Strona 322 z 453

: 04 lut 2013, 17:35
autor: Pawel_
Że Ci się to nie nudzi. Człowieku, wyluzuj. :P

: 04 lut 2013, 17:36
autor: MichalJ
Każdy ma prawo do rozrywki po robocie. :)

: 04 lut 2013, 17:37
autor: Pawel_
WawKom rozrywką?

: 04 lut 2013, 23:35
autor: MichalJ
Rozrywkom. Osobistom. (Wężykiem się nie da...)
Piotrekbe pisze:tylko mieszacie ludzią w głowach.

: 05 lut 2013, 19:52
autor: Pawel_
MichalJ pisze:Rozrywkom. Osobistom. (Wężykiem się nie da...)
Piłka nożna jest mojom rozrywkom? :D

: 05 lut 2013, 20:02
autor: Szeregowy_Równoległy
Pawel_ pisze:
MichalJ pisze:Rozrywkom. Osobistom. (Wężykiem się nie da...)
Piłka nożna jest mojom rozrywkom? :D
Liczyć nie umiesz,klasyki nie znasz.... Parafrazy nie wychwytujesz... Wstydź się pan ;P

: 05 lut 2013, 20:07
autor: Pawel_
No, to jest rozrywka nocom. :keke:

: 06 lut 2013, 22:10
autor: MeWa
Skąd się wzięło "po ptokach"?
Pytam, bo żeby komuś wytłumaczyć, że to nie jest "po ptakach", to dobrze też wyjaśnić genezę ;)

: 06 lut 2013, 22:27
autor: Panna Kajzerka
"Ptoki" to po ślůnsku. ;-) Ale skąd się wzięło akurat takie powiedzonko to nie wiem.

: 06 lut 2013, 22:28
autor: reserved
Wolfchen w temacie o Trasie Łazienkowskiej pisze:ale z marną ofertą 2 kursów/godzinę to byłoby to co najmniej śmieszne (przypominam o problemah ze Wspólnym Biletem). 8-(

: 06 lut 2013, 22:29
autor: MeWa
No właśnie. Czy w takim razie "po ptakach" jest niepoprawne?

[ Dodano: Sro 06 Lut, 2013 ]
reserved pisze:
Wolfchen w temacie o Trasie Łazienkowskiej pisze:ale z marną ofertą 2 kursów/godzinę to byłoby to co najmniej śmieszne (przypominam o problemah ze Wspólnym Biletem). 8-(
Wydawało mi się, że temat miał nie służyć wypisywaniu literówek i takich zwykłych błędów...

: 06 lut 2013, 22:51
autor: Bastian
MeWa pisze:Czy w takim razie "po ptakach" jest niepoprawne?
W SJP jest "po ptokach".

: 07 lut 2013, 20:53
autor: bepe
Bywalec pisze:Mi się post zdziesiątkował. Po wysłaniu się nie wyświetlił, a potem zauważyłem (jak chciałem, by się wreszcie wysłał), że był zdziesiątkowany.
"Zdziesiątkować" to bynajmniej nie znaczy "zdziesięciokrotnić".

: 07 lut 2013, 23:58
autor: KwZ
A zdziesiątkować się? ;)

: 08 lut 2013, 0:09
autor: bepe
Tylko w przypadku samobójców ;)