A teraz o polityce... (tej krajowej)

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 08 mar 2013, 14:37

JacekM pisze:Ja jestem nieprzekonany i bardziej przemawia do mnie wczorajsze przemówienie JarKacza od emocjonalnego ataku Tuska.
Moim zdaniem nie ma absolutnie żadnego znaczenia, co oni obydwaj wczoraj mówili.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 08 mar 2013, 15:31

Za to ja jak zwykle zgadzam się z Premierem Tuskiem.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 08 mar 2013, 15:35

Moim zdaniem nie ma absolutnie żadnego znaczenia, co oni obydwaj wczoraj mówili.
To fakt, niestety znaczenie ma to co było o 19 w tvn i 19.30 w tvp.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 08 mar 2013, 15:43

JacekM pisze:
Moim zdaniem nie ma absolutnie żadnego znaczenia, co oni obydwaj wczoraj mówili.
To fakt, niestety znaczenie ma to co było o 19 w tvn i 19.30 w tvp.
Niewiele większe.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Poc Vocem
(volviak)
Posty: 3481
Rejestracja: 01 mar 2008, 13:15
Lokalizacja: al. Rzepy pospolitej

Post autor: Poc Vocem » 08 mar 2013, 15:52

reserved pisze:Za to ja jak zwykle zgadzam się z Premierem Tuskiem.
Wiesz, że to w połączeniu z wielką literą w słowie premier stwarza wrażenie jakbyś darzył go nabożną czcią? 8-(
In times of eternal darkness / In times of peace and embrace / When the minstrel of atrophy mock us / There's need for love and there's need for death / Too late for understanding / Too late for your tears

mobil one
Posty: 2027
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:23
Lokalizacja: właściwa
Kontakt:

Post autor: mobil one » 08 mar 2013, 16:03

reserved pisze:Za to ja jak zwykle zgadzam się z Premierem Tuskiem.
Zwiedzałeś nasypy kolejowe ?
Linia 155: 1966-2011

155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)

WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 08 mar 2013, 16:06

mobil one pisze:
reserved pisze:Za to ja jak zwykle zgadzam się z Premierem Tuskiem.
Zwiedzałeś nasypy kolejowe ?
A co tu mają nasypy kolejowe do rzeczy?
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

mobil one
Posty: 2027
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:23
Lokalizacja: właściwa
Kontakt:

Post autor: mobil one » 08 mar 2013, 16:10

Mają i to dużo...Wbrew pozorom.Na nasypach rośnie ulubiona roślina Wielkiego Dietetyka Niesiołowskiego.
Linia 155: 1966-2011

155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)

WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 08 mar 2013, 16:12

mobil one pisze:Mają i to dużo...Wbrew pozorom.Na nasypach rośnie ulubiona roślina Wielkiego Dietetyka Niesiołowskiego.
I co to ma do zgadzania bądź nie z premierem?
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

mobil one
Posty: 2027
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:23
Lokalizacja: właściwa
Kontakt:

Post autor: mobil one » 08 mar 2013, 16:14

Ciekawe co ? Może przynależność do tej samej ekhm...partii ?
Linia 155: 1966-2011

155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)

WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 08 mar 2013, 16:15

Przepraszam, to z rozpędu. Chodziło mi o premiera Tuska. ;)

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 08 mar 2013, 16:18

mobil one pisze:Ciekawe co ? Może przynależność do tej samej ekhm...partii ?
"Zgadzam się z premierem Tuskiem" nie oznacza, że muszę zgadzać się z postępowaniem czy wypowiedziami każdego z członków tej partii. Jak już bierzesz udział w dyskusji, to nie używaj argumentów od czapy.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

esbek
Posty: 542
Rejestracja: 19 gru 2010, 16:50
Kontakt:

Post autor: esbek » 08 mar 2013, 16:46

Bardzo często na forach internetowych gdy krytykuję Pana Kaczyńskiego, to jestem zaraz oskarżany o popieranie Pana Tuska. I to samo spotyka również innych dyskutantów.
ps. "Pan" pisałem z dużej litery jako zwrot grzecznościowy, a nie uwielbienie dla którejkolwiek z tych osób, których osobiście delikatnie mówiąc nie popieram.
http://www.youtube.com/user/esbek2
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 08 mar 2013, 16:48

MeWa pisze:"Zgadzam się z premierem Tuskiem" nie oznacza, że muszę zgadzać się z postępowaniem czy wypowiedziami każdego z członków tej partii. Jak już bierzesz udział w dyskusji, to nie używaj argumentów od czapy.
Z panem Niesiołowskim też się często zgadzam, niemniej słowa, jakie wypowiada on wielokrotnie budzą mój sprzeciw i sprawiają, że nie jest on godny mojej uwagi.

blinski
Posty: 1310
Rejestracja: 25 kwie 2007, 14:08
Lokalizacja: z domu, po kryjomu

Post autor: blinski » 08 mar 2013, 16:55

JacekM pisze:Przez godzinę jechał z głowy, wyliczając 12 punktów. I uwaga - o Smoleńsku odezwał się pod koniec wystąpienia. Oglądałeś? Czy tylko na podstawie agitki red. Sobieniowskiego się wypowiadasz?
Oglądałem tyle ile wytrzymałem, ale właśnie przez to, że nie mówił nic nowego uznałem, że nie warto. No ale jeśli ci się chce, możesz to, czego nowego się dowiedziałeś o rządzie Tuska od Kaczyńskiego przytoczyć.
Nie wiem, co powiedział Sobieniowski, nie oglądam wiadomości na żadnym kanale - strata czasu.
Ja jestem nieprzekonany i bardziej przemawia do mnie wczorajsze przemówienie JarKacza od emocjonalnego ataku Tuska.
Mnie wypowiedź Tuska też nie przekonała, ale jestem przyzwyczajony do tego, żeby nie kierowac się tym, co mówią politycy - a na pewno nie PO, których PR opiera się na 'to nie my', 'nic o tym nie wiem', 'pani redaktor, nie mogę teraz powiedzieć' i na mieleniu nudnych zdań wypowiadanych z nudnym wyrazem twarzy.
Kaczyńskiemu udało się opanować dobrze mówienie kłamstw i bzdetów z kamiennym wyrazem twarzy Poważnego Profesora i myślę, że jesteś chyba jednak za młody żeby mieć lata 2005-07 i odwalanie przez niego tych samych numerów przed oczami, jeśli w ogóle bierzesz pod uwagę, żeby coś z tego, co powiedział, odnosiło się do rzeczywistości.
Na moim timelinie na twitterze poza posłami PO reakcje były pozytywne.
No i właśnie to jest ta przykra różnica w czasie, że dla młodych to jest jedynie 'ale zrobił Tuska, jaki numer' bez refleksji nad dokładaniem się do rozkładu i tak leżących już standardów politycznej dyskusji.

ODPOWIEDZ