Sprawa krzyĹźa prezydenckiego

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1716
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 16 wrz 2010, 8:43

Amen.
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
m72
(mateusz72)
Posty: 1780
Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: m72 » 16 wrz 2010, 9:20

Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.

Rosa
Posty: 4598
Rejestracja: 20 gru 2005, 14:47
Lokalizacja: os Wilga

Post autor: Rosa » 16 wrz 2010, 9:53

Co się odwlecze to nie uciecze :)
Teraz krzyża się pozbyto, jak pojawi sie prezydent z innej opcji to pomnik i tak tam powstanie. Jeśli ktoś uważa że pomnik na powazkach będzie pelnil swoją funkcję to niech się tam przejedzie i zobaczy gdzie go robią, boczna alejka na samym koncu cmentarza.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36679
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 16 wrz 2010, 9:57

Rosa pisze:Jeśli ktoś uważa że pomnik na powazkach będzie pelnil swoją funkcję
A jaka to ma być funkcja? Walenia w oczy?
Rosa pisze:jak pojawi sie prezydent z innej opcji to pomnik i tak tam powstanie
To zmniejsza szanse pojawienia się takiego prezydenta :P
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 16 wrz 2010, 10:07

Rosa pisze:jak pojawi sie prezydent z innej opcji to pomnik i tak tam powstanie. Jeśli ktoś uważa że pomnik na powazkach będzie pelnil swoją funkcję to niech się tam przejedzie i zobaczy gdzie go robią, boczna alejka na samym koncu cmentarza.
Poniatowski na samolocie? Kaczynski na poniatowskim czy poniatowski won? A co oczekiwales ze kogos z powazek wywala zeby bylo miejsce na pomnik przy glownej alei?

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5313
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 16 wrz 2010, 10:18

Rosa pisze:Co się odwlecze to nie uciecze :)
Teraz krzyża się pozbyto, jak pojawi sie prezydent z innej opcji to pomnik i tak tam powstanie. Jeśli ktoś uważa że pomnik na powazkach będzie pelnil swoją funkcję to niech się tam przejedzie i zobaczy gdzie go robią, boczna alejka na samym koncu cmentarza.
Ja uważam że powinno się zburzyć pałac kultury i usypać kopiec w tym miejscu albo pierdzielnąć piramidkę, może to "godnie upamiętni" byłego prezydenta... ](*,)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 16 wrz 2010, 10:58

Wystarczy PKiN dobudować poprzeczkę gdzieś wysoko...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

blinski
Posty: 1310
Rejestracja: 25 kwie 2007, 14:08
Lokalizacja: z domu, po kryjomu

Post autor: blinski » 16 wrz 2010, 11:57

Rosa pisze:Co się odwlecze to nie uciecze :)
Teraz krzyża się pozbyto, jak pojawi sie prezydent z innej opcji to pomnik i tak tam powstanie. Jeśli ktoś uważa że pomnik na powazkach będzie pelnil swoją funkcję to niech się tam przejedzie i zobaczy gdzie go robią, boczna alejka na samym koncu cmentarza.
To 'godne upamiętnienie' dla niektórych przybiera formę psychozy. Sztuka dla sztuki, rozdzierająca serce potrzeba pokazaniu 'reszcie świata' gestu Kozakiewicza.. może to ma jakieś głębsze przyczyny, ale nikt z 'obrońców' do tej pory nie potrafił ich przekonująco wyłożyć.

fraktal
Posty: 5502
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 16 wrz 2010, 12:12

Przypomnę fragment mojego postu z dnia 20 sierpnia:
Na koniec kolejna niepomyślna wiadomość. Ksiądz Jacek Siekierski, obecny rektor kościoła św. Anny jest na urlopie do 15 września, więc możliwe nawet, że krzyż do tego czasu pod pałacem pozostanie, jeśli nie umówiono się inaczej i będzie trzeba poczekać na powrót "gospodarza" kościoła. A znając też nieporadność obecnej kancelarii prezydenta, to dość prawdopodobny scenariusz.
No proszę, dziś mamy 16 września. Jakie to wszystko przewidywalne - można przyszłość przepowiadać. :razz:

Awatar użytkownika
Pink
Oh by the way, which one's Pink?
Posty: 649
Rejestracja: 19 mar 2009, 13:59

Post autor: Pink » 16 wrz 2010, 12:22

Rosa pisze:Co się odwlecze to nie uciecze :)
Teraz krzyża się pozbyto, jak pojawi sie prezydent z innej opcji to pomnik i tak tam powstanie. Jeśli ktoś uważa że pomnik na powazkach będzie pelnil swoją funkcję to niech się tam przejedzie i zobaczy gdzie go robią, boczna alejka na samym koncu cmentarza.
Ojej ojej. Trzeba dupkę ruszyć gdzieś tam na cmentarz, masakra... A co mają powiedzieć mieszkańcy Jeleniej Góry czy Świnoujścia - oni pewnie też chcieliby mieć gdzieś w pobliżu coś, co by im często przypominało o tragedii. Ich ból serca z nią związany jest przecież tak wielki, że mogliby o niej zapomnieć, gdyby coś ich co jakiś czas - jak to ujął Bastian - nie waliło w oczy! Żenada... :roll:

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 16 wrz 2010, 13:18

Koniec imprez pod krzyżem :cry:
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14790
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 16 wrz 2010, 14:26

No nareszcie... Lepiej późno, niż wcale, choć obecna władza tym niezdecydowaniem i brakiem pewności siebie u mnie mocno za skórę zalazła... Przecież to powinni w sierpniu, albo i wcześniej załatwić. 8-(
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 255 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7693
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 16 wrz 2010, 17:42

zzz pisze:Ktos zabral kryz w nocy :)
Wielu by chciało, żeby to była noc. Krzyż został zabrany o 8 rano.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

przewoz
Posty: 6157
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 16 wrz 2010, 19:27

Jak na razie władze pokazały, że z niczym sobie nie potrafią poradzić. Z obrońcami krzyża - musieli sobie poradzić takim cyrkiem, a w sprawie katastrofy: zaprosić na odsłonięcie pomnika czy tablicy zaprosić nie potrafią. To już chyba nawet w poprzednim systemie na pogrzeby władza zapraszała, jak kogoś....
Nie za bardzo mi się to wszystko podoba.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36679
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 16 wrz 2010, 19:37

przewoz pisze:zaprosić na odsłonięcie pomnika czy tablicy zaprosić nie potrafią
Na odsłonięcie pomnika przecież zapraszają :> Jeszcze półtora miesiąca...

A jak zapraszali w sierpniu, to wyszła z tego kompromitacja i zamieszki. Też bym więcej nie zapraszał.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ODPOWIEDZ