: 04 lut 2013, 17:35
Że Ci się to nie nudzi. Człowieku, wyluzuj. 
Piotrekbe pisze:tylko mieszacie ludzią w głowach.
Piłka nożna jest mojom rozrywkom?MichalJ pisze:Rozrywkom. Osobistom. (Wężykiem się nie da...)
Liczyć nie umiesz,klasyki nie znasz.... Parafrazy nie wychwytujesz... Wstydź się panPawel_ pisze:Piłka nożna jest mojom rozrywkom?MichalJ pisze:Rozrywkom. Osobistom. (Wężykiem się nie da...)
Wolfchen w temacie o Trasie Łazienkowskiej pisze:ale z marną ofertą 2 kursów/godzinę to byłoby to co najmniej śmieszne (przypominam o problemah ze Wspólnym Biletem).
Wydawało mi się, że temat miał nie służyć wypisywaniu literówek i takich zwykłych błędów...reserved pisze:Wolfchen w temacie o Trasie Łazienkowskiej pisze:ale z marną ofertą 2 kursów/godzinę to byłoby to co najmniej śmieszne (przypominam o problemah ze Wspólnym Biletem).
W SJP jest "po ptokach".MeWa pisze:Czy w takim razie "po ptakach" jest niepoprawne?
"Zdziesiątkować" to bynajmniej nie znaczy "zdziesięciokrotnić".Bywalec pisze:Mi się post zdziesiątkował. Po wysłaniu się nie wyświetlił, a potem zauważyłem (jak chciałem, by się wreszcie wysłał), że był zdziesiątkowany.