Strona 33 z 185

: 15 sty 2011, 13:45
autor: R-9 Chełmska
Po drugie Suzuki te używańce będzie mógł sprzedać po bardzo wysokiej cenie, jako "pewne używane", firmowane przez autoryzowany salon/serwis
Daniel_FCB pisze: Proste, szkoły nauki jazdy będą musiały kupic fabrycznie nowe samochody, bo używanych w Polsce nie ma (sprzedano coś koło 300 swiftów).
W "Wyborczej" czytałem, że chcą ściągać dwu-trzyletnie z Niemiec, choć te są sprzed niedawnego face-liftingu.

: 15 sty 2011, 16:56
autor: Premo
R-9 Chełmska pisze:W "Wyborczej" czytałem, że chcą ściągać dwu-trzyletnie z Niemiec, choć te są sprzed niedawnego face-liftingu.
Ale i tak dla kursantów atrakcyjniejsza będzie oferta prezentowana przez szkoły które zakupią nowe samochody

: 15 sty 2011, 19:57
autor: R-9 Chełmska
Premo pisze:
Ale i tak dla kursantów atrakcyjniejsza będzie oferta prezentowana przez szkoły które zakupią nowe samochody
Kursanci mają takie pojęcie, że w ogóle nie odróżnią...

: 16 sty 2011, 0:00
autor: Premo
R-9 Chełmska pisze: Kursanci mają takie pojęcie, że w ogóle nie odróżnią...
Muszą być jakieś różnice choćby we wnętrzu auta. Zewnętrznie to one faktycznie różnią się tylko szczegółami

: 16 sty 2011, 2:28
autor: Tyrystor
Zegary są "normalnie" umiejscowione, a nie na środku :)

: 16 sty 2011, 14:54
autor: Premo
Tyrystor pisze:Zegary są "normalnie" umiejscowione, a nie na środku :)
Ale chodzi o różnice pomiędzy Swiftami

: 16 sty 2011, 16:08
autor: Pawel_
Panowie, może też i Panie - wie ktoś, jakie trasy egzaminacyjne są w Ciechanowie, Ostrołęce, Łomży? ;]

: 16 sty 2011, 16:19
autor: R-9 Chełmska
W Łomży wyjazd z WORD jest na BARDZO ruchliwą wylotówkę, z tego względu nie polecam, sam bym bez wymuszenia nie wyjechał, aczkolwiek może egzaminatorzy przymykają na to oko, nie mam pojęcia.

: 16 sty 2011, 16:23
autor: Pawel_
Podziękował. :spoko:

Ciechanów.. Ostrołęka.. Odbiór... :> ;-)

: 16 sty 2011, 18:29
autor: ikarus
Siedlce i jeżdzimy trasami egzaminacyjnymi.

: 16 sty 2011, 18:38
autor: Pawel_
ikarus pisze:Siedlce i jeżdzimy trasami egzaminacyjnymi.
:> :> :>

: 20 sty 2011, 23:28
autor: R-9 Chełmska

: 21 sty 2011, 0:20
autor: MeWa
a nie przysługuje odwołanie do KIO? Czy też minęły już terminy?

: 21 sty 2011, 17:02
autor: Anna Jaworska
Daniel_FCB pisze:Proste, szkoły nauki jazdy będą musiały kupic fabrycznie nowe samochody, bo używanych w Polsce nie ma (sprzedano coś koło 300 swiftów).
O sprzedaży jakich swiftów mówisz??
Bo jeśli miałeś na myśli swifta dostępnego w salonach, dla przeciętnego Kowalskiego, to nie mam pojęcia skąd wziąłeś tą liczbę.
Oto dane sprzedaży za tylko pierwsze trzy lata, po wprowadzeniu nowej generacji:
- rok 2005: 482 egzemplarze
- rok 2006: 1 131 egzemplarzy
- rok 2007: 1 164 egzemplarzy (dane za okres od stycznia do sierpnia włącznie)
(za samar.pl)

Kolejnych lat nie chce mi się szukać.

: 01 lut 2011, 17:41
autor: Pawel_
WORD Warszawa na swojej stronie internetowej pisze:Nowe pojazdy egzaminacyjne na kat B i BE

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie informuje, że w dniu 01.02.2011 r. została podpisana umowa z firmą POL-MOT Auto Sp. z o.o., której przedmiotem jest wynajem pojazdów do przeprowadzania egzaminów w zakresie kat. B oraz B+E. Nowymi pojazdami egzaminacyjnymi przeznaczonymi do przeprowadzania egzaminów w zakresie kat. B będą samochody marki SKODA typ FABIA FL HB STYLE 1.2 TSI. W zakresie kat. B+E do egzaminowania będzie przeznaczony samochód marki FIAT typ SCUDO 2.0 Mj 16V 120 KM COMBI FAMILY.
WORD Warszawa