: 13 sty 2006, 11:45
No chyba gdyby włączono tabor łomiankowskiej komunikacja do ZTM. 
Colony pisze:No chyba gdyby włączono tabor łomiankowskiej komunikacji do ZTM.
Zastanów się co piszesz. Te Jelcze z Łomianek są utrzymane w większości w takim stanie (zarówno do strony mechaniki, jak i czystości) że nie jeden wóz z MZa może poważyć o takim serwisie.MZ pisze:Colony pisze:No chyba gdyby włączono tabor łomiankowskiej komunikacji do ZTM.Właśnie dlatego nie jest on włączany, żeby nie robić obciachu
.
Podejrzewam, że znacznej większości pasażerów wisi wygląd tego czym jadą, ale fakt, że płacą 2 razy za bilet już nie.Predator pisze:A co do wyglądu : sam nie wiem czy nie wolał bym takiego Jelcza od jakiegoś Ikarusa solówki co go w połowie rdza zażarła, a do karoserii ma poprzyczepiane blachy pomalowane farbą olejną na nity, aby zasłonić dziury.
Colony pisze:No chyba gdyby włączono tabor łomiankowskiej komunikacji do ZTM.
MZ pisze:Właśnie dlatego nie jest on włączany, żeby nie robić obciachu.
Predator pisze:Zastanów się co piszesz. Te Jelcze z Łomianek są utrzymane w większości w takim stanie (zarówno do strony mechaniki, jak i czystości) że nie jeden wóz z MZA może poważyć o takim serwisie.
Uwierz mi, że nie. Na nic tak się nie ku*wi jak na predkosc autobusów z PKS Grodzisk, więc to ma jednak znaczenie co przyjedzie. Ale to EOT. Rozumiem sens twojej wypowiedzi odnosnie 2 biletów.Andrzej pisze:Podejrzewam, że znacznej większości pasażerów wisi wygląd tego czym jadą
Musiałyby duuuużo zapłacić. Poza tym w przypadku własnej linii to kasa z biletów trafia do nich w całości. A wątpię, żeby w przypadku ZTM opłata wynosiła tylko różnicę pomiędzy kosztami uruchomienia a wpływami biletówAndrzej pisze:Akurat to jedno to nie jest problem. Jakby Łomianki cudem wyłożyły kasę to brygady na pewno by się znalazły.Colony pisze: Brygady, brygady. To jest problem.
A czy nie było błędem lata temu oddawanie ówczesnej 701 Łomiankom? Nie byłoby teraz problemu. Natomiast w kwestii wspólnego biletu... wraca jak bumerang... skoro w planach są (co jeszcze nie znaczy że wejdą w życie:P) trzy strefy biletowe, ujednolicanie wszystkiego na Mazowszu... to niech się prezes dogada z prezesem i w tej kwestii. Niech Łomiankowicze nie płacą dodatkowo tylko za linię do domu, skoro i tak znakomita większość z nich zapewne korzysta z KM.MeWa pisze:Kwestia wspólnego biletu była już kiedyś poruszana, ale za Kaczyńskiego było dosyć nieprzychylne nastawienie do gmin podmiejskich
KMŁ współpraca z ZTM potrzebna jak dziura w moście.Filipinho pisze:Łomiankom się za nic nie opłaca ujednolicanie biletów. To zdecydowanie zmniejszyło by ich zyski.
Dlatego powstała KMŁ, bo niegdyś zapchane i niezbyt częste 701 przy szybkiej rozbudowie Łomianek w latach 90 nie było w stanie zaspokoić potrzeb mieszkańcówFrencher pisze:KMŁ współpraca z ZTM potrzebna jak dziura w moście.Filipinho pisze:Łomiankom się za nic nie opłaca ujednolicanie biletów. To zdecydowanie zmniejszyło by ich zyski.
Firma funkcjonuje dobrze, ma w miarę dobre rozkłady. Gdyby się dobrali do rozkładów "spece" z ZTM to by ludzie na dachu musieli jeździć, a firma by nawet nie zarobiła na paliwo.
terefere - KMŁ powstała dzięki lobbingowi i układom Jacka Kuroniajacek pisze:Dlatego powstała KMŁ, bo niegdyś zapchane i niezbyt częste 701 przy szybkiej rozbudowie Łomianek w latach 90 nie było w stanie zaspokoić potrzeb mieszkańcówFrencher pisze:KMŁ współpraca z ZTM potrzebna jak dziura w moście.
Firma funkcjonuje dobrze, ma w miarę dobre rozkłady. Gdyby się dobrali do rozkładów "spece" z ZTM to by ludzie na dachu musieli jeździć, a firma by nawet nie zarobiła na paliwo.
Od Łomianek chciano 6mld (starych) złotych za ówczesną linię 701 - a oni kupili za 2,5mld. (starych) złotych 12 nowych autobusówkulikowski pisze:terefere - KMŁ powstała dzięki lobbingowi i układom Jacka Kuronia