.

: 20 lut 2013, 9:13
autor: Wolfchen
Na brak kasy nie narzeka, to może ją topić w wyborach. :P

:arrow: Przed wykładem prof. Środy była mała zadymka w UW. Rewanż za zdjęcie 'debaty', o które wnioskował sam jej organizator? :-k

: 22 lut 2013, 21:20
autor: Os0
Jak tam powrót byłego prezydenta Kwaśniewskiego wam się widzi?

: 23 lut 2013, 10:31
autor: KwZ
Powrót dokąd? Do polityki?

Znalazłem tylko taką notkę z wp. O co chodzi z Kaliszem i Europą Plus?

Jeśli Kwaśniewski chce wracać do polityki, to dziwne, że nie przez SLD. Tam też nie ma lidera, i to od wielu lat. Podejrzewam, że chodzi o walki wewnętrzpartyjne, do których się nie chce mieszać. Jeśli tak, to bardzo smutne.

Kwaśniewski może wspomóc Ruch Palikota w stopniu akurat wystarczającym do dostania się do kolejnego Sejmu. I dostać trochę czasu antenowego.

: 23 lut 2013, 15:57
autor: fik
KwZ pisze:Jeśli Kwaśniewski chce wracać do polityki, to dziwne, że nie przez SLD. Tam też nie ma lidera, i to od wielu lat.
Wprost przeciwnie. Droga przez SLD jest drogą wyłącznie ku zagładzie politycznej.

: 23 lut 2013, 16:02
autor: KwZ
Ale to nadal dla mnie dziwne, jak wielkim bagnem musi być SLD.

Cimoszewicz też w którymś momencie spakował swoje zabawki i wrócił do lasu, z dala od polityki.

: 27 lut 2013, 18:09
autor: TGM
ZTM pisze:Zarząd Transportu Miejskiego otrzymał propozycję wsparcia kampanii społecznej polegającej na zachęcaniu pasażerów do prowadzenia rozmów w trakcie podróży środkami lokalnego transportu zbiorowego. Znakiem rozpoznawczym osób chętnych do pogawędki byłyby przypinki będącą symbolem akcji.
No to się zacznie ](*,) . Co druga gadka emerytów skończy się na polityce. A 90% gadek o polityce skończy się na konflikcie i ubliżaniu :P :D .

: 28 lut 2013, 11:43
autor: yavorius
TGM pisze:Co druga gadka emerytów skończy się na polityce.
Raczej o zdrowiu.

: 01 mar 2013, 19:46
autor: bosman30
yavorius pisze:Raczej o zdrowiu.
Zaczna wymieniać wachlasz chorób i jakie leki są najlepsze.

: 07 mar 2013, 13:53
autor: reserved

: 07 mar 2013, 13:57
autor: JacekM
Szopką to było niedopuszczenie Glińskiego do głosu - a JarKacz ich doskonale rozegrał. Ciężko będzie teraz ukuć taką narrację, żeby się PO nie dostało.

: 07 mar 2013, 13:59
autor: reserved
A w regulaminie obrad jest gdzieś napisane o tym, że mogą przemawiać tam publicznie także wirtualni premierzy? Pytam bo serio nie wiem. :>

: 07 mar 2013, 14:00
autor: MeWa
Ponoć przemówienie Glińskiego byłoby niezgodne z regulaminem.