Przegubowiec

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 09 cze 2012, 22:42

Wróćcie do tematu, please.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

prosper5250
Posty: 842
Rejestracja: 11 lip 2007, 20:57
Lokalizacja: Białołęka-Ratusz

Post autor: prosper5250 » 09 cze 2012, 22:51

Ale temat został wyczerpany. Przegubowca nie ma i nie będzie.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7683
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 10 cze 2012, 0:38

Wpisy pod deklaracją red. Osowskiego są za to ciekawe.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3596
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 10 cze 2012, 10:49

Jako ciekawostkę mogę powiedzieć że nie jest to pierwszy serwis mający problem z GW. Znam jeszcze jeden który miał podobne problemy i tamci admini jakoś sobie poradzili .
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7683
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 10 cze 2012, 23:20

rufio198 pisze:Jako ciekawostkę mogę powiedzieć że nie jest to pierwszy serwis mający problem z GW. Znam jeszcze jeden który miał podobne problemy i tamci admini jakoś sobie poradzili .
Tu też sobie poradzą. Jednym z efektów całej tej sytuacji będzie niechęć środowiska do współpracy z dziennikarzami Wyborczej (czego red. Osowski słusznie się obawia).
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 10 cze 2012, 23:29

Chyba źle szukam... A gdzie ta deklaracja?
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

MC
Posty: 1828
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 10 cze 2012, 23:31

Tu, ostatni akapit pod PS.

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5448
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 17 cze 2012, 0:06

Czym zastąpić przegubowca? Trochę brak mi ich galerii

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7683
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 17 cze 2012, 0:08

Premo pisze:Czym zastąpić przegubowca? Trochę brak mi ich galerii
Mam wrażenie, że wieszczący śmierć Przegubowca cieszą się zbyt wcześnie.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5448
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 17 cze 2012, 0:17

MisiekK pisze:Mam wrażenie, że wieszczący śmierć Przegubowca cieszą się zbyt wcześnie.
Ja tam nie wiem czy umarł na dobre czy to jakieś jaja albo pokazówa. Nudno trochę bez ich galerii wię c szuka innej która mogłaby ją zastąpić

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 17 cze 2012, 11:11

MisiekK pisze:
Premo pisze:Czym zastąpić przegubowca? Trochę brak mi ich galerii
Mam wrażenie, że wieszczący śmierć Przegubowca cieszą się zbyt wcześnie.
Jeżeli są dalej negocjacje w pewnej sprawie, to strona powinna działać mimo wszystko. Jak już trzeba zawiesić czasowo działalność, to tylko w ostateczności. I napisać z jakiś przyczyn. A nie tekst "Dziękujemy za wiele lat wspólnej podróży!". Dla mnie to jak pożegnanie.
Jak na razie pokazano, że nie zależy na widzach i zachowano się jak dziecko, które obrażone zabrało zabawki i poszło sobie.
Po za tym, jak się zawiesza, to się zawiesza. A nie po cichutku za kurtyną kasuje wszystkie zdjęcia i parę innych rzeczy. Jaki to ma cel? Dla mnie to jest pokazanie, że oprócz odwiedzających ma się w nosie także pracę autorów wszelakich artykułów i zdjęć, którzy zamieścili wiele cennych informacji na tym portalu. Nie uszanowano ich pracy i de facto pokazano, że są nie potrzebni... Jak Przegubowiec wróci, to teraz pytanie czy te same osoby co robiły wkład ponownie zaufają... Czy znowu nie stanie się drugi raz to samo, że któregoś pięknego dnia pod osłoną nocy, strona zniknie, bo ktoś ma focha...

Polecam przykład kolegów ze Śląska: http://www.wpk.katowice.pl/ Nie mieli już czasu tworzyć stronę, to ją zawiesili ale, zostawili ją w sieci jako skarbnica wiedzy.

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5448
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 17 cze 2012, 11:53

http://web.archive.org/web/200308040239 ... owiec.com/
Cofnijmy się w czasie

[ Dodano: |17 Cze 2012|, 2012 12:12 ]
http://web.archive.org/web/200509240811 ... owiec.com/
To już nie pierwszy tego typu kryzys

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 17 cze 2012, 13:31

Premo pisze: http://web.archive.org/web/200509240811 ... owiec.com/
To już nie pierwszy tego typu kryzys
A widzisz różnice między tym co podałeś a stanem obecnym? W 2005 jak widzisz, było ogłoszenie, że są problemy i szukają nowych osób. A w obecnym czasie?
Jak już pokazałem, koledzy z portalu WPK Katowice napisali wprost o co chodzi, ale zostawili stronę, bo jednak szanują czytelników. Z Przegubowcem jest zupełnie co innego. Zamknięto z dnia na dzień stronę, informując w sposób lakoniczny (osobiście uważam, że po części nieprawdziwy) powód tegoż zamknięcia. Moim zdaniem tym jednym ruchem zepsuto markę, którą budowało wiele osób przez wiele lat. Z dnia na dzień skarbnica wiedzy na temat warszawskiej komunikacji po prostu zniknęła... Ale to decyzja właścicieli strony, w końcu oni podjęli tę decyzję.

bepe
Posty: 3516
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 17 cze 2012, 14:37

SławekM pisze:Z dnia na dzień skarbnica wiedzy na temat warszawskiej komunikacji po prostu zniknęła... Ale to decyzja właścicieli strony, w końcu oni podjęli tę decyzję.
Jeśli do administracji Przegubowca zgłosiła się Agora z roszczeniami finansowymi, to ja im się nie dziwię. Jeśli jest tak, jak się o tym pisze, to właściciele serwisu muszą się w tej chwili troszczyć o swój własny byt, a nie o o czytelników.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 17 cze 2012, 14:48

bepe pisze:
SławekM pisze:Z dnia na dzień skarbnica wiedzy na temat warszawskiej komunikacji po prostu zniknęła... Ale to decyzja właścicieli strony, w końcu oni podjęli tę decyzję.
Jeśli do administracji Przegubowca zgłosiła się Agora z roszczeniami finansowymi, to ja im się nie dziwię. Jeśli jest tak, jak się o tym pisze, to właściciele serwisu muszą się w tej chwili troszczyć o swój własny byt, a nie o o czytelników.
No skoro wiadomo, że chodzi o Agorę, to dlaczego nie zostało jasne o tym napisane? Dlaczego o tym nie można przeczytać na stronie Przegubowca tylko np. na blogu "Autobus czerwony"? Na pewno lepiej czytelnicy by przyjęli taką informację niż taką jaką obecnie można przeczytać na stronach "P".

Zablokowany