Strona 42 z 55

SIP na przystankach

: 15 paź 2015, 19:55
autor: Łukasz
Testy po wdrożeniu trwały 3 lata i nie wykazały nieprawidłowości.

SIP na przystankach

: 15 paź 2015, 20:16
autor: MichalJ
... albo chociaż po.

SIP na przystankach

: 15 paź 2015, 20:54
autor: Os0
Było do dupy, teraz jest znośnie, cieszcie się ;P

SIP na przystankach

: 15 paź 2015, 23:45
autor: Tyrystor
Niemniej dane z dupy są jeszcze gorsze. ;)

SIP na przystankach

: 26 gru 2015, 19:33
autor: drobert
W ostatnich dniach tablice pojawiły się na przystankach koło R-4, wczoraj nawet jedna działała ale informacje nie były zgodna z rzeczywistością.

SIP na przystankach

: 27 gru 2015, 21:20
autor: Glonojad
A ja w piątek widziałem na Inżynierskiej, że zapowiedzi nawet działają, choć konfiguracja wyświetlania była... egzotyczna.

SIP na przystankach

: 27 gru 2015, 21:22
autor: MichalJ
Mianowicie?

SIP na przystankach

: 27 gru 2015, 23:44
autor: Wiliam
Może wcale nie chronologiczne?

Informacja pasażerska

: 23 sty 2016, 16:22
autor: Łukasz
Annopol: tablica świetlna nie działa. Toruńska: przez 10 minut miga 25, które wcale z Annopola nie wyjechało, bo pewnie gdzies utknęło w Centrum.
Poza tym: Toruńska w obie strony pokazuje z grubsza wszystko "ok.", nawet czwórki z Zerania i tramwaje jadące z Centrum.

Poza tym nie mozna było zrobic tez takiej tablicy na Wileńskim w kier. Bródna w ramach tego remontu?

Informacja pasażerska

: 23 sty 2016, 17:24
autor: pawcio
Nie ten projekt a nawet nie ten wykonawca. Wileński to AGP.

SIP na przystankach

: 24 sty 2016, 0:14
autor: Łukasz
Ale to chyba jedyny przystanek (nawet nie zespół) w promieniu xxx ze jej nie ma.

SIP na przystankach

: 07 mar 2016, 13:05
autor: Wiliam
Wczoraj zauważyłem że pojawiły się tablice na przystankach przy Nowowiejskiej i Koszykowej. Tymczasem co korzystam z przystanku MRA, to tablica w stronę Pragi jest zamrożona. Widziałem to chyba za każdym razem jak tam byłem, a specjalnie często to tam nie jestem.

SIP na przystankach

: 07 mar 2016, 19:31
autor: Bywalec
Jestem codziennie na MRA, tablica w stronę Pragi na co dzień działa, chociaż zdarzają się awarie.

SIP na przystankach

: 08 mar 2016, 18:38
autor: drobert
Wiliam pisze:Wczoraj zauważyłem że pojawiły się tablice na przystankach przy Nowowiejskiej i Koszykowej.
Tablice pojawiły się od Koszykowej do Kieleckiej.

SIP na przystankach

: 12 kwie 2016, 19:47
autor: Bywalec
Zdaje się, że od dziś tablice w ciągu JPII są już uruchomione. Zaobserwowane dziś popołudniu przy Kinie Femina.