Malowanie pojazdĂłw
Wyjątkowo się z Tobą zgodzę 
Linia 155: 1966-2011
155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)
WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.
155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)
WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.
-
Mateusz950
- Posty: 683
- Rejestracja: 12 cze 2012, 18:59
- Lokalizacja: Pionki/Warszawa
Co ja widziałem, to całe MZA ma, u Grodzia są, u ITSa są przynajmniej w Lionsach.Klawisz pisze:Jak to jest z tymi naklejkami ZTMu? Bo czytam, że oni to kontrolują, a tymczasem z Ostrobramskiej widziałem je na jednym 8405, Mobilis nie ma, Kleszczowa chyba też. Na jakich zasadach te logo jest egzekwowane (jeżeli jest wymóg)?
- vernalisadonis
- Posty: 2963
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Ja słyszałem coś takiego na temat tych naklejek, że one są naklejane po to, żeby było wiadomo który autobus jeździ pod banderą ZTM a który nie, bo bardzo często można spotkać na mieście różne znaki a pod spodem tabliczki z napisem nie dotyczy ZTM. Chociaż można się przyczepić do pętli wilanowskiej, bo tam jest taki znak B-1 (zakaz ruchu) z tabliczką nie dotyczy ZTM, a mimo wszystko tam wjeżdża polski bus.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Na Starym Bemowie jest B-1 bez tabliczki a jeżdżą wszyscy, łącznie z taksówkami i rowerzystami. A nie powinien w sumie jeździć nikt, łącznie z autobusami.vernalisadonis pisze:Ja słyszałem coś takiego na temat tych naklejek, że one są naklejane po to, żeby było wiadomo który autobus jeździ pod banderą ZTM a który nie, bo bardzo często można spotkać na mieście różne znaki a pod spodem tabliczki z napisem nie dotyczy ZTM. Chociaż można się przyczepić do pętli wilanowskiej, bo tam jest taki znak B-1 (zakaz ruchu) z tabliczką nie dotyczy ZTM, a mimo wszystko tam wjeżdża polski bus.