Strona 6 z 6
: 09 sty 2007, 20:52
autor: Santos
Robert 514 pisze:co do teszty to sporo pokazowanych już jest #2049 #2050 #2051 #2053 2069 #2075 #2084 #2099 #2105 #2108 #2114 #2123 #2135 #2160 #2197 #2201 #2226 #2228
teraz to sobie możesz wypisywać,że to były żęchy,ale w latach świetności były to dobre wozy...
Robert 514 pisze:#2055 #2066
żeby,każdy lewar miał takie odejście jak te wózki

Szkoda ich będzie jak je potną...
[ Dodano: 2007-01-09, 20:53 ]
Robert 514 pisze:#2056 >> mój wujek juz na niego patrzeć nie może, tyle sie namachał drążkiem
jak całkiem niedawno zaczynał prace w tym fachu,to nie ma się co dziwić

Świeżaki muszą sobie ręke wyrobic

: 09 sty 2007, 20:56
autor: Maciek
Jeśli już mówimy o wejściu R7 na 514 to w takim razie niech R6 w zamian wskoczy większą ilością brygad na 501. Coś za coś.
: 09 sty 2007, 21:00
autor: Santos
Tony pisze:Jeśli już mówimy o wejściu R7 na 514 to w takim razie niech R6 w zamian wskoczy większą ilością brygad na 501. Coś za coś.
no tak odrazu na całość 501
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Teraz rozkład brygad na 501 jest ustawiony optymalnie i zmiany są tam niewskazane...
: 09 sty 2007, 21:05
autor: Maciek
Santos pisze:Tony pisze:Jeśli już mówimy o wejściu R7 na 514 to w takim razie niech R6 w zamian wskoczy większą ilością brygad na 501. Coś za coś.
no tak odrazu na całość 501
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Teraz rozkład brygad na 501 jest ustawiony optymalnie i zmiany są tam niewskazane...
Nie mówię o całości, ale o większości. Poza tym ten rozkład jest optymalny tylko w jedną stronę i niestety potrzebna jest tu zmiana. Zwłaszcza co do ostatnich kursów w stronę Jelonek, które spokojnie mogłyby być realizowane przez redutową w godzinach znacznie dłuższych.
Albo lepszy pomysł. Zwiększyć udział redutowej na E2 i od razu problem ze solniczkami sie zmniejszy.
: 09 sty 2007, 21:23
autor: Santos
Tony pisze:Nie mówię o całości, ale o większości. Poza tym ten rozkład jest optymalny tylko w jedną stronę i niestety potrzebna jest tu zmiana. Zwłaszcza co do ostatnich kursów w stronę Jelonek, które spokojnie mogłyby być realizowane przez redutową w godzinach znacznie dłuższych.
w drugą widocznie nie ma chętnych do jazdy
Tony pisze:Zwiększyć udział redutowej na E2 i od razu problem ze solniczkami sie zmniejszy.
urośnie za to problem z kwadratami/gniotami z Redutowej na E-2

Wiesz co,ludzie chyba jednak wolą deskorolki niż gnioty i kwadraty

: 09 sty 2007, 21:28
autor: Maciek
Santos pisze:urośnie za to problem z kwadratami/gniotami z Redutowej na E-2

Wiesz co,ludzie chyba jednak wolą deskorolki niż gnioty i kwadraty

Owszem zgadzam się, lecz stan na redutowej podobno ma się już niebawem poprawić, więc myślę że wystąpienie kwadracika/gniota będzie naprawdę rzadkością. Pożyjemy zobaczymy.
: 09 sty 2007, 22:28
autor: Robert 514
16 lat temu

zaczął pracę w MZA
: 10 sty 2007, 15:38
autor: Santos
Robert 514 pisze:16 lat temu

zaczął pracę w MZA
i nadal się meczy 2056 na R7

: 10 sty 2007, 19:23
autor: Robert 514
Santos pisze:Robert 514 pisze:16 lat temu

zaczął pracę w MZA
i nadal się meczy 2056 na R7

automatami i Su
: 11 sty 2007, 15:34
autor: Santos
Robert 514 pisze:Santos pisze:
i nadal się meczy 2056 na R7

automatami i Su
a ma coś wogóle na stanie

Bo jeżeli nie ma żadnego dyliżansa to zapewne często dosiada lewarki
