Strona 5 z 10
: 20 kwie 2009, 11:42
autor: Santos
TJ pisze:Flash8222 pisze:
Jednak przeliczyłeś się

Mówiłem, że to plotka wymyślona przez szmatławiec... Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz?
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Spokojnie Panowie. Kierownicy zajezdni nie są powoływani żeby można było ich zwolnić od tak. Zwolnienie osoby zatrudnionej na umowę o pracę musi być poparte argumentami. Inaczej osoba zwolniona wygra w sądzie pracy bez najmniejszych problemów. W tym przypadku argumenty takie mogą znaleźć się w raporcie pokontrolnym, takie jak zaniedbania kierownictwa oddziału. Poza tym jest jeszcze okres wypowiedzenia...
Argumentem przeciwko Zarębie jest nie tylko zły stan części pojazdów, jak i również opieszałość w przebudowie pomp i jednocześnie dezorganizacja ruchu w godzinach zjazdowych - nawet wczesno zjazdowych
[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 11:42 ]
Flash8222 pisze:Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz?
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
3/4 etatu i nie stać Cię na piwko ?

: 20 kwie 2009, 11:46
autor: Aleksander2560
Santos pisze:Nie jestem pewny ale pierwsi dzienni dyżurni przychodzą jakoś przed 4

Pierwsze dyżury są na 4:00

: 20 kwie 2009, 14:07
autor: BJ
Santos pisze:jak i również opieszałość w przebudowie pomp i jednocześnie dezorganizacja ruchu w godzinach zjazdowych - nawet wczesno zjazdowych
Jakoś ten remont przeprowadzić trzeba

: 20 kwie 2009, 14:09
autor: Domino2001
remont kadrowy mechaników
: 20 kwie 2009, 14:41
autor: 5280
Aleksander2634 pisze:Santos pisze:Nie jestem pewny ale pierwsi dzienni dyżurni przychodzą jakoś przed 4

Pierwsze dyżury są na 4:00

Na Stalowej 3:30
: 20 kwie 2009, 15:11
autor: levar
Flash8222 pisze:Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz?
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Nie przyniosę, ponieważ się nie zakładaliśmy

.
[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 15:12 ]
TJ pisze:Zwolnienie osoby zatrudnionej na umowę o pracę musi być poparte argumentami.
Nie można kogoś zwolnić ot tak, ale można chyba odsunąć pracownika od pełnienia określonej funkcji, w tym wypadku kierownika?
[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 15:13 ]
Santos pisze:Argumentem przeciwko Zarębie jest nie tylko zły stan części pojazdów, jak i również opieszałość w przebudowie pomp i jednocześnie dezorganizacja ruchu w godzinach zjazdowych - nawet wczesno zjazdowych

Widzę, że i Ty nie przepadasz za Zetem

. Cóż, niektórzy fanatycznie go bronią, i wcale nie są to pracownicy zakładu
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
.
: 20 kwie 2009, 15:15
autor: levar
Stalowa to ma dziwne zwyczaje...

: 20 kwie 2009, 15:16
autor: BJ
levar pisze:Widzę, że i Ty nie przepadasz za Zetem.
A kto za nim przepada?
: 20 kwie 2009, 15:24
autor: levar
Może nikt go nie "kocha", ale zapewniam Cię, że są jego zwolennicy, dla których niekompetencja Zeta nie jest żadnym argumentem przeciwko niemu.
: 20 kwie 2009, 16:33
autor: 5280
levar pisze:Stalowa to ma dziwne zwyczaje...

Tylko u nas bardzo duża ilość wyjazdów zaczyna sie przed 4. Więc 3.30 jest chyba uzasadniona??

: 20 kwie 2009, 16:52
autor: Jamnik
fraktal pisze:Natomiast jeśli to prawda o tej ciasnocie na Redutowej, to ciekawe, co się dzieje, jak dany kierowca sobie odblokuje już swój wóz zastawiony przez inne autobusy, a tu wóz nie chce mu odpalić bądź ruszyć itp.
Dosyć logiczną i rozsądną kolejnością jest najpierw odpalenie wozu, chociażby w celu "napompowania" go, a dopiero potem wykonywanie dalszych czynności (oczywiście z wyjątkiem sprawdzenia poziomu oleju).
: 20 kwie 2009, 17:48
autor: gregory5576
Redutowa ma być na terenie zawartym w kwadracie ulic Redutowa,Nakielska, Norwida,Pustola. Plac przy Szulborskiej (2 plac) jest sprzedany lub będzie na razie wszystko jest po staremu, znika z planu zajezdni ta nieszczęsna kotłownia.
[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 18:05 ]
A dyżury u nas to zaczynają się o 4:00, wozy zjeżżąją przed 2:00, a wyprawka robi się w kantorku między 1, a 2. Wyprawka ma być u dyspozytora o 2. Zanim po rozdziela wozy jest 3. Więc nie da się wystawić wozu i przygotować go przed wyprawką. I ten co ma wyjazd na pierwszego nie raz musi czekać na wóz no i papiery (karta drogowa). Nie którzy mają "swoje" fury ,które razem z "właścicielem" komputer wystawia do podziału z automatu, ale nieraz wozy lubią się psuć lub mieć przeglądy i dyspozytor na podstawie wyprawki od misia wystawia wozy i tu zagwostka przychodzi się i dostaje wielce niechciany złom lub innego odkurzacza. Fajnie wygląda jak na dodatek lub całodzienny n.p. 106 komputr wystawia twojego przeguba.

: 20 kwie 2009, 20:37
autor: radeom
Racja, źle spojrzałem

: 20 kwie 2009, 20:38
autor: jacek
pawcio pisze:Nie wjeżdża na samą pętlę. Bo i po co?
Bo i po co, skoro niema go w rozkładzie

: 20 kwie 2009, 22:19
autor: Santos
BJ.2052 pisze:Jakoś ten remont przeprowadzić trzeba

Połowę pomp to można zamknąć na Kleszczowej albo Redutowej, gdzie liczba wozów w ruchu jest mniejsza - a tu jedna z największych zajezdni w Warszawie i w czasie wzmożonych zjazdów wozów, około 20-21, korki sięgają prawie całej długości ulicy Woronicza. Kto odpowiedzialny jest za organizację modernizacji CPNu ? Dyspozytor, mechanik, a może Ty ? Jeśli nie widzisz błędów to daruj sobie te komentarze
[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 22:26 ]
levar pisze:Widzę, że i Ty nie przepadasz za Zetem

. Cóż, niektórzy fanatycznie go bronią, i wcale nie są to pracownicy zakładu
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
.
No ba

Rozumiem, że ktoś może być nie kompetentną osobą na danym stanowisku, ale zazwyczaj z czasem nabiera doświadczenia i jakoś to idzie, ale ten człowiek akurat jest mocno niereformowalny od samego początku - już chyba nieco lepiej zastępca M. jest bardziej obczajony w temacie...